August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa my spinkame :-D :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no peekne, tak ma tu nechat samu :-N :-D :-D :-D :-D :-p a ze spinkame :-N uuurcite, luko tu minule strasila o druhej rano :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa no keby som mala doma internet, tak by som aj ja strasila - ved ma straaaaaaaaaasne bolel zub 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
konecne som to z teba vymaackla :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-p cmuukii, nech uz nebolii 8-( |-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ved ja bez mucenia priznavam 2. tyzden neprespatych noci :-(
Odpovedať
ahojte baby, co mate dnes noveho? nejake novinky nepribudli? a peniazky odbudli?:-) ja teraz riesim dilemu s fotografom...mam tri ponuky rezervovane do zajtra a nejako sa neviem rozhodnut... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to atinkaa/gaia: caute baby, myslela som si, ze budem mat cas vytvorit pripravny album, no ale bez sance, vsak to je katastrofa v robote, sef vie, ze buduci tyzden tu nebudem a stale dava robotu - klasika :-D no ale svadbu stihame planovat dalej :-) kupili sme si sviecky na hlavny stol a dnes som objednala pohare, no povodne sme chceli ine, ale nechceli sme vyhadzovat take peniaze, tak sme nasli nieco ine a tiez su pekne... no a v sobotu sme si boli pre oznamka a servitky, juuuuj normalne az teraz som si uvedomila, ze sa idem vydavat :-) no a dnes som konecne videla, ze co mame za svadobne auto - prosila som sesternicu, ci by nepozicali (aj s soferom :-) )auticko, tak hej, ale nevedela som, ze ake :-) tak budeme mat KE znacku :-D gaia - verim Ti, ze si nemohla spat, ked Ta bolel zub, poznam to... a myslim, ze si este so zubkami uzijem, buduci tyzden idem na operaciu - musia mi vybrat mudraky, no sa "tesim", drz palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa pre straku: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... to: ajty momentalne zijem tym, ze ma boli huba zo zubov a zapalenej kosti...nicim inym :-( to: dajulik no, tak to ta fakt lutujem...drz sa dievca...
Odpovedať
gaia, no ja uz treti den citim zadnu stolicku, tak dufam, ze sa tam nechysta nejaky zapal... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, mňa to čqaká 02/08, ešt som nemala čas si poriadne pozrieť, ktorá má tiež taký termín, ani , čo všeto máte zajednané, ale pomaly asi chytám stres, že ako to všetko postíham:-/ :-|
Odpovedať
jani, neboooj, postihas ;-) vybav si najskor salu, hudbu, dobreho fotografa a kameru a ostatne su uz len detaily ;-) a jasne, saty ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ntak to si ma upokojila luko. Termín máme, sálu aj sobášnu miestnosť tiež, menu ako tak tiež aj s cenovou ponukou, DJ je tiež zajednaný, len dúfam, že mi necukne, lebo mi má robiť aj starejšieho ( univerzálny), fotografa mám, nejaké jeho foto som videla, pozdával sa mi - aj keď mňa nafotiť hotové umenie, vôbec nie som fotogenická, minimálne ja sa na seba nemôžem divať :-( kameramana som potvrdila definítivne včera. A dosť. Satky začnem zohánať - po skúsenosti, ktorú som sem pred časom písala, musím nabrať odvahu a hlavne chuť - no a oznamka, poháre, oblek ženíchovi, obrúčky a bla bla, na čo som zabudla? Podbradníčky..
Odpovedať
Článok sa načítava...
jej jani, tak to potom v poho, ja mam len tie dolezite veci, tie blbosticky maju caaaas :-D zacnem tak v aprili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no fajn tak to si ma upokojila :-p
Odpovedať
jasne, teraz sa da cez net rychlo a lacno vsetko vybavit, takze nestresujem ;-)
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa k vam kedze mame termin 30.08.2008 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko no tak ja neviem...tvrdila, ze to bude iba citlive, ale boli to ako fras...vecer som mala zimnicu, teraz to vystreluje az pod jednotku a hore do licnej kosti (zo sestky!)...idem tam dnes na 13.40 hod...som zvedava - asi bude musiet ist zub von :-( jo a aby mi nebolo dobre, vcera mi odvolala svedkovanie svedkyna...idu na dalsiu svadbu - v rodine...esteze mi to povedala vopred...ja sa na nu nehnevam (chuda, tak sa bala, nevedela, ako to povedat) - uplne to chapem, len je to komplikacia navyse :-| to: akire vitaj medzi nami
Odpovedať
akire: vitaj:-D baby, co to mate s tymi zubami?...ked to citam tak ma bolia tie moje..brrrrr, vdaka bohu ze ja taketo problemy nemam...snad ma nieco nechyti pred svadbou.. zajtra ideme na matriku tu, a v piatok zase na mieste kde bude svadba....boze konecne sa to hybe...sa tesim:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Odpovedať
akire: mozes sa pridat aj do debaty 30.8.2008:-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ajty to ja mam taky blby zub...umieral sam az sa poslednemu korenu nescelo umriet a zapalilo aj kost...a teraz trpim... :-(
Odpovedať
to: gaia tak to nejako musis vydrzat, a snad sa to nejako da cim skor do poriadku nech sa mozes tesit z dna a nie trpiet... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to: ajty uz by som tak strasne chcela, aby sa mi ulavilo... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, môzem sa sem pridat aj ja? My mame termin 2.8.2008 :-)
Odpovedať
ajty: ďakujem ;-) rada by som sa pridala, ale v praci mame momentalne audit, takze nestiham :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: ivetapa vitajko medzi nami...vidim, ze si si uz bola aj saty skusat ;-) ...uz vies, ktore to budu?
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia/atinkaa - baby idem vytvorit album, konecne mam trosku cas :-D
Odpovedať
my ideme na matriku dnes alebo zajtra :-D a dohodnut farbu svadby, maju uplne nove vraj krasne prestierania, tak tesim a uz viem na 100% bude zlato kremova, huraaaaa, takze buduci tyzden idem dohodut navleky a masle, juj to bude krasne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia/atinkaa albumcek je tu, dajte mi vediet, az si fotky pozriete, vymazem ho, co keby sa ku tomu moj drahy dostal, to by som nechcela :-D http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
to: luko hehe, dalsia straka :-D to: dajulik ja uz som si mrkla ;-) ...kraaasne
Odpovedať
Profilova fotka
No ako Gaia? Vytrhli ti vcera ten zub, alebo nasadili nejake antibiotika? Uz dost dlho ta ten tvoj zubar trapi...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?