August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
ahojte,ktorá babenka to tu hlada salu pre 120 ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
nasdis :-) tak tu vypisujes a mne nenapises ani slovko? ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to patrilo mojej sestre - witchke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz som sa zlakla ;-) :-D :-D :-D sestru si veru musime zahackovat na gmaily..nech pise aj nam :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
leni meno neviem, nick supi...kuk o stranu vpred ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru musime, lebo ked ma cas tu kukat, moze nieco napisat aj na gmail, no ne? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nenapisem, lebo robim a behat..teda pracovne, nie ze po dvore, xixi, ved ta aspon tu vidim..s tou picasou suhlas, musim to vecer nastudovat a skusim nieco popachat
Odpovedať
Profilova fotka
ati, ten komentar si tusim spominam (vlasy, makeup), chcela som si ho overit v odoslanej a co tam? vzduchoprazdno, normalne to je asi nastavene, ze sa to po nejakom limite vymaze, fakt netusim, ale normalne v odoslanej nic nemam...teda IPcku myslim ;-)
Odpovedať
atinkaa ja nie som velmi v obraze zatial, v com potrebujes poradit? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ty nenapises?!!! ]-( ]-( dobreeee, sak dobreeee!! ]-( 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pre supi My sme sa boli informovat v hoteli City Hotel, maju tam salu pre cca 300 ludi...Neviem, ci si skusala.Pre nas to bolo velke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ada ja nie ale je tu nova holka, supi...potrebuje sal pre 120ludi, blava ;-) ja len ze som ju v noci zlanarila k nam, preto take vyzvy :-N :-D :-D :-D :-p a diik seckim vam, ze ste ma nesklamali ;-) na picasa som zvedava+pozvanku gmailovu sme si davali nie? sis ;-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kapem uz ;-) Nuz ja netusim, nemam prehlad. Sme hned vedeli ze chceme v hotely Limbach, aj ked dnes ideme este obzret Zamocku vinaren pezinok a smolenicky zamok. My ted byvame v Modre tak nam je to blizsie ako BA
Odpovedať
Profilova fotka
to: supi shak skus tu Baronku...maju kongersku pre 200 ludi
Odpovedať
no to bude super velka svatba 120 ludi :-D ja som bola na jednej podobnej...som sa citila ako na plese, super zabava bola az do rana bieleho:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...už dloho som tu medzi vami nebola. Baby neuveríte my ale ja som zabudla na svadobný veľtrh...už rok som sa na neho chystala a teraz som na neho úplne zabudla ]-( Ako som mohla :-( Boli ste na nom??
Odpovedať
Ja som bola a dalo sa. Malo to sice svoje chybicky, ale objednali sme si tam asi po preskusani cca 100obruckok tie nase vyvolene :-D saty som si tiez poskusala. Skoda, ze si na to zabudla.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: liluska ved skus veltrh v B. Bystrici...
Odpovedať
tak dnes sme museli uz definitivne zmenit 30.8.08 na 23.8.08 nevadi, aspon budu 2kytice a 2vecere kedze 30.8 mam narodky :-D
Odpovedať
Ti závidím tie dve kytice :-D
Odpovedať
ahojte.. adka a ty ako pokracujes s kyticou?
Odpovedať
Profilova fotka
adka no ako? referuj ;-)
Odpovedať
dobre raaano :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caveste * my cakame na vyjadrenie MiU Raca, ktore soboty v auguste budu sobasit (sobasia AZ 2 do mesiaca :-D :-D :-D )...mam im zavolat buduci tyzden po strede...podla toho sa musime zariadit dalej...zaroven idem zavolat do jednej spolocnosti, co by stal asi tak prenajom autobusu na prevoz hosti...ak by to nebolo prilis drahe, miesto hostiny nemenime a tym padom nemusime cakat na Racu...ak to bude prilis drahe, cakame na Racu, musime skocit vybavit Baronku a cely kolotoc planovania zacina odznova :-| * teraz v sobotu idem do Skalice (ide so mnou aj kolegyna) pozriet saty...zrejme mi budu sit na mieru...vypozicne bude trosku drahsie - lebo budu site mne na mieru, ale nebude vyssie ako v BA :-D
Odpovedať
gaia, tak super, dufam, ze budu podla tvojich predstav ;-)
Odpovedať
kocky vy si menovky budete vyrabat sami? mne sa hrozne paci ten napad s tymi zelenymi jablckami, na to by som snad menovky zvladla vyrobit :-D len este sme nedohodli farbu svatby, ale kedze bude kvetinova vyzdoba, tak snad zelene jabko sa hodi vsade :-D uvidiiime
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat menovky vlastne rovnakeho motivu ako oznamka a pozvanky ku stolu...defacto to budu tie iste karticky ako pozvanky ku stolu, iba nepotlacene - mena napisem ja
Odpovedať
Profilova fotka
luko ja nic vyrabat nebudem, pre istotu ;-) maam sice kopu predstav ale na realizaciu potrebujem ine ruky, ktore mozem dirigovat :-N :-D :-D :-D jabko by slo temer vsade....ak nechystas nic maxi glamour, tak myslim, ze zelena bude min.na kvietkoch ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze teta od busov bola velmi mila a cena nie je ani tak hrozna
Odpovedať
no ja tiez vyrabat ee, ja radsej niekomu zaplatit :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?