Nevestičky v roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa ku mne pripojí ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@caseyllu vitaj medzi nami :) budeme rady, ak sa s nami podelis o tvoje inspiracie a podrobnosti z priprav :)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak co sa tyka toho na co je skoro a na co este casu.... Vravela som kamoske robi v kadernictve ze ma bude cesat a vravela ze kedy ze uz sa jej zaplna rok 2015? ja smiecha aze haha a ona ze vazne ...radsej tych ktorych chcem isto zarezervujem aj o tri roky skor ale hlavne nechich mam..
Odpovedať
Profilova fotka
@janna281 dakujem.. Tesim sa hlavne z inspiracii...ved sto ludi sto chuti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janna281 ja mam ten problem, ze sa mi pacia Pronovias a na tie asi mat nebudem :-D ale nie, popozeram nieco, poskusam a uvidim, ale mam taku nie moc vhodnu postavu na saty, tak sa toho docela bojim.
Odpovedať
Profilova fotka
@caseyllu vitaj, tesime sa na spolocne pripravy a rady :-) mam rovnaky nazor ako ty, docela som sa vyplasila a preto som napisala vsetkym dodavatelom, ktorych urcite chcem. jediny fotograf mi povedal, ze staci az v roku 2014 sa ozvat, inak uz aj to miesto, kde chceme mat hostinu prijima objednavky na rok 2015. Ale popravde je to neskutocne co sa deje a potom sa tu objavuju dievcata, ktore hovoria, ze nechapu ako moze niekto planovat svadbu takto moc dopredu. Bohuzial, niekedy sa inak neda, ak mas nieco vysnivane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vercaja aj ja chcem satky Pronovias :) pacia sa mi viacere modely, ale este nie som rozhodnuta pevne. Chcela by som si najprv viacere vyskusat a potom sa rozhodnem :) @caseyllu a inac nech si hovori kto chce, po novom roku zacinam riesit miestnost, kameraman, fotograf, miestnost a pod. Lebo radsej skor zhanat dodavatelov ako neskoro :)
Odpovedať
@janna281 @vercaja no čo sa šiat týka, obavy z toho, či mi sadnú moje vysnívané mám tiež. Alebo proste budú musieť sadnúť :-D Najprv som si myslela, že si požičiam, potom som zistila, že sa mi páčia šaty Pronovias a keď som si tak prešla ceny, tak mi napadlo, že by možno bolo lacnejšie si ich dať ušiť... No uvidím aká bude situácia :)
Odpovedať
@caseyllu aj ja si ti chcem pozdraviť :-) ahoj, vitaj :-) @janna281 @vercaja no a práve som si dočítala konverzáciu vidím, že máme rovnaký vkus dievčatá - najlepší!! :-D no a asi poviem mamine, že keď bude v sále, nech nechá zapísať náš dátum :-D ale ostatné najskôr v novom roku :)
Odpovedať
Dievcata, tymi recami o rezervaciach ma tu nemilo prekvapujete.. my sme sa rozhodli,ze 25.4.2015 si povieme ANO, ale problem je v tom, ze definitiva ma padnut az v juli,lebo prerabame a nevieme,ci zvysi tolko financii, aby to tak mohlo byt..odhady su,ze by to malo vsetko vyjst?ale pri prerabke clovek nikdy nevie,kde sa co este objavi :-\
Odpovedať
Profilova fotka
@stentelse hihihi...presne tak ...vsetky mame rovnaky vkus- najlepsi :) Ja tiez zacnem riesit veci az v roku 2014 lebo na SVK budem od 8.decembra do polovice aprila. Potom az opat v decembri zrejme. Takze budem musiet vela veci poriesit. @joy23 my tiez este na 100% rozhodnuti o datume nie sme. Mame velmi zuzeny vyber kvoli pracovnym povinnostiam. U nas obdobie 1.maj az 30.oktober viac menej neprichadza do uvahy. Medzitym je Velka Noc, Vianoce co pre mna ako katolicku nie je vhodne na svadbu. Takze my si vazne musime sadnut na zadok a riesit ;)
Odpovedať
@joy23 @janna281 čo sa dátumu týka, podľa mňa sa sála dá stále zmeniť... teda skoro stále... ja by som sa možno dohodla na nejakom presnom dátume, na ktorý sa budem orientovať a keď sa niečo zmení, by som to riešila potom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stentelse my si teraz pocas Vianoc vyberieme z vhodnych datumov ten jeden. A ako vravis budeme sa orientovat na TEN a dufam, ze nebudeme musiet menit :) zybtocny stres potom :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte tak aj ja sa chcem ku Vám pridať. Planujeme svadbu niekedy v auguste alebo septembri. Zasnúbime sa až v r. 2014 ,ale už teraz rozmyšlame,....uz vieme kde, vieme kto nam bude robit DJ, a viem ze vyzdobu a oznamka si chcem robit sama. Doležite je pre nas si na tu svadbu našetriť, tak dufam ze za dva roky to nejako dáme,....plánujeme tak 70 ľudí.... A ďalší cieľ mam ze to tych 2 rokov musim schudnut, lebo nechcem vyzerat ako biela veleryba :D .
