August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D no to dúfam že nie, aj keď ako ho poznám určite by mu nevadilo aj keby išiel v šlapkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D zabky suu gut ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) co dnes varite? ja som sa rozhodla pre pecene kuriatko so zemiakovou kasou a uhorkovym salatom uz teraz sa mi slinky zbiehaju :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
že dobré ránko, to sa niekto má ;-) ha jea nevarím nič, máme firemnú akciu, idem na guláš a na opekáš ;-) moc sa mi tam nechce, máme to o 12,00 v tom najhoršom teple, ale čo už, idem sa aspoň najesť ;-) takže už odhcádzam, ale večer som tu, zatím pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme s malou vstali uz o pol desiatej ale kym sa ja ku compu dotrepem to je vzdy aj hodka :-D taku gulas party by som si dala :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
taak kde ste? :-N =-)
Odpovedať
no neboj, druzicky urcite nebudu krajsie ako ty, nech su akekolvek krasne ich saty, na tvoje svadobne nemaju! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo caveski, tak ako si sa mala ;-) nebojiim sa, tesiim sa ze maju pekne satky,..celkom som sa bala co z toho bude a budu hezkee kocky ;-) :-)
Odpovedať
dobre, len som unavenaaaaaaa....no budes to mat krasne :-) ja som sa na druzicky vyflakla :-N :-N :-N tak snad si to nikdy nevsimne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D ani nie, sak tam budes ty ;-)
Odpovedať
no bo tam budu same pary a mam tam sice aj asi 3 slobodne slecny, ale dve v Prahe a jedna v Bytci, takze to budu musiet zvladnut v svojich satach
Odpovedať
tak tie su ozaj krasne tie saty, len mi to vysvetli s tymi farbami, vidim tam zlate a cervene :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zlate a zltozlate su kocky..cervene su moje do nice, som si neodpustila :-N :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubia sa vazne? som rada..som kus neista ci by nemali byt kratsie...tak som zvedava co mi na ne zajtra povie prva dvojka :-N :-.
Odpovedať
tu zlatu farbu si fakt trafila, vyzerao velmi stylovo a moderne, ja by som ich hned brala kludne aj ako popolnocky :-) len ja sa citim neisto bez ramienok bo nemam najmensie prsia, preto aj svadobne vyberam s ramienkami
Odpovedať
jaj a predsa mame nove, mama zrusila svieckovu v menu (drahy stale papuloval, ze neikomu to nemusi chutit) a dala tamnejaky novy recept co vraj robia v restike, ananas, kivi, jahody a nejake maso, to neviem, co to za cudo, pojdem to kuknut, vraj to vyzera a chuti veeelmi dobre :-D mi to ako dnes oznamila, zlate od nej, ze sa ani nespytala :-D ale v tomto jej zas doverujem a vyberame predsvadobku tak zatial vyhrava Rhodos hotel Lindos Princess
Odpovedať
Profilova fotka
teeda to znie zaujimavo ;-) velmi predsvadobku by som brala....ja mam pracovnuu :-( :-( nesces ma do kufra? :-N :-D :-D
Odpovedať
mna by zas pocas roka neuvolnili, budem mat asi prvacikov, takze bude len predsvadobna no ale je dost mozne ze nakoniec pojdeme uplne inde, zavisi od financii a aktualnych last minutov idem dopisat tie vysvecka, tak pa neskor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a piiis lem dobreee znamky :-D :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
ja len same jednotky pisem zo zasady :-D ale nie, my neznamkujeme, takze pisem slovne, uz som v polke, ale to uz len citam, obcas zmenim stylizaciu, skratka vylepsujem a dopisujem nejake detaily, nastastie som bola natolko mudra, ze som si to prvykrat napisala minuly a predminuly vikekend, takze nie som v strese, inak som to pisavala na doraz, by ma poraziloooooo, ak by som teraz bola len v polke napisanych
Odpovedať
Profilova fotka
sa musiim pochvalit rezimovka na mna zaberaa ...58,5 ;-) 8-)
Odpovedať
coo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co cooo? som zhubloo, dufam, ze mi nebudu secki satky lietat dolee :-D :-D :-D
Odpovedať
no skrasnex-) , ja som zas pribrala v SVP, nie ze by som mala malo pohybu, ale ta strava, des, biele pecivo, sme maso ]-( ale dnes uz som light, na obed duseny losos s koprovym masielkom a zemiaciky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja drzim 90dnovku tak sa tesim na zajtra...moj najoblubenejsi den..pizza a zmrzka :-D :-D uhlohydratovy den tzv. x-) mnamkii
Odpovedať
ty moj drahy zhodil 7 kg co zacal posluchat dr. Minarika :-D inak sme tam sedkali 3 hodky, pre mna nist nove, ja tie knihy uz davno mam, aj ked nas este celkom dobre zasobil roznymi letakmi, ale super je, ze to konecne milacik pocul aj od lekara a uz si konecne uvedomil, ze ma los problemos....zatial dodrzuje stravu, ma 6000 kj povolenych denne, zajtra ideme kupit digitoš vahu, az sme presni, zas o pracu naviac pre mna, ale vazenie bude len kym ziskam odhad. inak doktor je zlaty, sme si pokecali, kazdu chvilu ho vidim v TV
Odpovedať
ty jo, ale tie lentilky som dnes asi bastit nemala ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
lentilky su fajn ;-) uz si ich nevycitaj...uz su zbastene :-) :-)
Odpovedať
sak ja si musim ist vybavit pas som zistila, prave na nete, ze staci OP, ale pas odporucaju pre istotu, do kelu aj s EU
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?