20.8.2011. Máte rovnaký termín sobáša?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babky, mate rovnaky termin sobasa? Kde?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula no super, to uz mate takmer vsetko :-) takze budete mat svadbu tak pol roka po narodeni babatka, hej? to byva dost nezvycajne u nas... vacsinou sa ludia v pripade "prekvapenia" ponahlaju, aby bola svadba co najskor pocas tehotenstva ;-) saty som si kupila tu na bazare, sice su uplne ine nez ake som si vysnivala, ale zapacili sa mi, tak som si vybrala na prvy raz... kolko budete mat ludi?
Odpovedať
Potrebuje niekto Dja na 20.8.? Okolie NZ, NR. Nas je uz volny.
Odpovedať
Profilova fotka
@marin.frist no my sme babo strasne chceli, a potom ma priatel poziadal o ruku a vsetko zacal zariadovat, tak teda ideme do toho ;-) no malicka bude mat 4mesiaciky tak to bude vesele ;-) budeme mat 55 ludi. Ja si chcem saty objednat z ebay namieru, moja mama aj svokra si uz odtial objednali a nadherne, tak aj ja chcem, aj svadobne aj popolnocne :-) a vy mate kolko ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula fiha, tak to je romantika :-) nebojis sa, ze Ti saty nebudu sediet, ked si ich objednas cez internet bez skusania? alebo ze natrafis na nejakeho podvodnika? alebo mas osvedceneho predajcu na ebay? my budeme mat tak do 70 ludi, uvidime, az rozdame pozvanky.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my budeme mať 20.8. ...pomaly sa to kráti :) Teším sa,ale zároveň sú aj také malé strachy,či to bude všetko pripravené tak ako má...
Odpovedať
Profilova fotka
@marin.frist ani sa nejako nebojim, dufam ze sa podaria ;-) nemam osveceneho predajcu, ale tak maju tam dobre referencie a vela predanych siat, tak dufam ze budu dobre, a su site namieru tak ake si dam usit take budu ;-) ale mam znamu co sije saty, tak v pripade potreby zasiahne ;-) a pozvanky idete kedy roznasat? ja vobec neviem ako dopredu to treba pozyvat?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas super, ked mas niekoho osvedceneho a este aj niekoho, kto Ti tie saty pripadne upravi :) ani neviem... chcela by som tak 3 mesiace dopredu, mozno trochu viac, jednak preto, ze nasa rodina si potrpi na osobne pozvania, tak nech to do svadby postihame ;-) a jednak preto, aby sme vcas zajednali autobus pre tych, co sa nebudu mat ako dopravit sami... budes mat teda aj popolnocne saty?
Odpovedať
ahojte...my máme sobáš taktiež 20.aug. v Zlatých Moravciach ;-)
Odpovedať
Pripravené mám šaty, kostol,fotografa,kameru, vizáš, oznamká,obrúčky a nám viac netreba :) bude len sobáš a svadobná cesta :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte. Takže sa k vám pripájam. Aj ja s mojím snúbencom máme tento dátum svadby a zásnuby sme mali 14.8.2010 :) skoro na rok presne.
Odpovedať
Profilova fotka
vitam vas tu kocky - buduce nevesticky :-) 1236lenca ako daleko si s pripravami?Nelufka kam sa chystate na svadobnu cestu?
Odpovedať
Ahojte nevesticky! Pripajam sa k vasej skupinke, tiez mame svadbu 20.08.2011 v KNM a zatial mame zajednane kolace, salu, kostol a skupinu. Prave intenzivne hladam svadobne saty a rozhodujeme sa ohladne kameramana a fotografa...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte nevesticky vcera som si zajednala saticky tak sa z toho vytesujem.Zajtra mam stretko ohladom kolacov a v piatok kameramana a v sobotu uz odlietame spat do UK...
Odpovedať
Baby, ostáva nám 145 dní, ako ste na tom s prípravami?
Odpovedať
Ahojte, my mame tiez sobas 20.8. v Kosiciach. Ja toho este vela nemam vybavene, mame salu, fotografa, vizazistku, davali sme si ziadost na urade, co som skoro odpadla ked nam oznamili, ze termin na obrad zostava na tento den uz len o 13:30 a 18:30, tak teraz vybavujeme, aby nas nejaky poslanec prisiel oddat v normalnejsom case...nechapem preco by to mal byt problem, ked obrad nemame v obradnej miestnosti, ale mimo, konkretne na zahrade v penzione, kde bude aj svadobna hostina. A to som myslela, ze toto nebude ziadny problem...Momentalne vybavujem ubytko pre cezpolnych hosti, to by sme mali zajtra zarezervovat a este akutne musim hudbu, nejakeho dobreho DJ, ale tu som v koncoch, lebo vobec neviem posudit, ktory je dobry...uz zacinam trochu stresovat...Vacsinu veci vsak dam asi urobit nejakej svadobnej agenture, lebo na vela veci nemam cas ani nervy a okrem toho zijem na opacnom konci republiky, tak to sa tazsie vybavuje...
