Nevestičky v roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa ku mne pripojí ? :-)
Odpovedať
@alexandramaria jasnéé len na to "sexi" musím ešte trocha schudnúť :-D
Odpovedať
@stentelse do 2015 času a času ;-)
Odpovedať
@alexandramaria preto som ešte nezačala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@humu aj my by sme chceli presne vtedy kedze dcerka sa narodila 18,teho a akrat to vychadza vtedy na sobotu
Odpovedať
No zienky, tak a dnes nastal prvy problemik..zistila som, ze na moj vysnivany datum su u nas hody, takze sa svadba musi o mesiac pred alebo po posunut
Odpovedať
Profilova fotka
Nevesticky, pokracujete nejako v pripravach ? Zhanate si saty, dekoracie, obuv, sperky? Alebo sa naopak spoliehate na to, ze este mame kopec casu? :)
Odpovedať
@janna281 ja sa spolieham na to, že mám kopec času :-) ale robím si prehľad, pozerám, čo sa mi páči a čo by som chcela mať na svadbe... a doma trocha debatujeme o možnej miestnosti ;-) Ty už niečo vybavuješ alebo sa chystáš?
Odpovedať
Profilova fotka
@stentelse Ja tiez tak podobne. Pozeram na nete co by sa mi pacilo, ako by som to chcela, ukaladam si rozne foto a skusam nejake tie veci do vyzdoby. Dnes som skusala aj vlastny navrh na svadobne oznamenie :)))) Urcite mame este kopec casu, ale je dobre mat prehlad :)
Odpovedať
@janna281 No ja som tiež minule skúšala akési origami či ako to nazvať a som akurát tak zistila, že mám akési ľavé ruky na to či čo :-D tak môžem trénovať
Odpovedať
Profilova fotka
Joooj baby, ja Vás opúšťam, moj drahý mi v piatok oznámil, že sa to dá, tak na čo čakať tak dlho.... takže nebudem s vami na 2015 :( ale budem s vami myslienkami :) inak i ja som este minuly pol rok skusala tie vlastne oznamenia :DDDDDD
Odpovedať
Profilova fotka
@stentelse Casu mame kopec tak ak sa to na prvy, druhy, treti pokus nevydari stale tu mame kopec dalsich :) @ettie takze nakoniec to bude v roku 2014? :) ked si skusala tie oznamenia; su to nakoniec tie, ktore budu konecne ???
Odpovedať
Profilova fotka
@janna281 no vyzera to tak, ze 2014 ale uvidime, zajtra ideme vybahovat a lietat a tak..ale kto vie, mozno sa zajtra dozvieme, ze vsekto obsadene (teda tie terminy, ktore by nam vyhovovali) a ked tak ostaneme na 2015.. uz to beriem s humorom a rezervou :) uvidime :) hlavne, ze sme sa volako pohli uz spravnym smerom a ze nas to drzi, ta laska :) a co sa tyka oznamok, tak ale kdeze :) som nasla prazdne vzory/obrazky na google aj tuto a hrala sa potom v skicari :DDDD
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ettie Tak drzim prsty zajtra. Zacina sa ti svadobny kolobeh plny stresu, nervov ale aj radosti a smiechu. Poriadne si to uzi a daj vediet potom ako si nakoniec dopadla :) Ak som dobre pochopila svadobne oznamenia si budes nakoniec robit sama. Ked budes mat hotove mozes to sem pridat. Rada si to pozriem. Ja mam jeden navrh hotovy. Druhy, ktory sa mi paci je v procese a dnes som nasla na nete treti, ktory sa mi velmi paci. Potom, ked budem mat vsetky tri hotove vytlacim si z kazdeho jeden kus a tak sa rozhodnem, ktore bude to prave. :)
Odpovedať
@ettie Som čítala minule tvoj príspevok, tak ti želám, aby ti to vyšlo ;-) A aj keď sa Ti podarí opustiť nás v skupine, rady sa budeme tebou inšpirovať :-)
Odpovedať
Dievčatá, tak sme dnes boli v jednom veľkoobchode s takými vecami ako dekorácie, sviečky, sošky, kvietky a tak... A ako sme sa prechádzali v mojej hlave: "hmm toto by som chcela na fotenie, toto by bolo pekné na svadbu, také by sa mi páčilo,..." potom som sa dostala do svadobnej zóny, no teda nevidela som sa ale určite sa mi očká rozžiarili :-) už sa neviem dočkať kedy budem skutočne vyberať x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ma mrzi baby, že vás tu nechávam, nakoniec sa nám podaril máj 2014 :) sama to spracuvávam a teším sa, fakt ma drahý veľmi, veľmi, veľmi prekvapil :3 DRŽÍM VÁM V 2015 mocno PALCE :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, neuverite, ale len tak zo srandy a zvedavosti som napisala jednomu DJ-ovi, ktory robi zaroven aj kameramana, ci by som sa mohla niekde pozriet na jeho pracu a spracovany cely zaznam svadby kedze na nete ma len kratke zostrihy a pytala som sa ho, kedy zacne prijimat objednavky na rok 2015, ze chceme september a on mi odpisal ze september 2015 ma este volny, ale ze na ten rok uz ma 7 objednavok. Takze to vypada tak, ze uz teraz budeme zajednavat DJ-a plus kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ettie super :) tesime sa s tebou a budeme rady, ak budes svoje pripravy zdielat s nami aj tu na mojasvadba, aby sme sa mohli inspirovat :) @stentelse aj ja sa velmi tesim. Taktiez ak na nieco natrafim v obchode pripadne na nete, predstavujem si to ako by som to mohla vyuzit. Ach to krasne obdobie priprav :) Uzivajme baby!!! @vercaja to snad nemyslis vazne? este neskoncil ani rok 2013 a uz ma dj a kameraman objednavky aj na rok 2015? a dokonca 7????? a to na mna sa ludia divne pozeraju, ked im poviem ze si uz pozeram veci na svadbu na rok 2015. A to este len P-O-Z-E-R-A-M!!! Dakujeme za info :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janna281 no ja som bola tiez velmi prekvapena, svadbu sme dali na rok 2015 kvoli statniciam, aby som mala klud na ucenie a vypada to tak, ze co najskor budeme musiet rezervovat aspon tie najdolezitejsie veci ako sala, kameraman, fotograf.Je strasne co sa deje, ze uz takto moc dopredu musis planovat. Ale chcela som vas upozornit, aby ste to nenechavali radsej az na "poslednu chvilu" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vercaja ty si nakoniec objednala toho pana Dj a kameramana v jednom? ja som to chcela riesit az niekedy v druhej polovici roka 2014 :) ale zrejme budem musiet skor.
