Menu Forum

Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

24. jan 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
megy2
Registrovala sa 22. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 569 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
megy2
Registrovala sa 22. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 569 príspevkov. Má 3 priateľov.
 my tiez mame jednu skrinu na vsetky veci,takze neviem neviem kde to dame vsetko.
.........ale doma su uz brat aj segra radi ze sa im uvolnia skrine emoticon ,....ale mamka by si najradsej nechala doma emoticon
19. jan 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
JUVI - svadobné a bytové dekorácie
Júlia Cvengrošová PRO

Svadobný obchod - Okres Spišská Nová Ves
1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 megy..presne môj prípad...môj mladší bratček sa nevedel dočkať, kedy sa odsťahujem emoticon ..samozrejme myslel to v dobrom... emoticon teraz má väčšiu izbu a urobil si ju podľa svojích predstáv...

noo ja sa na chvílu odmlčím..idem pracovať vedľa do kancla..
19. jan 2007 o 09:51  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 DZULI no veru, su vsetci z toho na prasky... emoticon vies, rodinny milacik...mali ho 13 rokov, pockaj, dam ho do albumu na chvilku.. . ma rakovinu hrtana a vzhladom k veku by operaciu neprezil, takze u len doziva emoticon
19. jan 2007 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 a inak ja ked som kupila tu v BA bytik, tak som ho mala tiez absolutne prazdy skoro pol roka , spala som na 2matracoch este z detskej poschodovej postele emoticon telku som mala taku malilinku ciernobielu rusku na krabici od vysavaca a veci poukladane po obvode pri stene na baliacich papieroch v kominkoch a tak emoticon
ale bol to super pocit vlastna strecha nad hlavou emoticon
19. jan 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
fotoportrét
fotoportrét
megy2
 halooo to tu nikto nieje?uz mate vikendik alebo co?
u nas v robotke je dnes pohodka sme tu len traja,sefa mame na sluzobke 2kolegovia ochoreli.ale ja nemam velmi rada taku pohodicku,lebo sa mi strasne vlecie den,rada robim pod stresom-asi som blba co? emoticon
19. jan 2007 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
Registrovala sa 15. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1356 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
livi
Registrovala sa 15. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1356 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
 čaute, ja sa sem nemôžem dostať - stále nejaká robota emoticon
megy - samozrejme že deň rýchlo zbehne, keď máš robotu. ani ja nemám rada až takú nudu. iba niekedy po stresových dňoch to dobre padne emoticon
19. jan 2007 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
fotoportrét
fotoportrét
megy2
 a uz si si zvykla v PP?kamoska sa tam tiez po svadbe prestahovala lebo manzel ma tam pracu a ked som ju bola pozriet tak mi to vsetko pripadalo take cudzie a straaasne bludisko na sidlisku.....no neviem ci by som si skoro zvykla. emoticon emoticon
19. jan 2007 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 ahoj livi...emoticon

myslím si že každý ma radšej keď má práce tak primerane.. aj u mňa to je tak emoticon a dnes to vyzerá, že mi to zbehne rýchlo... emoticon
19. jan 2007 o 11:30  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 huraaaaaaa huraaaaaaaaaaaaaaaaaa mam novy fotacik emoticon emoticon emoticon
19. jan 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 ejha.... niekto sa má...emoticon
19. jan 2007 o 11:39  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
fotoportrét
fotoportrét
megy2
 baby?viete nieco o tom ze sa z gumenych medvedikov nepribera?alebo aspon ze menej?citala som to na nejakej stranke o chudnuti ale velmi sa mi to nezda........ emoticon ale ked je to pravda tak emoticon emoticon emoticon emoticon milujem medvedov Haribo..
19. jan 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 noo ja som zasa niekde čítala, že tie medvedíky sú strašne nezdravé... emoticon ale ja ich mám tiež rada emoticon
19. jan 2007 o 11:44  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 MEGY neviem sice, ci sa pribera alebo chudne, ale viem, ze zo zelatiny su lepsie vlasy a nechty
19. jan 2007 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
fotoportrét
fotoportrét
megy2
 no ved aj ja viem za tam je sama chemia a zrazu........su normalne zdrave???
.......hmmmmm ktovie kde je pravda?.... emoticon
19. jan 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 ivinka to vážne??...tak asi začnem robiť agré častejšie...emoticon
19. jan 2007 o 11:47  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 DZULI ze vraj ano... samozrejme n primeranom mnozstve emoticon
a fotacik som dostala na 30tku od nasich, prave mi ho kurier doniesol do prace, tak som cela vytesena lebo je skvely... konecne nieco polo profesionalne emoticon to sa bude fotit, hura !
19. jan 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 ivi..tak teba fotenie určite baví však??..aj fotky v albe máš super... emoticon

