Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ten modrý je nádherný :-o
Odpovedať
Profilova fotka
a kdeze mame dvojicku a tinku dneska ???
Odpovedať
asi zarezávajú.. :-D
Odpovedať
nooo ani Julia sem nedosla =-)
Odpovedať
ten modry bol uuuzasny - v skutocnosti ,uvidime ako bude vyzerat tento...
Odpovedať
ahojte, ukradla som si chvilku pre Vas :-D brasko raz kupil mamine na vianoce puzzle... a stala sa z nej zavislacka, puzzlemanka... :-D odvtedy sme jej ich museli kupovat pri kazdej prilezitosti, teraz nam visia vsade... a bratrancom, sesterkam, tetkam... kazdemu nieco poskladala a darovala k nejakemu sviatku... raz sme si povedali uz staci... a prestali sme jej to kupovat... a tieto vianoce len smutne dodala... a puzzle som zase nedstala... :-( a lienka, niektore puzzle su fakt gycove... ale niektore su pekne, my sme sa zamerali na malby impresionistov...a zaramovane to vyzera dobre, ako malovany obrazok :-) inak dnes sme zacali s drahym s tou 13 dnovou dietkou ;-) zatial pohoda, aj ked nejake snahy ukoncit to (resp. ani to nezacat) uz boli... ale nie z mojej strany :-D tak pa zatim
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI ja ju drzim 6ty den a 3kilecka su dolu :-) huraaa , zeby naozaj do tretice vsetko naj? :-D tak vela pevnej vole zelam !
Odpovedať
no a ja sa prave napchavam cokoladou :-S , ale asi sa dam aj na na tu dietu, este ju musim doma najst...
Odpovedať
teraz mi napadlo, ze nemame doma vahu...ako zistim, ci som schudla? :-S
Odpovedať
simasi k tym puzzle - taky Monet by sa mi tiez pacil - toho tiez zboznujem...keby som bola tazka miliardarka tak ine nerobim len skupujem ich diela - keby sa dalo =-)
Odpovedať
no držím vám palce..ja rozmýšľam o tej 90-dňovej rozlišovacej diéte, vraj je to super. ale musím najprv kúpiť knihu http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/...
Odpovedať
to je nieco ako delena strava?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
LENI tu, co drzim ja, to je ta "mliekova" , mrkni v teme "CICA NEZER" :-) Adusha ju tam rozpisala...
Odpovedať
joj ale ja som sa pytala livi lebo mi to nic nehovori... a ta tvoja ivinka to je ta co nam rozposlala simasi, nie?
Odpovedať
niečo také, len to je rozdelené aké typy potravín ješ ktorý deň (napr. sacharidy,bielkoviny..). drží sa 90 dní a má dlhodobý efekt. vyskúšala ju sestrina kamarátka a už za prvý mesiac schudla asi 7 kíl. niektoré dni sú ťažšie, ale sú aj dni, kedy si môžeš dať napr. pizzu, čo je super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ano, to je ta od simasi
Odpovedať
ach jaj, mat tak silnu volu :-|
Odpovedať
teraz pozerám, že niečo z tej 90-dňovej opísala veronice v úvode Cica nežer. Ale zdá sa mi dosť tvrdá.. mne stačí 3-4 kilá dole a mám "svoju" postavu. ale prinútiť sa.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
LENI neboj, kazdy ju ma... len ju musi v sebe vydolovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI no ja mam zatial 3kilecka dole a dnes 6ty den :-)
Odpovedať
aj by som sa prinútila, až na to, že to potom treba dodržiavať ďalej..ale budem musieť niečo vymyslieť - aj s drahým, on to potrebuje ešte viac ako ja.
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI no ved uvidime, dokedy vydrzim :-) ale myslim, ze ak sa mi aspon trosku scvrkne zaludok a budem si davat pozor, aby som sa nerozozrala a trosku sa hybat, tak by nemal byt problem
Odpovedať
tak ja bezim domov, pekny zvysok dna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI papaaa pekny vecer
Odpovedať
caute baby! tak ako dnes? udajne bol dnes najdepresivnejsi den v roku...pre mna fakt, a to som sa dozvedela az teraz... je tu este niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis tinus a jak hravo si ho zvladla... prave preto ja horoskopy ani necitam :-)))
Odpovedať
ivka, od hraveho to malo doooooost daleko... a co ty este v praci? ja sa chystam na operu, tak cakam na draheho, kedy ma vyzdvihne...
Odpovedať
dobre ranko! sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiii. ale cesty su hnusneeeeeeeeeeeeeeeeeeee... ;-)
Odpovedať
aj u nas snezi, brrrr tak aka bola opera? tvoj drahy ma rad operu? ja by som svojho na to asi nedostala :-|
Odpovedať
Ahojte neviete my poradiť aký je svadobný salón Jassmine v Sp. Novej Vsi? Ći náhodou nemáte s ním nejaké skúsenosti?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?