20.8.2011. Máte rovnaký termín sobáša?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babky, mate rovnaky termin sobasa? Kde?
Odpovedať
Ahojte baby. tak sa aj ja pripajam k tomuto datumu. Budeme sa svadbit v okrese banska bystrica. A mame: salu, kameramana, starejsieho, DJ, fotografa, ludovu muziku, dnes som konecne vybrala po dlhom chodeni po celom slovensku aj saty spolu s popolnocnymi (inak odporucam salon v Prievidzi - bola som v BA, NR, ZV, BB, ZA, LC a nakoniec som si vybrala v prievidzi, co by som vobec teda nepovedala, lebo som pochodila toho dost). Dalej mame kolace, tortu, pohare, podvazok, nieco na dekoraciu, kadernicku, vizazistku, nechtovu dizajnerku, svadobnu cestu. Prave riesime oznamka. Pomaly to odsypa, ale stale je toho este vela..:) Ale su to prijemne starosti, uznajte..:)
Odpovedať
@evitka75 prijemné sú ale nie všetky niektoré starosti vedia potrápiť :) a kde pôjdete na svadobnú cestu my sme si vybrali rhodos na to sa teším najviac ;)
Odpovedať
@m_moni Mas pravdu, vcera som riesila dielemu, ktore saty, do dnes rana som sa musela rozhodnut, takze to ma potrapilo. Ale ostatne pripravy zatial v pohode.. Svadobnu mame zaplatenu do Turecka, pretoze sme nechceli letiet prilis daleko, mavam strasne problemy v lietadle, 2 - 3 hodiny je moje maximum. A ideme az v septembri, tak tam bude este teplucko, prijemnych 30 stupnov. no a hlavne je to jeden z mala hotelov, do ktoreho jre priastup od 18 rokov. Mame velmi radi deti, ale nechceli sme, aby sa nam svadobna cesta zvrhla na pocuvanie rozdrapenych ruskych a nemeckych deciek, tak sme zvolili tuto alternativu..:) Inak tiez sme zvazovali niektory z greckych ostrovov, ale na konci septembra tam uz nie je prave najteplejsie. A v podstate je jedno kde budeme, hlavne ze si to s drahym uzijeme..:)
Odpovedať
@evitka75 Turecko ste zvolili vyborne, my sme tam boli minule aj pred minule leto a boli to najlepsie dovolenku, uplne perfekt. Tento rok sa chystame do Chorvatska, no uvidime, ci si to este nerozmyslime:)
Odpovedať
Profilova fotka
@m_moni ahojky a uz mate kupenu dovku?? cez ktru ck?
Odpovedať
@deaneira ano už ju mame aj kupenu :) mame ju od firotour tam sa nam pačil hotel.....aj vy sa tam chystate?
Odpovedať
Profilova fotka
@m_moni ja este neviem, ja robim v ck a musim dozriet na KE odlety takze si mozem dovku riesit az v oktobri..uvidime co a ako potom a kde...ale skor pojdee len niekde do Prahy a mozno v zime niekde do tepla
Odpovedať
Ahojte dievčatá, tiež je pre mňa 20. august tým dňom, kedy si so snúbencom sľúbime lásku v dobrom aj zlom :-) O ruku ma požiadal len pred 2 týždňami, pričom to bolo pre mňa veľké (krásne) prekvapenie, ale teraz o to intenzívnejšie musím riešiť svadobné prípravy. Tie dôležité veci ako kostol, hostina, fotograf a DJ už máme rezervované, ale ostáva stále veľká časť príprav. Neviete ako je to so svadbou v Blumentáli? Neviem si predstavit ako sa to robí, ked je tam viac svadieb, to si každá donesie svoju výzdobu, ktorá sa po obrade dá dole?
Odpovedať
Ahojte nevesticky! Ako ste pokrocili s pripravami? My uz mame obrucky doma, tak sa z nich tesime!!!! Vcera sa ma kamaratka pytala, preco prave 20.8., ci sa nebojim, ze bude velmi teplo.... co myslite? Rozhodli sme sa pre tento datum preto, lebo mame vyrocie a akurat to pripadlo na sobotu....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule :-) okrem siat na ktore cakam a obrucok uz mame vsetko zajednane a uz sa velmi tesime.Teraz nas caka stahovanie,malovanie nasho hniezdocka :-)
Odpovedať
@kaciatko215 No, tak my sme na tom podobne...teda okrem toho maľovania, naše "hniezdočko" je už hotové :-) Ale takisto čakám na šaty a obrúčky budeme riešiť až v máji. Riadime sa pekne naším plánovacím kalendárom a každý mesiac riešime niečo iné. Takto nám to pekne ubúda a ešte si to aj užívame. A každý deň si s radosťou odpočítavam, koľko dní nás delí od dňa D :-)
Odpovedať
ja som si vcera konečne rezervovala šaty :-) už bolo aj na čase :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kaciatko215 No prípravy zatiaľ tak neprehánam. Šatky mám, oblek máme, kostol máme, sálu tiež, hudbu, kamera,fotograf, v podstate už nie je čo veľa riešiť. Teraz aktuálne riešime oznámenia a návleky na stoličky do sály...
Odpovedať
Profilova fotka
@1236lenca takze uz mate v podstate vsetko pripravene.My uz mame aj oznamka a kamos nam ich zobral dnes na slovensko a nasi to poslu alebo daju osobne tak sa tesime :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
babenky, uz mame len mesiac a pol :-D .. zacinam mat poriadnu zaludocnu nervozitu ked si len spominam co vsetko este musim kupit a vybavit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, kde ste všetky??? už máme len 17 dní !!!!!!!!!! :-N :-N :-N =-) =-) =-) máte už všetko pripravené???
Odpovedať
Profilova fotka
@luna303 tu sme tu sme tu sme :-DDD chystame sa vsetky na ten najkrajsi dnik u nas prebiehaju posledne dotahovacky a mozeme cakat na den "D"
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 my už tiež máme väčšinu vecí, už len menšie detaily riešime ;-) len sa dosť obávam počasia, predpovede nie sú pozitívne. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@luna303 no ja som momentalne mimo Slovenska ale teda to ma vobec netesi ze by malo prsat no ale ako sa hovori tak nam bude prsat stastie :-)
Odpovedať
ahojte, my máme tento dátum istý v TN :)
Odpovedať
dievcata toto je moj datum narodenia a oslavujem okruhle narodky a vy svoje svadby tak vam prajem vsetko len to najsamlepsie a hlavne tu najkrajsiu svadbu nech vam tento den vyjde podla vasich predstav :-D
Odpovedať
ja sa tiez hlasim:) TN:)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucylu007 aj tebe teda blahoželáme k narodkám a poriadne ich osláv :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 pevne verím, že pršať nebude. Krásne letné počasie určite nebude už ale aspoň nech nám neprší :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte, aj my uz skoro vsetko mame.. uz mam dost nervozitu, len dufam, ze nebude prsat lebo mame svadbu vonku...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak sa nam to blizi? vsetko vybavene? tesite sa?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula tesime sa tesime :-) na buduci tyzden uz budem na slovensku tak povybavujeme menu ubytko pre cezpolnych hosti kyticku atd...
Odpovedať
My už tiež máme všetko, už sa len spoločne modliť aby bolo pekne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja sa tiez hlasim. a vyzera to na zamraceny den, aspon podla predpovede. pod mrakom ale okolo 25°C podla mesta. ale co, neskazi nam to den nie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?