Odpovedať
ahojte nevesticky, ja sa tiez pripajam, mame v ten den svadbu na Orave. A co zatial mame? tak kameramana, fotografku, DJ, kucharku, salu, kostol(uz aj 2 nauky}, saty, topanky, vyzdobu na auto a ostatok po velkej noci.... :-D
Odpovedať
ahojte, taktiež sa pripájam k 20.8 mne ešte veľa veci chýba ale pracujem na tom aby mi to postupne ubúdalo :) veľký problém mi ešte stále robí fotograf už ho vyberáme od januára, dúfam že nakoniec nejaký bude :)
Odpovedať
Ahojte nevesticky, my momentalne riesime oznamenia a cakame na obrucky, buduci tyzden by mali byt hotove :-) najdolezitejsie veci uz mame zajednane, to znamena salu, fotografa, kameramana, hudobnu skupinu, kostol, saty a uz mam aj topanocky....akurat zenich este nema nic.... :-p
Odpovedať
@luckad1 ani môj ženích ešte nemá nič :-) a nevieš náhodou, koľko mesiacov dopredu by sa malo isť pýtať ohľadom kostola alebo nauky
Odpovedať
@m_moni my sme sa boli opytat koncom januara, ale zalezi to od farara. Chceli sme mat istotu, ze bude nas termin volny, nastastie aj bol a bola som prekvapena, ze uz boli nahlasene svadby aj na september a jedna oktobrova. Ak ste este neboli, uz by ste asi mali zajst aj kvoli naukam, lebo u nas byvaju len poslednu sobotu v mesiaci a nie vzdy budeme mat cas, tak si aspon mozeme vybrat...
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 ahoj, a kde si si zajednala saty? tak gratulujem... ja som si objednala cez ebay a buduci tyzden by mi mali prist tak sa vytesujem ze ich budem mat doma ;-) inak ostatne veci mas uz zariadene?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula ahojky saty som si bola vyskusat/zajednat v Lucenci a tiez teraz cakam kedy mi pridu.Ja som tiez rozmyslala nad alternativou objednania cez ebay ale ja som si chcela tiez saty vyskusat a vidiet aj ten material atd...bo som mi pacili saticky na fotke ale ked som si ich vyskusala tak mi nesedeli.Okrem obrucok uz mame vsetko zajednane :-) teda este hladam popolnocky.A ty uz mas vsetko zariadene?
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 ja nic ani neriesim, mne sa strasne nechce ;-) popolnocne som aj ja rozmyslala ci vobec potrebujem, a potom som nasla take nadherne, ze si zase objednam, ja som objednala mojej maminke z ebay saty a su take uzasne a nadherne ze som krajsie v zivote nevidela, normalne jej ich zavidim :-D dnes som pozerala oznamenia, ty si si objednavala z internetu alebo si si davala niekde tlacit? a ake saticky si si vybrala? biele s vleckou?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula no my sme mali na vybavenie 2 tyzdne bo sme mimo SR tak preto uz mame vsetko hotove.Ja som maminke kupila saty v UK a to len tak od oka a sadli jej ako uliate.Oznamenie sme si robili samy uz len vytlacit to musime.Saty mam v albume tak kukni su s jednym ramienkom len na fotke su mi velke a farba je ivory.Som si objednala mensie cislo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 krasne su, ja chcem podobne popolnocne, som zvedava ako v nich budem tancovat ;-) ale na svadobne som zvedava, ja som tiez chcela svoje oznamenia, len mojmu priatelovi sa to nechce, tak si to niekde dame urobit, ja mam aj tak dost roboty, za chvilu rodim ,tak mam co robit ;-) a uz vyberam take pohare a menovky a take blbosti pomaly... sa divam ze mas perfektne tie torticky v albume, to akoze budete krajat len ten vrch a ostatne rozdate?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula vsak som sa vynervovala nad tymi oznameniami ale nakoniec to stalo za to vyzeraju super :-) ja som kupila male biele krabicky ktore budu previazane zelenou maslou a bude to sluzit aj ako menovka a vnutri budu cokoladove mini vajicka :-) torticka uz je zajednana a brasko mi vyrobi stojan a ano krajat sa bude len vrch a male torticky rozdame hostom aby sme nemuseli krajat :-))) tak to budes mat teda veselo coskoro a co to bude boy or girl? alebo je to prekvapenie?
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 dievcatko budeme mat, a ta torta je paradny napad, my sme objednali 2 torty lebo sme sa nevedeli dohodnut, tak som objednala obidve a mam pokoj ;-) ale to sa mi velmi paci je to super napad, my sa asi nedokrajame. Ale pred mesiacom mala kamaratka svadbu a vravela ze oni tortu ani nekrajali, ze bolo dost kolacov, a na druhy den ju rozkrajali a rozdali.. tak neviem .. ale je to asi taky zvyk to krajat
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula tak gratulujem ku babulke :-) tak snad sa podari krajanie torty ved uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 dakujem a myslim ze sa vsetko podari, ved ten den bude taky aky si ho urobime, uvidis ze to bude uplne super, my mame svadbu po sebe ze? na urade ci?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula samozrejme ze vsetko bude v poriadku a ano ty mas svadbu predomnou :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?