okey..idem niečo zbodnúť.. pa
19. jan 2007 o 11:56  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 megy - ja som v podstate zvyknutá, lebo už pár rokov žijem napoly v PP a napoly v SNV. Poprad mám rada, páči sa mi tam. emoticon
ivi - tie fotky sú fakt dobré, tiež som na nich pozerala, že sú také netradičné, páčia sa mi emoticon
19. jan 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 DZULI jooooooooj veruze bavi...moc moc emoticon ja som sa totalne minula povolanim emoticon
a tie fotky...to je take moje "antidepresivum" ... proste ked mam depky a som smutna tak fotim, potom sedim hodiny a hodiny za PC a hram sa s tym a upravujem a niekedy z toho vyjdu celkom pekne kusky emoticon ak chces, mrkni na azete nick ivinka7777 tam ich je kopeeeeeeec

no a mala som fotacik, taky super, z ameriky,a aj ked bol uz na dnesnu dobu "stary" tak som mala k nemu normalne skoro az citovy vztah emoticon a brasko mi ho " odfajcil" emoticon oprava by stala 6litrov a to sa neoplati, tak mi nasi kupili na 30tku novy, ale uz o dost lepsi a ja som si este nejake peniazky dolozila, aby ich to nevyslo zas az tak draho emoticon
19. jan 2007 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 ivinka.. určite si tie fotky mrknem..

tak musíš byť z toho foťáku úplne nadšená... emoticon...môj manželík má tiež taký z lepších foťákov, zdedil ho od brata..myslím že Pentium.. ale niesom si istá...a tiež má záľubu vo fotení..ale skôr zvierat ako ľudí emoticon
19. jan 2007 o 13:26  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 no my sme s darlingom obaja tak trosku magori do fotenia emoticon
a nadsena som, hned ho cez vikend otestujem , tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim
19. jan 2007 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 852 príspevkov.
  • Svadba bola 30. augusta 2008
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 852 príspevkov.
  • Svadba bola 30. augusta 2008
    okres Spišská Nová Ves
 ivinka, tak to by sme ta mali "vyuzit" na nejake paradne fotecky! 2in1 emoticon

dzula
a nie je to nahodou Pentax emoticon
19. jan 2007 o 14:25  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 ivi - ja som sa mrkla - kráásne, naozaj niektoré sú vážne dobré, nechcela si byť fotografka? ale vážne sú dobré emoticon a niektoré aj odvážne emoticon
19. jan 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 simasi...máš pravdu... emoticon ...ja sa do toho nerozumiem,,takže sa mi to poplietlo.. emoticon
19. jan 2007 o 14:49  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 SIMASI klido pido... moooooozes, ja rada emoticon
19. jan 2007 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 inak baby - pozdravuje vás Lenka - bola som dnes u nej na super palacinky emoticon emoticon
19. jan 2007 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 ivinka...tak aj ja som na ne mrkla...a fakt sú úžasnééééé.... super... emoticon emoticon emoticon fakt by sa tomu mohla naplno venovať..emoticon
19. jan 2007 o 14:53  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 DZULA noooo mohla... lenze myslim, ze keby som to robila za prachy, asi by to stratilo prave to caro, ktore to pre mna ma emoticon takze si to robim len tak sebe pre radost emoticon
ale ak by ste chceli, mozem vam nejake fotocky spravit alebo poupravovat... kludne poslite emoticon

LIVI a keby si videla ten zlepsovak, ako som to fotila emoticon kedze nemam stativ a nemal kto fotit mna, tak som to fotila tak, ze som pred velke zrkadlo dala fotak na nejaky podstavec do poterbnej vysky a polohy, a nastelovala som sa a cvakala som to samospustou a vo velkom zrkadle som vlastne videla odraz toho, co by som videla vo fotaku, keby som ho mala v ruke emoticon dobra sranda hehe :_) ked som to vravela kamoske profi fotografke, tak sa rehnila, ze nech si to dam patentovat emoticon ze ju by to nenapadlo emoticon
19. jan 2007 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 a to si sa fotila sama? no žasnem emoticon super, škoda, že nebývaš v SNV. ale keď budem chcieť upraviť nejaké fotky, určite pošlem emoticon
19. jan 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dzula
Júlia Cvengrošová PRO

1
 noo ivi...tak to by nenapadlo ani mňa...emoticon aj ja som sa na tom zasmiala emoticon

livi..ozaj ako s Lenkou?? dohodli ste sa nejako??
19. jan 2007 o 15:11  •  www.svadobkajuvi.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš