Nevestičky v roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa ku mne pripojí ? :-)
Odpovedať
my nemame este nic rezervovane...ale v januari idem zobrat utokom hotel, kapelu, fotografa a ak sa bude dat aj kostol kedze v KE je o Dóm sv. Alžbety oooobrovsky zaujem :-D ....su tu este nejake kosicanky ?? :D pretoze to su veci, o ktorych mam jasnu predstavu a sa zblaznim ak to zase nevyjde ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkeli My by sme velmi chceli Fera Kabata, je zo Zlatych Moraviec, takze zapadne Slovensko, neviem ci ti to pomoze ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vercaja Pockaj, on je je DJ a kameraman v jednej osobe? @kikiballa ja nie som Kosicanka, ale svadbu budeme mat v Kosiciach resp. v okoli Kosic
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkeli on je DJ a chodi mu niekto kamerovat a on z toho potom zostriha finalne video
Odpovedať
ahojte nevesticky, ja som si dala trocha pauzu :-) pomaly konci rok a my uz tak okolo februara a marca chceme aspon rodine oznamit ze planujeme svadbu, a ja mam z toho strasne zvlastny pocit...a vobec neviem preco :-/ vie uz vas rodina o vasej svadbe ci to zatial riesite len sukromne a inak otazocka kameraman a DJ v jednom? to sa ako da?
Odpovedať
@vercaja ahaaaa tak takto to je s DJ a kameramanom v jednom, lebo som to z kazdej strany kombinovala a mi to neslo do hlavy ze ako sa to da :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkeli vitame aj teba :) aj my byvame mimo SVK takze som na tom podobne. Robim si taky prieskum co musim stihnut pozriet, kupit, vybavit, rezervovat pocas toho co budem na SVK. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@gekra nase rodiny uz o svadbe vedia. Resp. vedia, ze sa chceme v blizskej buducnosti brat a aj ked sme im hovorili, ze hladame vhodny datum na r. 2015 tesili sa s nami. Ja s maminou a so sestrami som uz riesila moje predstavy. Uvdis, ze ked to oznamite ostatnym aj vy ten zvlastny pocit prejde a ty sa budes spolu s ostatnymi tesit z priprav na tvoj den D. :) Drzim prsteky :)
Odpovedať
@humu ahoj, máme rovnaký dátum ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@gekra no zle som to formulovala cele :-) ano, on je DJ ale ma ludi, ktori mu chodia kamerovat a on potom robi strih :-) inak, vitaj medzi nami. My sme to tiez oznamili hned po zasnubach a vsetci sa velmi tesia a planuju s nami :-) drzim palce ;-)
Odpovedať
@lenkeli aj my plánujeme svadbu v auguste :) a ktorého augusta plánujete? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilien16 8.8.2015. V ten den sme sa aj zasnubili, cize si nemusime pamätat vela datumov :-D @janna281 diki za privitanie. Ja by som sa chcela dostat na SK vo februari a vsetko podstatne vybavit...Sala, kameraman, fotograf a DJ. Ostatne veci maju cas. Ja som si myslela, ze som jedna z mala "blaznivych", co zacina s organizovanim svadby 2 roky dopredu, ale ako vidim je nas viac crazy :-D :-D :-D @gekra No vsetci z mojej strany to vedia a moja sestra je cool, super mi pomaha s hladanim a pod. Nasi priatielia vo Svajciarsku to tiez vedia, len rodicia Zachariasa nie su este celkom oboznameni...Totiz ja som nieco nacrtla, ze sa chceme brat v auguste a buducej svokre sa datum nepacil, ze vtedy sa nemozeme brat, lebo ona nemoze prist. Tak som to s nou uz viac nerozoberala. Totiz Zachariasovi rodicia maju restiku v Alpach, kde obidvaja pilne pracuje. Ja to chapem, ze je tazke v strede sezony zatvorit podnik, ale ked sa chce vsetko sa da...a vzdy su tu aj ini ludia, na ktorych sa da spolahnut v najhorsom pripade. Ja len dufam, ze pridu, ved sa im zeni jednorodeny syn :-D A kedze restika je otvorena od maja do oktobra, tak sa predsa kvoli tomu nebudem vydavat v novembri. Take kompromisy nerobim!!!! 8-) No a 8.8. je pre nas klucovy, preto je som stastna, ze to vyslo rovno na sobotu:))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
som sa ale rozpisala, hm hm hm
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkeli heh presne ako vravis je nas viac takych crazy :) Citala som cely tvoj prispevok a vsimla som si, ze mame trosku podobny problem. My tiez obaja pracujeme sezonne. Cize u nas mesiace maj - november neprichadzaju do uvahy. Ja som veelmi chcela svadbu v juni. Neviem ako to nakoniec vyriesime. Pohravam sa tiez s myslienkou krasnej bielej zasnezenej svadby, ale predsa je to take ine. Uvidime...musime to ale vyriesit co najskor, kedze treba robit rezervacie UZ 2 roky dopredu. :)
Odpovedať
@lenkeli hadam sa svokricka "uvolni" aspon na jeden sobotný vecer ked sa jej bude zenit syn ;-) urcite to prehodnotí, to su len silne reci ;-) ja sa prave asi toho obavam, tie reci kolo toho, mudrovat bude, hlavne muzova strana, sa mam napocuvat...presne viem...a preco prave svadba v zime, ste nechceli ked bude teplejsie? a kolkých ludi budu chciet pozvat, no prave preto som rada ze este o svadbe ani netusia :-D
Odpovedať
@kikiballa ahoj, ja som z KE :-D dúfam, že máš iný termín ako ja lebo tiež uvažujem nad Dómom :-D ja viem, že môže byť viac svadieb v kostole ale pre istotu :-D @gekra mňa sa už pýtajú, kedy bude svadba... :-D to nejak tak plynule prešlo :-)
Odpovedať
@lenkeli no my plánujeme 15.8.2015, lebo sa nám zase s týmto dátumom viaže pár vecí pre nás významných :)
Odpovedať
Ahojte .....Aj ja sa k Vám pridávam s termínom 27.06.2015 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bea0802 Aj ja uvazujem nad tymto datumom ;) inac vitaj v skupine :)
Odpovedať
Ďakujem :) .......... no tak my to mame takto sme spolu už 7.rokov .... zasnúbený sme vyše roka :) ......ale keďže na rok 2014 mám štátnice + prácu , a plánujeme kupovať byt bolo by toho na jeden rok až príliš... a tak sme si vybrali rok 2015 a 27.júna má meniny priateľ a po polnoci mám meniny ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky z roku 2015 :-) ja sa musím pochváliť dnes sme vybavili fotografov :-) nedávno som sa totiž dozvedela, že niektorý majú už termíny na rok 2015 rezervované... tak som sa dala do roboty a prvá vec je v suchu :-) hneď po novom roku už ale zajednáme aj kostol a sálu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my s mojou laskou sme tiez mimo Slovenska...ale uz mame zavedeni zosit,kde mame vsetko napisane co by sme asi chceli mat...uz len potom zacat vsetko rezervovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bea0802 my mame rovnaky termin :)...my sme spolu uz skoro 6 rokov,ale sme v zahranici a troska si sporime tak tiez az rok 2015...
Odpovedať
@werah aj my sme tohto týždňa rezervovali fotografa......taktiež mi niektorí odpísali, že už majú objednávky na náš rok a preto sme radšej nečakali....... a sálu s kostolom chceme taktiež po novom roku :) @majka320 tak to je super s tým dátumom :) ......... no a nám treba tiež ešte čo to našporiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my uz mame kameramana a DJ-a a cez sviatky ked pridem domov z Prahy tak sa ideme pozriet na restauraciu a popripade rezervujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky moje...pekne som vas poslednu dobu zanedbavala ale maminka mala vcera 50-ku a organizovala som jej po tajme oslavu ...co vam poviem makacka to teda bola ...od hladania priestoru.zoznamu hosti,organizovania a vyzdoby.. No maminkin uzasnuty vyraz a jej spokojnost ako aj hosti nezabudnutelny a premna nevycislitelny...
Odpovedať
@caseyllu moja mamka bude mat koncom mesiaca narodky :) a oslavu si chystá sama... :-) teda, jasné, že jej pomáhame ale prekvapko to nebude :) aj sa teším, že sa stretne rodina :) si jej kupovala aj darček alebo darček bola oslava?
Odpovedať
Profilova fotka
@stentelse ma zbierku anjelov ..takze som jej kupila toho...plus sme sa jej skladali na domacu pekaren so surodencami...ved to hej o tom maju byt oslavy... Dufam ze vam teda vsetko vyjde ;-)
Odpovedať
@caseyllu no pekáreň máme :-D sme dostali od Ježiška :) a čo ešte dostala, ak sa smiem spýtať. Dostala som za úlohu budúcim svokrovcom vymyslieť darček a nič mi nenapadá, tak som sa chcela trocha inšpirovať :)
Odpovedať
ahojte planovacky roku 2015 :-D ja mam trocha hlavu v smutku lebo pravdepodobne budeme menit datum a som z toho na nervy, lebo sama neviem co robit...pravdepodobne z februara to prelozime na maj ale stale zvazujem (moj chlap to hodne nechava na mne a trocha ma to stve! :-| ) stale zvazujem pre a proti a ten maj prichadza do úvahy hlavne z finančných dovodov, dalej asi aj lepsie pocasie (proste prakticke hladisko)...ale ked ten 14. februar bol taký NAS!!!! jaaaaj hlava mi pukne z toho...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?