19.7.2008 Zapadne SK

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky. Ak chystáte svadbu na tento deň, tak sa pridajte na pokec ;-). Zo svadbného zoznamu máme zatiaľ rezervované len foto+video. Ako ste na tom vy? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hurá, už to funguje... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jedna, ták pokukala som tie tvoje fotky. Musím uznať, že na kvietky máme podobný vkus ;-) Stále sa neviem spamätať s tým tvojích nádherných šiat.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fakt? ja som bola potom taka sklamana, ze ziadna baba ich nema v pripravnom albume, ze mozno vobec nie su take pekne, ako sa mi zdaju :-S ale ked vravis, tak uz sa tesim x-) ked budes mat vymyslenu kyticu, daj vediet, lebo ja si fakt neviem vybrat...
Odpovedať
Profilova fotka
ani moje nemajú v prípravných albumoch...keby som nezaplatila zálohu na tie moje, tak by som išla poskúšať do Nicole..ale čo, budem spokojná s tým čo už mám ;-) kyticu pôkdem vyberať až tak na jar, ale zajtra su určite inšpirujem na veltrhu, dúfam že mi tam dovolia fotiť... :-| botičky si kde chceš kúpiť?
Odpovedať
Profilova fotka
same dobre otazky... ;-) pozerala som topanky v svadobnych salonoch a su dost drahe. Navyse kamoska mala jedny z lacnejsich po inej kamoske a prvu svadbu este vydrzali, ale druhu uz vobec nie :-S takze sa ani neda velmi pocitat s tym, ze ich potom niekde spenazis... som rozmyslala, ze pojdem normalne do obuvi niekedy na jar a pozriem vsetky kremove sandalky a lodicky a uvidim... Mas lepsi napad? a so satami mas pravdu - ved vsetky su krasne! a dobre si si vybrala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awój, ja som dnes intenzívne myslela na topánky. Mám vybraté jedny u Baťu, sú to sandálky s kamienkami ( viem, že sa to nemá pod šaty, aby sa neroztrhli, ale budem si dávať pozor ). Sú nádherné a môžu sa využiť aj mimo svadby, niekam do spoločnosti...Stoja síce 2600, ale ak si kúpim biele svadobné za 2000 tak na tom v podstate prerobím, pretože to už nikde nevyužijem...Zajtra omrknem na veltrhu a odtiaľ šup do Baťa kúpiť si tie moje vyvolené :-D ozvem sa, že ako som pochodila....a vy kedy prídete na Slovensko? o 2 týždne? čo idete všetko pobehať?
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze kamienky nie su taka stransa pohroma. Mne dali v nicole skusat k satam topanky samy kamienok a aj som sa bala v tom chodit, ale teta sa tvarila, ze v poho. Som na tie tvoje zvedava. Urob si fotku! ;-) na slovensko prideme 22.2. a budeme len na vikend. Chceme obehat restiky. V poslednom vybere mame 5, tak to, dufam, zvladneme a vyberieme si... Potom na dlhsie pojdeme cez velku noc, a to chceme doriesit popolnocne oblecenie, milacikov oblek, oznamenia a obrucky... to som zvedava, co z toho sa podari :-) V skyeurope maju teraz akciu, dve letenky za cenu jednej - tak rozmyslam, ze este kupim na maj, keby bolo treba nejake pripravy podotahovat.... asi to nie je zly napad. Zajtra zrealizujem :-) drahy sa mi tu nudi :) bezim sa mu venovat...
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfam, že si sa patrične povenovala drahému ;-) Jéj, vy prídete na Slovensko v deň narodenín mojej maminy :-) Jasnačka, dnes všetko pofotím a vycapím to sem, už mám pripravený foťák. Najprv ideme pre obrúčky, už máme hotové :-D som zvedavá, ako to dopadlo a potom letíme na ten veltrh. Večer sem prídem a všetko poreferujem, Budeš tu?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, ako vecer. Asi skocime niekam von, lebo zajtra a aj v pondelkok (hoci je tu volno) budeme musiet makat :-( ale skusim aspon nakuknut na foto. Uz sa tesim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ták a sme doma...zmenila som šaty, asi som šialená, ale úplne ma dostali. Sú také princeznovské, ja viem nie je to až tak môj štýl, ale kedy mám byť za princeznú ak nie na svadbe? Inak v skutočnosti boli ešte krajšie ako na fotke..Vôbec som stým nerátala. Topánky tam mali úplne otrasné, žiadne štýlové.. :-( tak som išla do Baťa a tam už tie moje nemali...takže pôjdem pobehať v pondelok mesto....lebo určite chcem sandálky s kamienkami ;-) Fotiek som urobila len pár, pridávam do albumu, pretože nič tam nebolo také dych vyrážajúce.. máme už doma obrúčky, chcela som cvaknúť, ale ten náš šiťácky foťák :-( nevidno to dobre. Skúsim zajtra za svetla... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj! S princeznovskymi satami mas pravdu. Aj ja som rozmyslala, ci by som nemala mat nejake so sirokanskou suknou, ale nic uzasne so nenasla. Tie tvoje su krasne zo zadu, ale z predu ma zarazilo to priesvitne na bruchu. Alebo to nie je priesvitne? Mozno to len v tom blesku z fotaku tak udrelo do oci. Uz sa mi viackrat stalo, ze som odoftila nieco, co nebolo priesvitne a na fotke bolo vsetko vidno.... Inak vyzeraju supis a viem si predstavit, ze v skutosnosti je to este lepsie :-) Jaaj, vela si nepofotila, veru. Nakuknem aj do temy o svadbonom veltrhu, ked som taka zvedava :-) s topankami daj vediet. Mozno ich budu mat v inom batovi, nie? My sme dnes troska pobehali aj obuvi, ale tu nemaju zatial ziadne letne... uz zacali jarne lodicky a tak, tak som zvedava... ozaj saty mas z tej istej pozicovne, ako predtym? alebo ako si to vymyslela so zalohou? pekny vecer! my ficime skladat puzzle :-) romantika, ze? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sú priesvitné trošku...vadí? :-( teraz mám dilemu, ale v skutočnosti boli fakt krajšie...ešte mi hovorila tá majiteľka, že sa hodia na leto s tým priesvitným... Bože, vy aké romantické akcie podnikáte... :-D to ja som na nete a chlop v druhej izbe brnká na gitare.. idem variť polievku, už sa chystám odkedy som prišla, ale stále len píšem...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lol, tak moj mi tu teraz brnka na gitare rovno pri uchu :-D som zvedava, kedy zacneme skladat :-) mozno nevadi, ze su priesvitne... keby sa ti to nepacilo, vzdy si pod to mozes dat korzet, alebo tielko. Takto mas na vyber z dvoch moznosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne to nevadí, aspon sa nebudem potiť... ;-) práve to je na nich také rafinované a zároveň romantické..Budem musieť ísť ešte k nim do salóna cez týždeň, lebo mamka a svokra ma chcú v nich vidieť. ;-) inak polievka sa mi vydarila, práve sŕkam...
