19.7.2008 Zapadne SK

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky. Ak chystáte svadbu na tento deň, tak sa pridajte na pokec ;-). Zo svadbného zoznamu máme zatiaľ rezervované len foto+video. Ako ste na tom vy? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to som tiež počula, že by mali byť topánky uzatvorené. Ja mam nožku 36. Ak zoženiem sandálky, tak sandálky, ak plné plné...No, od budúceho týždňa začíname riadne s prípravami...zajtra pojdem kuknúť veletrh v PRG :-) . Potom zreferujem.
Odpovedať
lorinko citala som to ..dala som do vyhadavaca... a upozornili na uz vydate babulky. Ja mam biele sandalky ale skusim najst aj plne. O svadbach toho vela neviem ...tak hladam info a citam o com vsetkom tu diskutujete...tiez som si myslela , ze obrucka patri na lavu a zistila som, ze na pravu ruku..Ja este neviem na 100% ale predbezne by mala byt svadba 13 septembra. No ale mam pochybnosti alebo trochu strach..ved to je na cely zivot...a ako si mozem byt ista, ze to vydrzim...mozno ma to prejde..asi je to mormalne.
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka...tak to som mala pred týždňom úplne tie isté pocity....že som ešte mladá a nič som si neužila...ale potom ma to prešlo :-D :-p inak my sme si dali robiť obrúčky na lavú ruku :-S , veľa ľudí to nosí na ľavej, ale môže byť že to má byť na pravej...ja som analfabet z týchto zvykov.... holiska...no to som zvedavá, ako bude...
Odpovedať
lorinko.. ja uz nie som az taka mlada mam po 30, ale aj tak. Chuda on ma stale len pusinkuje a stiska a ja mu vravim..dobre si to rozmysli :-) je to na cely zivot x-) . Je zlaty, trosku pomalsi a nie velmi sikovny..ale nemozu byt vsetci.. ja som tiez uplne mimo zo zvykov preto vsetko hladam a citam,..ale vacsinu aj tak zabudnem x-) Chcela by som obrucky zo slovenskeho zlata asi pojdeme kuknut do zlatokovu. Ake chcete obrucky? Ja som chcela biele zlato, no zistila som ze biele zlato je potiahnute zlte a po roku a pol sa to osucha a treba to dat znova potiahnut. Tak som si to rozmyslela. Ale su krasne skoda, ze platina je taka draha..ach jo...
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka...to máš dobrého budúceho manžela 8-) keď ťa stále pusinkuje.. :-D my sme sa dohodli s mojim chlopom, že zvyky nebudú...nechceme rozbitý tanier, sklo, únos nevesty a podobne.. . a už viete miesto svadby? na matrike, či v kostole? čo sa týka obrúčok, tak tie už máme...z bieleho zlata, ja som zase počula, že to sa namáča v nejakom rhodiovanom roztoku...vôbec neviem ako je to s tým bielym zlatom...ale nám sa páči viac ako žlté.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) ja som tiez daco zistovala o bielom zlate - su dve moznosti, ako sa robi - bud rhodiovanie a to je ten povlak na povrchu, ktory sa moze osuchat a asi sa to aj casto stava... ako rychlo sa osucha zavisi od kvality vyhotovenia, ale ak ju budes nosit stale, tak sa osucha... a druhe su nejake primesy priamo v zlate. Tie by mali byt trvacne, ale ja som sa toho troska zlakla, lebo som alergicka na niektore kovy, no a na obrucku nechcem mat alergiu! takze my budeme mat zlte. Aj snubak mam zo zlteho, tak sa to aspon bude hodit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jedna..daj si fotku do profilu ;-) božé, teraz si ma nastrašila :-o , že sa to ošúcha...no my už s tým nič robiť nemôžme, lebo ich máme už doma...
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko, staci zajst do zlatnictva a oni to tam ak ba sa to osuchalo orhhodioduju :-) . Ja som si takto dala vylepsit nausnice a stalo to asi 100 CZK.
