Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
dobre rano, ahoj megy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
BREEEEEEEE RANICKO, tak ako? vyspinkane? ako dopadol vecer?
Odpovedať
dobre ranko! zas som tak na skok, idem dalej zaucat...dufam, ze aj ja budem mat take stastie a niekto ma zauci... ;-)
Odpovedať
tak ja ako vzdy som z robotky sla do nasho noveho bytu,uz dokoncujeme a cez vikend mozno uz budeme aj byvat-duuuufam 8-) a vy ako?boli ste cvicit?
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY a kde mate ten novy bytik ???
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko.. tak ja som cvičiť nebola... akurát tak som mala rozcvičku doma v kuchyni...- varenie a upratovanie..;-)
Odpovedať
na sidlisku zapad1,asi 200 metrov od mojho domova :-N ,aspon mam blizko k rodicom ked bude babo ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
megy tak to máš celkom fajn...:-) a koľko izbový máte?
Odpovedať
julia, vcera som volala s hankou, vraj si bola smutna v sobotu, ked ste boli u nich...
Odpovedať
Profilova fotka
v sobotu určite nie..to skôr v nedeľu... ale už to prešlo... ;-) a ako adamko..už je zdravý?? a babka?
Odpovedať
dzula:3izbovy,hej je to celkom v pohode,pridem domov,prezleciem sa do pracovneho a letim pracovat k sebe domov.
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak ja ked bude babo, tak to budem mat riadne daleko... mamina 350km a svokricka 200km... oarada :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
noo ivinka to je teda dialka...ale určite to zvládneš aj sama :-)
Odpovedať
tak to mas fakt daleko ivi,ja som najprv chcela byt niekde na tarci alebo tak,ale vyslo nam to takto a teraz som aj rada,ked nieco chybalo tak som len zabehla domov.som celkom spokojna. a chystas sa na babo ivi? ;-) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
DZULKA jasne ze zvladnem... aj tak zastavam nazor, ze maminy a svokry by nemali zasahovat do vychovy... a zvladnut budem musiet, co ine mi ostane ;-) MEGY nooo chystat nechystam... nechavam to na osud :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka...presne tak... mamičky môžu chodiť na návštevy a pod...ale výchova je na nás...moja svokra je odomňa asi kilometer...takže môžem čakať jej návštevy častejšie ako mamkine.... no čo už..ešteže je v pohode..;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI no ja mam buducu svokru tiez skvelu... ale to sme uz rozoberali...
Odpovedať
samozrejme ze do vychovy sa zapajat nemaju,ale je dobre ked ich mate blizko ak potrebujete niekam odbehnut a ma vam kto dieta postrazit.moja buduca svagrinka byva v pezinku a ma 2rocnu dceru a prave stymto ma velky problem pretoze mamku aj svokru ma na vychode.
Odpovedať
no niekedy to moze pomoct - hlavne ked treba babatko postrazit, v pripade ze si potrebujete nieco vybavit, alebo na zaciatku poukazovat co a ako...ale vsetko s mierou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI no dufam, ze na zaciatku ich tu budem mat na striedacku obidve nasackovane...a potom sa to uz nejak zvladne, budu sice daleko, ale nastastie mam obrovske mnozstvo skvelych kamosiek, ktore sa uz teraz nukaju, ze ochotne postrazia :-) takze snad no problem... :-)
Odpovedať
tak to mas fajn ze mas tolko ludi okolo seba,svagrina tam nema skoro nikoho a teraz ked bola mala chora tak ju musela na dva tyzdne nechat na vychode,lebo ani v praci jej nikto nevysiel v ustrety. ale ked mas dobrych ludi okolo seba tak sa to samozrejme da ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY no vies, ja som tu v BA uz 12rokov, takze v podstate uz tu mam svoj okruh znamych dost velky nastastie...
Odpovedať
ahojte baby ;-) ja mám rodičov 26 km a svokru 1000 :-D tiež si asi budem musieť pomôcť sama...ale to teraz ešte neriešim ;-) inak to číslo na toho mareka, čo robí to taebo nemá ani môj drahý, takže budem musieť počkať, kým ho stretnem, čo nanešťastie nebýva veľmi často :-|
Odpovedať
megy ty si nepametas o ktorej a kde precvicuje a ktore dni?
Odpovedať
pekny mrazivy dnik vsetkym :-)
Odpovedať
jooj tak to som chodila asi tak pred rokom,zda sa mi ze to bolo utorky a stvrtky.v utorky na strojnickej a v stvrtky na ZS Nejedleho na mieri a tak okolo 6-7 hod,samozrejme vecer ;-) .ale netusim ci este cvici aj teraz.a cislo nemam,lebo mna tam tiez dotiahla len kamoska a ta momentalne pracuje v zahranici. :-( :-( je mi luto ale nepomozem vam.
Odpovedať
ahoj simasi, prave s kolegami rozoberame pocasie, ze ma byt v piatok 12 stupnov ...
Odpovedať
coze? 12 stupnov? tak to ma len tesiiii :-)
Odpovedať
podľa mňa to nie je normálne s tým teplom =-) a ani sa mi to nepáči také výkyvy..
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI aj ty sa tesis? aj ja... rada sice lyzujem, ale na druhej strane som slnieckovy typ :-) uz aby bolo letp !!! LIVI a mas pravdu, normalne to nie je... kamoska lekarka mi vravela, ze toto pocasie je ako stvorene na mnozenie bakterii a virusov :-( nebezpecne hlavne pre malinke deticky...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?