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut! som si tie saty este raz pozerala a fakt su velmi pekne. Tam, kde su na vesiaku zo spodu vyzeraju fakt rozpravkovo ;-) joj, to znie blbo, aj na tebe su rozpravkove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ó dakujéém ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jedna, tak ja pomaly sa presúvam k telkáču, lebo chlop ma ide vystriedať pri počítači...my máme takú romantiku, že až...zajtra prídem sem kuknúť... pekný večer želám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny vecer, ja som bola odstrihnuta od kompu skor, ako som sa stihla rozlucit :-( nabuduce si dam viac zalezat :-) a ta tema jul tiez nie je zla, aspon tam nie sme same ;-) teda, niezeby sme si nevystacili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasné, aj tam je to dobré...ale my sa tiež nemáme na čo stažovať... ;-) Inak ja som aj založila novú tému Júl 2008 Bratislava ( alebo tak nejak ) a nikto sa mi neozval, žiadne blaváčky... :-( ]-( jedna kočka mi tam napísala a vravela, že aj ona mala problém nájsť kočky z BA, pretože väčšinou majú svadbu inde na slovensku.. celú noc som nemohla oka zažmúriť, myslela som intenzívne na tie nové šaty, tak mám teraz oči ako....
Odpovedať
Profilova fotka
jedna...kde si? asi na nejakom romantickom výlete, čo? my sme boli na prechádzke v meste...kukla som zas do Baťu, ale nemajú tie moje topánočky....len číslo 36..ách, pokukám zajtra v iných obuvách...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-) no ja som vcera pracovala a dnes znova... zajtra musim odovzdat aspon kusok prace, aby som mala pocit, ze nie som lenivec :-( tak sa ozvem, ked to bude za mnou. Dufam, ze coskoro.... Inak dnes vramci obedneho oddychu asi skocime do ikei po skrinku a mozno okukam nejake svietnicky a latky :-) zatial nakupovat nemozem, kedze neviem kde to bude a teda co by sa tam hodilo... ach, uz aby bolo 22.2. Ale az od zajtra moze byt, ked uz budem mat dopisane :-D som optimista, ze? :-| pekny dnik!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, dllllho som tu nebola :) jedna vitaj v klube! baby, mne sa nejako zda, ze nam to ubehne cobidup :-) Uz rozmyslam, ze by som sa do tej svadby mala riadne zazrat :-D a pomaly vsetko chystat.
Odpovedať
Profilova fotka
Jedna, tak držím palčeky...ja tiež musím pohnúť s diplomovkou, zajtra idem rozdať tie dotazníky, čo som Ti o nich písala.. jéj IKEA, to je môj podnik ;-) chodím tam jak na husle :-D celý byt máme zariedený s IKEI... Holiska, nó dávno si nebola, ako pokračujú prípravy?
Odpovedať
Profilova fotka
nijako, boli sme na tyzden na lyzovacke :D ale uz musiiiiime :) v sobotu je cesky svatebni veletrh, tak hadam ulapime dake obrucken a topanken :-) lori, vy jakos?
Odpovedať
Profilova fotka
zmenila si saty?
Odpovedať
Profilova fotka
áno, mám z toho doteraz traumu :-| boli sme na tom veltrhu a tam mali novú kolekciu, tak šup ich na seba..bola som už stotožnená s tými prvými, ale čo už...My už máme aj obrúčky ;-) To potom musíš poreferovať čo a ako na veltrhu u vás..
Odpovedať
Profilova fotka
holiska ty si aj pod prezývkou lyska?
Odpovedať
Profilova fotka
:-) nie, nie som ake mate obrucky?
Odpovedať
dievcata citam tu, ze si chcete dat k svadobnym satam sandalky..ja som si to najskor tiez tak naplanovala, ale bola som upozornena , ze topanky by mali byt v predu plne ..pata moze byt otvorena. Este som si nebola pozerat ..ale urcite nemozem mat vysoke ..aby som sa nestrepala ..nahodou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka a kto ti to povedal? neviem, možno nejaký bontón to káže, ale ja si aj tak kúpim sandálky :-p Jednak sa mi to viac páčia a jednak to aj využijem po svadbe... ;-) a v lete je to aj praktickejšie ( aspon sa mi nebudú potiť nôžky ) A ty máš kedy svadbu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?