Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ale dovcu este mas, nie? alebo chcete dakam ist az v septembri?
Odpovedať
ahojte :-) neviete mi poradit ci treba ist aj do socialnej poistovne nieco nahlasit alebo to moj zamestnavatel nahlasi bambulkatt.82: uz viete kam idete na dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
mal by to nahlasit on, aspon mne tak povedali =-) dovcu este nemame vybratu, pojdeme na last minut, kam nas vietor zaveje uvidime :-)
Odpovedať
diky aj my pojdeme na last minute, ale chcela by som ist do turecka tak kukam hlavne po nom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my, alebo kreta :-D dufam, ze bude z coho vyberat, lebo chcem byt hned pri plazi a mat klimu bez priplatku
Odpovedať
inac aj ja som zvazovala este kretu, sice minuly rok sme boli na thasosse, ale ved uvidime. a kedy sa chystate? ja mam dovolenku uz o dva tyzdne tak snad si dovtedy vyberieme nieco 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
my niekedy v 2. polovici augusta, datum je nam v podstate jedno, dovolneku dostaneme v auguste hockedy obaja. takze podla toho ake budu ponuky sa rozhodneme. ale pojdeme az po 1. auguste, kvoli psikovi, aby mohol ist do hotela k nasej cvicitelke, ta sa totiz vtedy vracia z dovolenky
Odpovedať
Profilova fotka
nie po 1. 8. ale po 10. 8 som chcela :-)
Odpovedať
bambulka jj, docvcu este nejaku mam (po skrateni mi co to ostalo), a este nejaky ten nadcas... to by malo stacit :) a ceme ist na dovcu prve dva augustove tyzdne.
Odpovedať
Profilova fotka
pocuj, my sa specieme na dovolenkach augustovych. ja by som ovela radsej sla v septembri, ale neda sa nam kvoli praci. v auguste mam neuveritlene teplo, vsade plno ludi a deti, uf :-p
Odpovedať
mno to aj teoretis hej, ale tak od semtembra by som rada nastupila do novej prace (teda dufam ze dovtedy najdem), a to by som dovcu mat nemohla... a krom toho mame od 4.8. do 10.8. celozavodnu, tazke preto...
Odpovedať
mi prave volala kamoska z tunisu, cela vedet adresu nasu, nech nam moze poslat pozdrav. skoda ze sa neda cez mt prepchat na druhu stranu :-( hned by som isla :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no baby, tak vy estelen pojdete na dovcu... a ja uz mam po nej.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dominika: a kde si bola? aspon si si oddychla?... ked tak smutne :-|
Odpovedať
ahojte baby.. ako??
Odpovedať
Profilova fotka
cerler... boli sme na svadobnej ceste v Turecku... este by som isla...
Odpovedať
dobre ranko :) resp. den ;-)
Odpovedať
aj vy máte zase takú nechuť do práce, ako ja ?? :-) rozvoniava mi tu bábovka, ktorú som piekla večer.... mali by sme mať totiž večer firemnú "grillparty" na Zlatých. Celý týždeň sa modlím, aby lialo ako z krhle, nech nejdeme.... nejak nemám chuť tráviť ešte aj svoj voľný čas s ľudmi z práce..... hlavne, keď sú tu také vzťahy ako sú ;-(
Odpovedať
ljenocka napodobne, este len rano a ja som unavena ako keby bola polnoc... a dovolenka az za 3 tyzdne, bleeeee
Odpovedať
elanor to ja mám posledné dni tiež stále také stavy..... unavená, nohy ma bolia, ruky, všetko.... ako keby na mňa išla chrípka alebo čo :-( no, ja ešte zajtra a potom budúci týždeň a čakajú ma krásne 2 týždne voľna.... :-)
Odpovedať
pojdeme asi sem http://www.zitahotel.com/zita.html
Odpovedať
fantázia :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som takaaa unavena dnes, cem spat 8-( som spala celu noc ako babo, tak nechapem. ani skoro nevstavam. ale to sa mi obcas stava ze som rano nepouzitelna
Odpovedať
Profilova fotka
idem si spravit kafe, ak nezaspim po ceste ovsem
Odpovedať
bambulka, ja už mám druhé dnes..... som síce vstávala o 5,30 a šoférovala do BA, ale mala som pocit, že zaspím za volantom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
5.30? ja by som havarovala. ja mam odjakziva problem vstavat pred 6.30, neviem preco. v anglicku som vsatavala 6 x tyzdenne o 6 tej, ale nezvukla som si. moj manzel to iste, my proste nevladzeme. inak, hlavna vec ze v chladnicke mam litrovy kick (to site ako redbull) normalne si to nedavam, ale dnes som si blba mala dat |-| |-| |-|
Odpovedať
5,30 to je ešte luxus, lebo chodím autom.... keď som chodila busom, tak to bolo 04,55...... no, neboj sa, ja každý týždeň už len čakám na víkend, aby som mala ten pocit, že nemusím vstávať :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, tak klobuk dole ze to zvladas. kedy vlastne musis byt v praci? nemas flexibilny prac. cas?
Odpovedať
ljenocka - napodobne, kazdy tyzden cakam na vikend ako na spasenie bozie... a nie a nie sa ho dockat... chvalabohu stvrtok, tak este zajtra to nejako vydrzat, a potom konecne vikeeeeeeend. a budem spinkaaaaaat, mnam
Odpovedať
Profilova fotka
predstavte si, ze vikend trva 3 dni. to je moj sen chodit do prace len 4 dni, aka parada by to bola :-D podla mna to jedneho dna tak bude, ale toho sa my uz nedozijeme 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?