Odpovedať
Profilova fotka
holiska, teraz si ma potešila :-N , všek čas ukáže ako to s nimi bude... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko, ved ono sa to naozaj da rhodiovat a nie je to take drahe... fotku dam, ked budem mat konecne nejaku dobru :-) tak to neviem, kedy bude :-S
Odpovedať
Profilova fotka
daco som predsalen nasla - skusim pohladat aj nejaku, na ktorej ma vidno :-)
Odpovedať
lorinko.. niekedy nemozem nic urobit lebo ma stale brzdi a a ochmatava :-) obcas mi to aj prekaza ,ked je toho vela. Ved to s tym bielym zlatom nebude az take zle. Ja mam vsetko zo striebra a zo zlteho zlata nic tak sa mi nechce preorientovat. Spytam sa v zlatnictve na to zlato s primesami..uvidime My sa budeme brat urcite na matrike asi v ruzinove, alebo u nas na dedine. Neviem to este iste ,ale ten moj to chce v BA ,kedze on ma vacsiu rodinu a vsetci su z BA. A mam pocit, ze u nas na matrike svadba este nebola..aspon ja si nepamataam :-) vsetci len v kostole..ale mna by tam nepustili a ani jeho mame len krst a bolo by to asi narocne. Pocula som ze v modrom kostoliku sa to da aj tak. Ale mne to az tak nevadi... Ako to bude zo zvykmi neviem nemam nikoho kto by na to dozrel..netrvam na tom,...len aby nebola nuda :-) hadam niekto bude kto to roztoci x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cajovka - ale potom, co si napisala, by ste mali mat tie postavicky an torte naopak :-D a ved ono je to zase prijemne, ked clovek vie prejavit lasku ;-) ale chapem, ze vsetkeho vela skodi...
Odpovedať
Profilova fotka
awojte.. jedna...aká kočka.. 8-) cajovka...to mna by zas veľmi potešilo, keby môj chlop prejavoval viacej romantiky... :-p jéj aj ty si dala fotku, ale si tam taká maličká, že ťa ani moc nieje vidieť... =-) baby..dnes som si kúpila topky...síce úplne iné ako som pôvodne plánovala..aspon vidieť ako človek mení svoje názory..zajtra ich pridám do albumu.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, topky sú už v albume, ale zas mám dilemu, či ich napôjdem vrátiť...mi šiši...urobím to takto: v utorok idem na skúšku tých šiat, čo som si vybrala na svadobnom salóne aj s topkami a ak sa nebudú hodiť ku šatám, tak ich vrátim....predavačky mi povedali, že ich môžem v pohode vrátiť do 3 týždňov.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lorinko. Topanocky su krasnucke a vyzeraju byt aj pohodlne. btw, s mladym vam Ti moooooc sekne ;-) . My sme boli na veltrhu a mame obrucky a kupila som si podvazok. Este ani neviem, ci si ho dam. :-N Co sa tyka obrucok, tak ;-) mi prisli, ze mali v kazdom "stanku" to iste! Nakoniec sme nasli jeden, kde obrucky robia rucne, tak snad budeme spokojni.
Odpovedať
Profilova fotka
jéj, to som rada, že sa ti páčia ;-) ha :-D ževraj s mladým...on už nieje taký mladý...( 32 ) :-p a máš aj pofotené? pridaj do albumu... :-D budeš mať aj kamienok na obrúčke?
Odpovedať
Profilova fotka
moj "mlady" ma 34 ;-) najvyssi cas, aby sa ozenil :-) Trosku sme to tetuske skomplikovali, ale nakoniec sme sa dohodli...z jedneho, co sa mi nepacil som si vymyslela taky, co sa mi paci. Martin (mlady) tam len chudak stal a prikyvoval :D Jemu som narovinu vybavila, ze bude mat iba hladucky, bez ozdobiek, tak zvysok nechal na mna. pozri sem: http://jk.cz/katalogy_tolerance.html Katalog: tolerance trend model: 782 (predstav si, ze bude cely lesky a iba s 1 briliantikom. Od zirkonu ma tetuska odhovorila, vraj sa osucha.
Odpovedať
Profilova fotka
uplne pekne sedel na ruke. povodne som chcela hranaty, ale ee, nebolo to onco. Tento je pekny okruhli, akurat siroky. Tym, ze ho vyrabaju, tak mame medziskusku a mame sa rozhodnut, co si tam dat vyrit...Nakoniec sme sa dohodli, ze asi len datum...mi to pride divne, ze by som tam mala mat Martin, 19.7.2008 Vy ste si ake vybrali?