Odpovedať
Profilova fotka
@janna281 este nie. Pisala som mu aby mi poslal teda cenovu ponuku. Ale asi si ho rezervujeme, pretoze od zaciatku som vedela, ze ho chcem na svadbe ako DJ a ten kameraman bude len bonus, ze uz sa o to nebudem musiet starat :-) ja som to tiez nechcela este rok aspon riesit, bola to naozaj len nahoda. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vercaja jasne, rozumiem. :) Inac riesis uz aj nieco ine okrem toho? Myslim saty, vyzdobu a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
@janna281 to este vobec nie, na to si naozaj este ten rok kludne pockam ;-) jedine, co sa budem este mozno informovat je miesto hostiny a fotograf a inak si dam so vsetkym este klud :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vercaja ja pocas dlhych zimnych vecerov budem pracovat na vyzdobe, kedze si to chcem pripravit sama :) taktiez porozmyslam nad tym kameramanom, hudbou, foto, miestnostou a postupne pride cas aj na ostatne :)
Odpovedať
@vercaja wau a ja hovorím mojej mame, že so sálou ešte máme čas - v podstate máme vybranú. A pýtala som sa asi troch fotografov, hlavne na cenovú ponuku a tak som sa rovno aj spýtala, že kedy asi sa treba ozvať, ale vraveli, že rok dopredu... tak som bola spokojná...
Odpovedať
Profilova fotka
@janna281 @stentelse ono urcite zalezi i na tom, ako su ti dodavatelia ziadani a vyhladavani. Ja som vedela, ze tento DJ je vzdy plne obsadeny, uz pred asi 2mesiacmi pisal na fb, ze rok 2014 ma plny, ale tiez som netusila, ze sa moze stat, ze uz teraz nemusi mat volny termin na september 2015. My uz tiez mame vybranu salu aj fotografa, ktoreho chceme, tak sa bojim aby nam to niekto nevzal na nas termin
Odpovedať
Profilova fotka
@vercaja @stentelse Baby, presne ako pisete. Vela zalezi od popularity toho onoho fotografa, kameramana, miesta, kostola a pod. Napr. moja kadernicka ma stale toko roboty, ze na strihanie sa potrebujem objednavat cca 2 tyzdne do predu. Sestra mala v auguste svadbu a rok dopredu si ju zarezervovala. Niektore baby tu pisu ze co sa plasime s kadernickami na rok do predu ze ich kadernicka im povedala ze staci 3 mesiace do predu. A ako planujete riesit saty? Kupa? Pozicanie? Sitie? Resp. boli ste si uz niektora skusit nejake?
Odpovedať
Profilova fotka
@janna281 @stentelse ja som este nebola ziadne skusat, to si myslim, ze ma este naozaj cas, ale strasne sa na to tesim a zaroven mam strach, ci sa mi bude hodit styl aky sa mi paci :-) ja by som si strasne rada kupila vlastne saty, lebo by som si rada dodatocne este urobila portretne fotografie v Prahe, kde zijeme, kedze priatel je Cech a bojim sa, ze ked si ich poziciam, tak mi ich poskytnu na tak kratku dobu, ze to nestihnem, ale to je len taka predstava, uvidim este ako to vsetko bude
Odpovedať
Profilova fotka
@vercaja @stentelse ja som tiez este ziadne neskusala a strasne velmi sa na to tesim :) mam take iste obavy ako ty, kedze tu mnohe pisali, ze typ siat, ktory sa im pacil vobec nesedel na ich postavy a pod. Ja si planujem satky kupit. A preto to zacnem riesit o nieco skor. Ale je dost mozne ze nenajdem to co hladam a budem musiet saty poziciat. Takze tak...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojtee...aj ja sa nadsene hlasim svadba bude 14.3.2015 .. Teda pokial di to dovtedy ten moj nerozmysli :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?