Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
realitka to je. ale aj tak som chcela po statniciach odist odtialto. tu som bola len kvoli skole ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aspon ze tak, ale uricte si ziadaj svoje
Odpovedať
Profilova fotka
ono vlastne zajtra do polnoci ak nebudem mat peniaze na ucte, mozem hned v stredu rano dat okamzitu vypoved, akurat hacik je v tom, ze by som mu ju mala dorucit osobne, lenze som ho nevidela 6 tyzdnov. jedine ho rano aj so svedkom, tak to musi byt, prepadnem doma. lebo ak by som mu to poslala postou doporucene, tak datum vypovede je datum dorucenia a nie odoslania a on to vobec nemuisi prebrat. na toto ma upozornili na inspektorate
Odpovedať
Profilova fotka
a ak ho nanajdem doma, tak mam hold asi smolu, ani zo zakona si nijak nepomozem. ja neviem co mam robit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
pardon, ak ho nenajdem...
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda a pochybujem ze by to aj prebral. a ty vies ze je doma? lebo bohvie kde kade dlzi a kde vobec je.
Odpovedať
Profilova fotka
viem kde byva, tam ma aj oficialne sidlo firmy. minimalne jeho zena a decka budu doma, ale co mi to pomoze to neviem. teda ak ho nenajdem doma, co mam robit? nemozem dat vypoved? to je chore....zakon by mal stat na mojej strane, ale clovek si aj tak nepomoze
Odpovedať
boože, bambulka to je des.... dúfam, že tvoj zamestnávateľ nie je takí ako moji "dlžníci" v práci.... tí sa mi tiež zatajujú, jeden mi teraz schováva ťahač a nechce mi ho vydať...... :-(
Odpovedať
bambulka a nemate nejaku podatelnu abo sekretarku abo nekoho kto prijima postu? ak ano, staci prist za nou, podat jej vypoved a povedat - moja zlata tuto mi vraz stempel a dnesny datum (treba 2x, jedno opre nich a jedno pre teba, ale to asi vies) ja som to tak spravila u nas. isla som za sekretarkou, co u nas eviduje setku odchadzajucu a prichadzaju postu. polozila jej to na stol, a ona mi tam dala spempel a datum (ja som to spravila posledneho juna) a uz to sa rata, bo u nas vtedy nebola v praci riaditelka, ktora by tu vypoved mala podpisat. prisla az na druhy den... lenze potvrdena bola 30.6. takze 1.7. nemala na vyber, resp. to by nemala ani toho 30ho, bo mam znameho pravnika, tak sme to formulovali tak aby to nemohli nijako napadnut. ja som dala ale s 2 mesacnou vypovednou...
Odpovedať
Profilova fotka
eli, lenze ja som jediny zamestnanec firmy, inak mame len maklerov na zivnost. nikoho ineho. takze to musim riesit s nim, jedine. fakt neviewm ako to spravit, ak nebude doma, zena mu povi ze som ho hladala a uz sa mi bude zatajovat stale
Odpovedať
bambulka, no tak znie to divne, ale zostáva ti jediné - nechoď do roboty, keďže ti neplatí a "špehuj" ho.... veď ráno by mal opúšťať dom a večer zase prichádzať..... len netuším ako ho prinútiť prebrať to..... lebo ak ti to nepodpíše, tak sa to asi nepovažuje za prebraté...... ak by to išlo poštou, je to easy... ale ako píšeš, to nejde... aj keď - ja v robote posielam na doručenku do vlastných rúk a ak mi to aj nepreberie, je to platné.... ale to asi preto, že v texte dokumentu máme napísané, že sa považuje za doručené odoslaním - a neviem, či to náhodou nie je v celom právnom systéme tak.... alebo??? lebo mne aj keď neprebral poštu, tak na súde to uznali, lebo som mala z pošty vrátenú tú zásielku, kde bolo napísané, že neprebral v odbernej lehote...... a súd to uznal ako doručené, lebo ty si urobila všetko preto, aby si mu to doručila... to, že si to on neprebral je jeho problém.....
Odpovedať
Profilova fotka
to som si myslela aj ja, ale vyviedli ma z omylu na ispektorate prace. ak to nepreberie, neplati to, aj ked mam poptvrdenku o odoslani, lebo podla zakona tam musi byt napisane, ze platne dnom dorucenia, resp. prebratia. takze ak by som to poslala postou, stale musim chodit do prace a cakat 18 dni ci sa mi to vrati, alebo nie ]-( ak pojdem za nim osobne, musim si vziat svedka, ktory mi pisomne potvrdi, ze to odmetol prevziat a som v suchu. len to by som ho musela zastihnut doma a on ja skoro stale odcestovany. a do prave chodit musim, inak je to porusenie discipliny a vyhodil by on mna...takze zacarovany kruh je to
Odpovedať
Článok sa načítava...
podla toho co pise ljenocka, by potom bolo mozno dobre dat to do tej vypovede, ze povazuje sa za prebrane atd. hmmmm, to fakt blbe.... ak by sa mi podarilo skusim sa spytat toho mojho znameho, co a jako... event. ako by mala v takomto pripade ta vypoved mala vyzerat. vies nejake tie paragrafy tam pospominat a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
eli, diky moc, ale vedla v kancli sedi advokat, uz som sa nim radila, este za nim zbehnem co robit v pripade, ze ho nenajdem doma
Odpovedať
som mu medzicasom poslala mailik, tak uvidime... 2ja su viac ako zaidni... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej dakujem moc, aspon budem mat istotu ze sa to nekoniec neobrati proti mne kvoli zlemu formulovaniu alebo inej prkotine. tak ak sa ti ozve, daj vediet. este raz dik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
NO BABY A VY KDE STE VSETKY NA OBEDE?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, ale uz sa pomalinky chystám, mňamky
Odpovedať
Profilova fotka
NO UZ SA CHYSTAM POMALINKY AJ JA... ALE ESTE ASI POL HODKU VYDRZIM..ALEBO NIE?? CHIII, IDEM NA MALINOVKU A PAPAT BUDEM V ROBOTE.. VCERA SOM PIEKLA KURIATKO... :-D A PRECO PISEM VELKYM PISMOM...?? :-D
Odpovedať
ja uz cem ist domoooov uz ma to tu nebavi... mam toho uz pokrk...
Odpovedať
a dovolenka az za 3 tyzdne, beeeeeeeee :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme mali vcera kuriatko?? zaciatocne kucharky, ze jo ;-) to potom je vzdy kuracinka na vsetky mozne sposoby :-D :-D
Odpovedať
ahojte :-) co noveho? ;-)
Odpovedať
bambulka - kuk IP
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mali ste niektora cokofontanu? =-)
Odpovedať
ahoj, nie, zdalo sa mi to zbytocne...
Odpovedať
Profilova fotka
mamina bude mat 50-ku a chceme to tam so sestrou zabezpecit...
Odpovedať
Profilova fotka
hanka nemas svadobny album?
Odpovedať
Profilova fotka
cokofontanu sme mali na silvestra a bolo to nieco superske... urcite chcem :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?