Odpovedať
Profilova fotka
jéj, nádherné..aj v tej kombinácii žtlo-bielej? :-) inak aj môj starý má úplne hladký bez všetkého ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
budu cele z bieleho zlata. Zenska trochu nechapala, ale co :) mne sa pacia take uplne jednoduchucke :) A tiez pre "stareho" uplne hladucky ako kruzok na holuba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne...my máme tiež z bieleho zlata... ;-) :-) porad mi...baby mi písali IP, že v tých pôvodných šatách som lepšia, ako v tých čo som si vybrala na salóne..ale teraz sa mi páčia úplne iné...no je to so mnou ťažké...asi sa tým moc zaoberám...ale zas som mala aj kladné ohlasy...asi koľko ľudí, toľko chutí... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
holis...a budete mať na tých obrúčkach a to vyrezávané véčko? neviem si to dobre predstaviť, ked to bude celé biele.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, ziadne V-cko, ziadne ornamenty...iba hladne s jednym kamienkom pre mna. :-) a leskle. Tetuska hovorila, ze ak si dame leskle...tak zmatneju. Ak by sme chceli matne, tak tie zlesknu...takze vsetky tie rozpravky, co som sa napocuvala o vyhodach lesklych a matnych su na dve veci...jednoducho obruckam treba urobit z casu na cas ocistu a budu pekne hociktore... No, co sa tyka Tvojich siat...jeeemine, teraz budem asi trosku kriticka. ;-) Na tvojom mieste by som si ich asi nebrala...mas utlucke plecia a pas, cize v nich vyzeras ako zvoncek :) prepac, ale lepsie prirovnanie ma nanapadlo :( Na tvojom mieste by som vsadila na nieco, co Ti zvyrazni postavicku. ;-) Co sa tyka sukne, tak mne sa osobnne kombinacia hustej cipky a na nej organzy (tusim sa to tak vola) nepaci :-( . Za mna teda urcite tiez hlas nedostanes za ten vyber. Ale ak su to satecky, z ktorych mas pocit, ze sa nechces vyzliect, tak kludne. No, ak by som Ti mohla poradit, skusala si tie Ady v eL? ak sa nemylim, tak je to fotka 9. http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Skusala ich aj moja buduca svagrinka (mirgulka), ale ona si nakoniec vybrala ine...pre mna boli oni z eL cislo 1. Myslim, ze by mohli aj Tebe sadnut... ;-) ale finalne rozhodnutie je na Tebe
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za úprimnosť...to som fakt potrebovala ;-) presne tieto som si skúšala, ale mne to robilo obrovské prsia :-S ,lebo je to tak našikmo šité, že máš pocit akoby jedno prso bolo oveeľa väčšie ako druhé ]-( ale inak sú krásne a aj zozadu..
Odpovedať
Profilova fotka
:) prepac, ze som bola kriticka, ale uprimno nadovsetko. Ja sm tie ady nevidela nazivo. kuki sem, tato holka tiez skusala v eL a ma podobnu postavicku ako Ty. http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... hihi, to prso ma pobavilo. Mne len mirgulka referovala, ze ta horna vystuha je nejaka divna...ze tam trema mat materialu tak akurat. :) Ale f pohode, ta majitelka holka v eL je fajn, takze smelo skusaj smelo, podla mna na zmeny musi byt zvyknuta.
Odpovedať
Profilova fotka
jéj, tá baba skúšala skoro rovnaké šaty ako ja... ;-) nó ved v utorok tam idem, tak som zvedavá ako to nakonie poriešim..
Odpovedať
Profilova fotka
:) je celkom sranda vidiet tie saty aj na niekom inom :) trosku inu optiku clovek ziska 8-) Je to podobny typ ako Ty. Drzim palceky, urcite dobre vyberies.
Odpovedať
Profilova fotka
dakújem, určite pri nich nezostanem... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej holiska, tie linky co si sem dala, to su nadherne saty! ja som si uz saty zakazala pozerat, lebo uz mam vybrate, tak aby som nevymyslala... ale tieto su skutocne nadherne! ;-) idem makat na oznamkach, tak pekny vecer!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?