Odpovedať
@nataska2 vitaj medzi nami, sme tu super partia, určite sa budeš dobre cítiť :-) ja stále čakám, kto kedy napíše do tejto skupiny :-D aaa biela veľryba je veeľmi veľká, ty sa na ňu určite ani nepodobáš :) ale schudnúť chcem aj ja :D
Odpovedať
@stentelse aj ja by som rada schudla, ale stale sa k tomu neviem odhodlat..som myslela,ze svadba ma nabudi..len akosi nie a nie zacat :-\ tak snad zajtra :-P
Odpovedať
Profilova fotka
@nataska2 tiez ta vitam medzi nami :-) @stentelse @joy23 joj dievcata akoby ste mi z duse hovorili, tiez planujem schudnut a spevnit sa trosku, ale nejak sa k tomu zatial nemam a to som si hovorila, ze zasnuby ma k tomu nastartuju, ale zatial nic :-(
Odpovedať
@vercaja @joy23 dievčatá, robím vo fitku :-D síce na recepcii ale okolo mňa sú samí osobní tréneri(ky) stačí jedna veta... Miesto cvičenia sa napchávam čokoládou a hovorím trénerom, ako budem chudnúť do šiat :-D
Odpovedať
Dievčatá aj ja sa chcem ku vám pridať :) ... svadbu máme zatiaľ naplánovanú na august 2015, máme už aj sálu vybratú a už teraz sa neviem toho dňa dočkať :) ... ako písala nataska2 aj my si chceme čo to našetriť na svadbu, tak snáď za tie dva roky sa čosi podarí našetriť, ale hlavne chceme za tie dva roky poriešiť vlastné bývanie :)
Odpovedať
@lilien16 @stentelse @vercaja @nataska2 no dievcata, vidim, ze je nas tu viac, co mame plany spolocne...my tiez musime tie peniazky nasetrit,lebo riesime teraz to byvanie. My sme sa uz do byvania pustili v lete,tak dufam, ze v juli to bude uz hotove a vsetky peniazky sa budu uz na svadbu odkladat... inak aj ja som si myslela,ze ma zasnuby nastartuju k chudnutiu no nic. Musim sa nejak odhodlat..ale u mna je to tak,ze ked som sama doma, tak nemam problem cvicit, jest zdravo. .no ked pride drahy na vikend je to vcudu...to su len same napchavacky nezdravym..
Odpovedať
babyyyyyyy pripajam sa aj ja :D....tiez planujeme svadbu na 25.4.2015....zasnubili sme sa tento rok a svadbu sme povodne planovali na 4.10.2014 ale ked som zacala obehavat hotely, kapely a podobne som zistila,ze vsetci su obsadeni na nas termin :D hehe...tak sme svadbu posunuli na 2015 a vobec to nelutujem.....ja som ten typ co si chce vyberat a nie sa uspokojovat s tym co zostane..... :P aspon mam dost casu si vsetko premysliet, okukat, unspirovat sa....:D
Odpovedať
@vercaja presne ti rozumiem...kad raz chcem Ten hotel, TOHO fotografa tak si aj pockam...lebo vydavam sa (pevne dufam) iba raz a preto to chcem mat uplne podla predstav....a mna straaaaaaasne bavi a tesi ma si kukat fotky, obrazky z netu a zadelovat si ich do suborov, ze toto chcem, takto to chcem a podobne :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :) aj ja sa pripajam 27.6.2015 je den "D"
Odpovedať
@kikiballa ty si presne ako aj ja :) ... aj ja mám v PC zložku svadba a tam milión ďalších záložiek a milión obrázkov, že čo sa mi páči, čo by som chcela, ako by som to chcela, čo si spravím atď., dokonca po Novom roku sa chystám spraviť si taký fascikel, že čo a ako :) ... prípravy na vlastnú svadbu sú dúfam, len jedny tak si to treba riadne užiť a riadne sa v tom aj vyžiť podľa mňa :D
Odpovedať
Profilova fotka
@nataska2 To sa planuju aj zásnuby? Ja som si myslela, že to planuje len chlap ako prekvapenie a on si určí čas :)
Odpovedať
Profilova fotka
juliskaedkova no tak JA to tak predpokladam ze v roku 2014 ma poziada o ruku, lebo s priatelom sa bavime o termine svadby 2015. Kedy a kde ma poziada to je uz na nom :) mozno ma poziada v roku 2015. To iba ja planujem- teda tajne dufam,.. zle som sa vyjadrila asi :)
Odpovedať
@lilien16 presne tak aj jaaaaa..okrem toho mam nakupene vsetky casopisy tykajuce sa svadieb :P a uz okukavam salony, sice zatial iba cez net ake maju saty a pod. :DDDDDDDD a ano som v poriadku a myslim aj na ine veci :D
Odpovedať
Profilova fotka
@nataska2 @lilien16 @kikiballa @majka320 kocky, aj ja vas chcem privitat v skupine :) Tesim sa ze sa nam to tu rozrasta a verim ze s pribudajucim poctom buducich neviest nam budu pribudat aj nove inspiracie a napady :)
Odpovedať
@janna281 aj ja sa veľmi teším, že som túto skupinku nevestičiek našla a dúfam, že si postupne povymieňame aj nejaké tie nápadiky, prípadne nejaké referencie ak má niekto napr. na sály, skupiny ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame termin v auguste a uz sa velmi tesim. S milacikom sme uz 8 rokov spolu. A kedze byvame mimo Slovenska, tak je pomaly uz sledujem trh, ale nic rezervovane zatial nemame.
Odpovedať
Profilova fotka
@vercaja Chcela by som vediet, ako sa vola DJ, ktoreho si si bookla. Aj ja hladam DJ na svadbu a neviem sa pohnut, kedze nikoho nepoznam. By mi to pomohlo.Dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?