19.7.2008 Zapadne SK

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky. Ak chystáte svadbu na tento deň, tak sa pridajte na pokec ;-). Zo svadbného zoznamu máme zatiaľ rezervované len foto+video. Ako ste na tom vy? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no, uz ich asi nastastie asi nenajdem... skusala ich jedna kocka, uplne dokonale jej nesedeli, ale boli ako keby posypane kvietkami z jedneho boku a na vlecke a bol k nim aj uplne taky isty ujety zavoj... No, take origos :) a aj ta tvoja masla v pase sa mi strasne paci. Chcela by som na nich nieco take ine, nejak sa mi tie moje zdaju obycajne :-( ale mozno ich mam uz iba okukane... a este mam pocit, ze som v nich ramenata ako ragbista a prsia mam na bruchu... teda keby som nejake mala, tak su asi tam :-D no, viem, ze ma asi zasrktis, uz som zvyknuta... drahy je na to alergicky, ze ked nieco pochvali a ja napriek tomu neprestajne frflem... no, idem asi radsej tancovat... hadam sa nepovadime a zdvihne mi to naladu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jenda...no ty si mi dal s tými šatami :-D ževraj neoriginálne :-N veď sú úplne dokonalé...keby som mala o pár tisíc viac na šaty..tak si vyberiem tie tvoje :-) ...ale nemôžem ,ved sú už zajednané :-p :-D ale už som spokojná s mojimi...a mimochodom...máš v nich pekné ženské ramená a a na bruchu som ti žiadne prsia nevidela...len štíhly pás :-D ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj dik lori ;-) asi pojdem este raz vyskusat, hadam sa presvedcim :-D Pisala som do jula, tak tam najdes najnovsie postrehy :-) ozaj, ty si teda ranne vtaca! ja som o 7:38 hore iba ak nahodou musim niekam tak skoro ist... inak by mi to nikdy nenapadlo... ale tusim som citala, ze nie si velky spachtos. To ja som otrasna... by som cely zivot kludne prespala. Niekedy mi je to aj luto, ze co vsetko by som stihla, keby som skor vstavala... ale co uz. Niekedy sa neda odolat :-) volam to, ze ma zajala perinaaaaaaaa - pomooooc :-D no, idem popozerat telku a spat. Dnes sme skoro vstavali...
Odpovedať
Profilova fotka
jedna..to ti závidím s tým spaním :-p ja trpím nespavosťou...je to strašnééé, pretože mne sa chce strašne spať, ale nezaspím :-( ]-( 8-( ..teraz beriem aj taký hormón, že melatonín...to je voľnopredajné...ale chcem aj stým prestať...predsa je to hormón.... :-| ...ja som nemala takéto problémy, ale začlali mi minulý rok v novembri...po vážnych stresoch o môj zdravotný stav, ktoré som mala celý október...no naštastie je to za mnou, ale toto mi ostalo ]-( ]-( no tak som zvedavá, čo dnes vybavíte, daj určite vedieť...my ideme dnes na oslavu k mamke ( mala včera narodky ) a teraz si idem ešte riadne zacvičeť...a potom si dáme s chlopom ešte precházdku popri Dunaji :-D večer sem zájdem, alebo priebežne počas dňa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz sme skor na pevno rozhodnuti... najskor asi botel marina - riaditel sa totalne nadchol myslienkou, ze by sme prisli z devina lodou a prirazila by sa rovno k botelu - no totalna amerika! len mi nie je jasne, ako potom s autami, a ci to hostia zvladnu :-( ved to su zatial detaily, ale uz mi z toho pomaly sibe. Asi sa na to este vyspim a rano bude mudrejsie vecera. Aspon dufam :-) tak dobru nocku!
