Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
no ved to ze ja milujem jedlo a hlavne super koloricke bomby ako su napr.smotanove omacky na cestovinach a tak isto milujem chips vecer pri telke :-N ivinka ani nevies ako si ma potesila,len mi drz palecky aby som to nevzdala.
Odpovedať
Profilova fotka
megy a nemáš náhodou číslo na to taebo??
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY zaklad je nevzdat to !!! a najlepsie budem, ak v tom nebudes sama, ale s niekym...vzajomne sa budete tahat, lebo raz pride kriza :-) mimochodom mojej maminke brutalne pomohla ako motivacia digitalna vaha... lebo na tej ked kazdy den vidis aj tie ubudajuce deka, tak sa ti hned zlepsi naladicka :-) takze som ju na vianoce dostala aj ja... len ja som s tym chudnutim este nezacala :-) tak snad sa mi to do svadby podari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo baby...práve mi kolegynka doniesla šľahačkový krémeš asi 7 cm... vysoký... :-) takže ja takto chudnem ;-) .... no čo vyhodiť ho nevyhodím...
Odpovedať
Profilova fotka
alebo to je veterník..neviem..vždy som sa v týchto dvoch druhoch mýlila.. :-N
Odpovedať
no mam taky napad! nezacneme s tou dietou spolocne? videla som tu, ze to tu takto ficiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veternik je gulaty a kremes väcsinou kockaty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom veterník..:-)
Odpovedať
baby, toto mi nerobte, ja zboznujem veterniky!!!! a dnes mam ist do mesta s kamoskou, pomoooc, mam strasnu chut, asi pojdeme na jeden...
Odpovedať
7 cm - to bude asi krémeš :-) už mi tečú slinky.. :-p takto asi neschudnem :-( ja som raz držala diétu - a schudla som asi 6 kíl, čo je u mňa dosť veľa, mala som iba 46 kíl. Až mi môj drahý povedal, že som príliš chudá. ale dnes nemám takú pevnú vôľu, a hlavne pred letom mi to ide vždy ľahšie dolu lebo v obtiahnutých tričkách vidno všetko. ale mala som také sebazaprenie, že mi mohli dať popod nos hocijaké jedlo, alebo chutný koláč, nič to so mnou neurobilo.
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI tu dietu mam :-( drzala som ju dokonca 2 krat... a poctivo ! prvy krat 2kg za dva tyzdne a druhy krat kilo :-( takze... ako som vravela... na mna diety nefunguju :-( jedine pohyb !!! ale viem, ze u nas ju spolocne drzali kolegynky a dokonca aj jeden kolega, starsi pan, ktory mal nadvahu... a vsetci schudli okolo 8-10 kg za dva tyzdne... no problem je mozno aj v tom, aku nadvahu mas... mne by stacilo zhodit len takych 5-6 kileciek, ale prave tie sa mi nedari :-( a ked sa aj podari, tak za par dni to mam naspat :-( ja som asi vyrobena z jojo hmoty :-D :-D :-D
Odpovedať
aj ja som dostala digi vahu-ale zatial ani ubudajuce deka nevidim :-N a na spinning idem s buducou svagrinkou tak dufam ze to ona nevzda skor nez ja. dzula,to cislo nemam ale cvicil to marek z PP,zda sa mi ze ho tu niektora z vas uz spominala,ale vtedy som nemala cas odpisat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej - môj sused. len teraz ho akosi nevídam. skúsim sa opýtať drahého, či nemá naňho číslo.
Odpovedať
na strojnicku to mam velmi blizko, to by som urcitte sla, len raz som tam bola a nevedela som trafit...
Odpovedať
no prave som volala na to cislo z plagatu - takze na taebo im uz nevysli hodiny - vsetko zabrali bojove sporty a spinning :-( , takze jedine ze Livka nam zisti toho suseda....a spinning je kedy? Julia ty si sa na to pytala vsak?ale ja by som aj tak radsej aerobic a taebo...popripade zajst obcas do posilky...
Odpovedať
alebo sa robi kick box - tusim pondelok, streda piatok - ale nie som si ista, no urcite je to o siedmej ;-)
Odpovedať
skúsim ešte dnes zistiť to číslo naňho. ;-)
Odpovedať
simasi a pri tej diete sa neje vobec ziadne pecivo?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI nie, pecivo nesmies, len to, co tam mas predpisane ! dokonca aj tie ryby alebo mäso by si mala pripravovat len na prirodno, ziadny olej
Odpovedať
no tak to sa môžem rovno vzdať už na začiatku. ja som skôr mala takú diétu - delenú stravu. ale pripravovať mäso na vode? :-p a pečivo aspoň celozrnné, toho by som sa asi nevzdala. ivinka - ja som ako ty, mne stačí aj pravidelný pohyb aby som schudla, keď som pracovala v zahraničí bola som hrozne chudá - a to napriek tomu, že som sa napchávala aj v noci a jedla som samé cestoviny so smotanovými omáčkami a aj vyprážané jedlá a hranolky, k obedu sme mávali vždy dezert...ach jaj.. no tak ja už idem, majte sa pekne ;-)
Odpovedať
:-D mame nove hrnce - bez oleja varime, ale pri kuchyni mojho manzela asi tazko tuto dietu dodrzim, ale ako si ty povedala - najlahsie chudnem pri pohybe :-) uz len zacat :-) ale mozno by sme mohli spolu dietovat - ako spominala simasi, kazdy po svojom a aspon by sme sledovali vysledky pri tom- ktorom sposobe :-)
Odpovedať
aj ja bezim, papa
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI presne... mne sa staci hybat a mozem doslova zrat o polnoci mastne chleby s cibulou a nepriberiem ani deko :-) len keby som nebola v zime tak straaaaaaaaaasne leniva na to hybanie... v lete je to v pohodicke, kedze som slnieckovy typ, tak som stale niekde pri vode vykvacena a tam je toho pohybu aspon trosku a dost chodim aj pesi v lete, ale v zime je to pekelne... v poslednom case rok co rok po lete znenazdajky priberiem akoby z nicoho nic aj 5-6 kil a pritom jem stale rovnako a ked pride dalsie leto, tak zas schudnem... a tak stale dokola :-( tak dufam, ze kedze bude svadba v lete, nebudem uz vypasene prasaaaatko :-N LENI tak papaaaaaaaa , pekny vecer baby
Odpovedať
je tu este niekto? ale ja mam svadbu uz v maji,tak to musim vziat vazne uz teraz.oooo boze moj :-S
Odpovedať
no? neviem povedat ci je drasticka, lebo ziadnu inu som nikdy nedrzala, ani moje okolie... ja som pekelne schudla pri salmonele (akcia otvorenie auparku) kost a koza... a poslednych 5 rokov mi vaha stala na 53kg... hmmm ale po vianociach mam 56kg, a to nie je dobre, lebo su mi male nohavice, a pomaly si nemam co obliect :-D
Odpovedať
ale salmonelu neodporucam :-D :-D :-D no dobre babule, ja uz pomaly padam. papapapa
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI pridi kludne ku mne, ja mam v skrini vyber od cisla 34 az po 40 :-)
Odpovedať
simasi ani sa necudujem ze si nikdy nedrzala dietu ked mas tolko kil ;-) ;-) ;-) hmmmm.aj ja chcem :-( pa holky
Odpovedať
neodchadzajte vsetky!!!! ja som sa konecne dostala na stranku, a tu nikto... :-(
Odpovedať
klop klop,prisla zima? ;-( ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?