Odpovedať
Profilova fotka
že aká romantika!!!! :-D ;-) to bude naozaj originálna svadba!!!! ;-) včera som videla pekné topánočky vo Footworku v poluse ;-) také sandálky zlatobronzové...ani nie moc vysoké...a ani drahé neboli :-) ale ešte trošku počkám na další tovar...čo myslíš, zlaté sa mi budú hodiť, nie? =-) veď šaty nemám biele...takže myslím, že v pohode ;-)
Odpovedať
Ahojte dievcata..uz som tu x-) ...vidim, ze plany sa uz pomaly aj realizuju..super. Lorinko o tej tvojej nespavosti som citala clanok v casopise zdravie..je to tam popisane aj ako liecit..skus kuknut. Ja som tiez celu noc nespala dala som si u kamosky kavu o 17 a do rana som kukala do stropu.. :-S . Vidim, ze o vas vela neviem..Lori..co za dotazniky to zbieras? Inak topanky nemusia ladit k satam , ze kludne si mozes dat aj cervene ak mas odvahu =-) ale mne sa asi viac pacia kremove x-) zlatokov ma aj www stranku kukni aj tam.. Jedna a ty si niekde mimo SR? idem este raz kuknut na tie tvoje saty..
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka.. a ten článok to je v novom čísle? akurát dnes som sa vyspala ako za starých časov :-D ...idem dnes varovať bratranca, lebo decká majú školské prázdniny...tak pôjdeme do mesta sa poprechádzať a vymyslím mu nejaký program ;-) tie dotazníky...tak to robím diplomovku a strese a syndróme vyhorenia u učitaľov...takže som lietala po vštekých školách v BA a zháňala 130 respondentov...bol to dosť zabijak...ale už pomaly končím a hor sa do písania diplomovky :-D :-p :-p a jedna...nemá šatky tu, ale mi ich poslala na e-mail...mám ich nádherné, neviem, čo vymýšla :-D :-D :-N
Odpovedať
lori...no v novom cisle..inak ten syndrom vyhorenia je tiez zaujimavy...a ani sa ucitelom necudujem, ze nim trpia. Ja som mala taku ucitelku na zakladke a dodnes mam z nej traumu...nenosim zviazne vlasy..len nas za ne tahala a mlatila rakoskou..bola uplne mimo. Tak nech sa ti dopre pise.. a uzi si to s bratancom je krasne a bude teplo..no to je skoda rada by som videla tie jej saty..mozno by som sa inspirovala x-) pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa páči tento..http://www.zlatokov.sk/main.aspx?menuid=produkt\O_1&link=dprodukt.ascx&command=CONTROL&page=2&categoryid=4&lang=sk&size=XXL&produktid=112 pretože také podobné máme my, len z bieleho zlata :-D :-D a trošku hrubšie...inak ty môžeš mať s kamienkami a chlop bez.. a ešte toto..http://www.zlatokov.sk/main.aspx?menuid=produkt\O_1&link=dprodukt.ascx&command=CONTROL&page=2&categoryid=4&lang=sk&size=XXL&produktid=106 http://www.zlatokov.sk/main.aspx?menu...
Odpovedať
lorinko dakujem za konzultaciu krasne su vsetky...len si vybrat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nó s bratrancom som si toho teda užila :-D :-p ale dnes bol celkom v pohode...boli sme v medickej zázrade a potom pri štrkovci na ihrisku...statočne sme sa nachodili, až som sa čudovala, že toľko zvládol cupitať... :-p :-) cajovka a vy kde bývate? už neviem, či som sa ťa to pýtala....no opakovanie matka múdrosti :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
lorinko. noo super, normalne ti zavidim na slniecku...a kolko ma rokov ten bratancek? Ten moj je z BA a ja som zo zahoria.pamatas..kukni do ip je to tam na zaciatku. nechcem to sem pisat este by ma niekto spoznal :-p. zatial nebyvame spolu ale budeme u nas po svadbe. Ozaj nasla som stranku so sv. topankami
Odpovedať
ahojte dievcata...nakoniec sme sa zhodli na tejto jednoduchej ,len bielej. Mne sa paci aj ta tretia co si sem dala ty Ivka,ale neuspela som :-S http://www.zlatokov.sk/main.aspx?menu...
Odpovedať
Profilova fotka
ved v jednoduchosti je krása...ale mohla si si tam dať jeden kamienčok ;-) inak ten môj tiež nechcel žiadne očko, tak ja mám 3 a on žiadne, ale v pohode to ladí...
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka..práve som si dočítala e-mail...to aj tie torty si robila ty? =-) =-) myslíš, že s tými motýlikmi bude problém? inak mne by sa to páčilo aj bez nich....ale...krajšie to bude s nimi.....
Odpovedať
Profilova fotka
cau cajovka, super obrucky ste vybrali. Aj my nad takymi nejakymi uvazujeme ;-) ale my v zltej, lebo aj zasnubny mam zo zlteho zlata... ake torty?! aj ja chcem vediet! :-o
Odpovedať
Profilova fotka
jedna..ak chceš tak ti tie torty pošlem na e-mail, pretože to neviem tak zmenišiť, aby sa mi to vopchalo do albumu ]-( a ty už máš nejekú predstavu o torte?
Odpovedať
Profilova fotka
posli, to som zvedava :-) mne sa paci takmer kazda torta, na ktoru sa pozriem :-D teda nie celkom, ale tak nejak... zopar mam aj v albume, ale su teda dost rozne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem poslať ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
už to mááááš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem! :) uz som aj pokukala a opisala. Poslala som ti ich zmensene, aby si si mohla dat do albumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakovala :-D
Odpovedať
cafte kocky..tak sa tesim, ze sa pacia obrucky aj vam. Ja neviem, ked mne sa pacia aj zlte..ked sa mi osucha tak bude bledo zlta :-D . No a ocko..ak chcem aj snubny...asi by som ho tam nemala mat..ci ano? Jedna..Ivka mi posielala torty kt. sa jej pacia a ja som jej zase poslala nieco co som robila ja a jednu na stojane..na ktrorom buem mat aj ja svoju svadobnu tortu. Ved viete ..ja som vyucena na cukr.. =-) . Lori...ta postel to bol napad ako darcek kamoske :-D . Myslim, ze tie motyliky nevie kazdy urobit ja tiez nie nejake krasne a asi niesu z cukru skor z oplatky. Ja som si ten stojan kupila na Harmincovej v BA je tam predajna cukr. pomocok a maju tam aj ozdoby nebolo by zle kuknut sa tam..ci nemaju aj motyliky. Ja by som tam tiez mala kuknut na zenichovcov...ale este je cas.
Odpovedať
Profilova fotka
ja snubný nenosím, preotože som ho dostala už pred 5mi rokmi...a do roka a do dňa sme sa nevzali...tak je to pasé :-D :-p :-p budem nosiť len obrúčku.. :-) práve rátam dotazníky a zapisujem si vek a počet rokov praxe učiteľov :-S moc ma to nebaví, ale to najhoriše ešte len príde :-( vidíš, možno pôjdem popozerať nejakých motýlikov...ale ešte to má čas...ja rada, len pozerám obrázky, ale zháňať sa mi to nece :-p
Odpovedať
tak to ho mas fakt dlho..niektore dievcata ho nosia cely zivot a ja som zatial nedostala, ale mam si vybrat tak uvidim 8-). Potom ma informuj ako su na tom nasi ucitelia...ci dobre lebo zle. Mam kamosa co uci na dubovej.ZS..bola si aj tam? Tak len pozeraj obrazocky ja to robim tiez inspiracia nikdy nemoze skodit. Ja idem kuknut tatina, bol chory dufam, ze uz mu je lepsie.pa
Odpovedať
Profilova fotka
ako sú na tom naši učiteila budem vedieť tak asi o mesiac, ked to budem nahadzovať do grafov...potom dám všetkým na známosť ;-) :-) ale, čo som zbežne pozerala, tak poniektorí sú pekne vyhoretí :-p a kedy si pôjdete vyberať snubák? :-D
Odpovedať
lorinko..este sme sa na tom nedohodli..boli sme na obchodnej a jeden sa mi pacil..len mi bol velky a nebola som si ista ci chcem biely,alebo zlty. Ten bol biely a neviem ci aj biele zlato zmensuju na pockanie. Ale zajtra idem kuknut saty. Pisala mi jedna babenka ktora mala tie EL17 a bola velmi spokojna a nedala si ani popolnocne..tak dobre sa v nich citila. Uvidim co budu mat a potom budem rozmyslat. Len mam strach, ze nebudu mat co by som chcela. Asi by som mala ist s obrazkom nech mi niekde usiju. Ked ja som sa zalubila do tych s tou prackou.. no hrozna som.
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka...a si telefonicky objednaná na skúšku? ak tam nenájdeš...tak si skús vytlačiť tie vysnívané...a nechaj si ich teda ušiť... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale to bude asi drahšie... :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?