Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Ahoj Kefrinka, oznamka ste si vybrali krásne, to fakt :-D Už máš aj šaty? Ja som mala z Milady salonu. A Ty?
Ahoj martula, saty mam aj ja zo salonu Milady. Akurat sa tam idem zajtra popytat, ci nemaju bordovu vestu pre mojho milacika.
:-( chceli sme svadbu preložiť na 9.9. ale rodičia nam vyhubovali..... :-(
Profilova fotka
Aj ja sa pridavam, (ak mozem, nie som z Prievidze) svadbu planujeme az na Sep07 na Bojnickom Zamku. Nemate niekto skusenosti? Dobre alebo zle... Dakujem Denisa
Profilova fotka
baby ak vam mozem poradit agentura andrea z bratislavy, ma super navleky za najlepsie ceny, ja som si zistovala ceny vsade kde sa dalo, teda ak vam nerobi problem ze je to v bratislave, neviem kde blizsie by sa dalo...ak by ste chceli iba dva, tak potom jedna pani zo sebedrazia co robi vyzdobu ma dva usite..... agentura impuls vam ich myslim, ze tiez pozicia v blave, a da si na to nejaky priplatok,ale ak nemate inu moznost,tak je to asi nejlepsie riesenie.............
babenky, už máte obleby pre chlapov? ja ešte nie, neviete poradiť kam zabenúť?
Ahoj yukaya. My uz oblek kupeny mame, kupovali sme ho v Nitre v Ozete, ale myslim ze maju predajnu aj v Prievidzi.
babenky neviete o nejakej pani co ma lacne navleky na stolicky, vraj je z Prievidze a robi aj vyzdobu sale....dakujem
Ja viem ze toto sem nepatri ale nahodou nepozna niektora z vas basketbalistku (byvalu) Nadezda Nabrezna? Stratila som s nou uz pre 8 rokmi kontakt a rada by som jej dala vediet ze s budem vydavat. Este raz prepacte, viem ze to sem nepatri! :-N
Danka, uz som ti pisala ze ma iba 60 ks navlekov a ty mas planujes 120 hosti. :-D
rada by som jej aj tak zavolala, ak sa da mozno uz ma aj viacej ;-)
ds, my sme mali obrad na Bojnickom zamku. Vy by ste tam chceli aj hostinu? Napis do IP co ta zaujima. :-)
Článok sa načítava...
nemozes mi na nu poslat cislo? pokusim sa jej zavolat
Lara: mohla by si nam dat na tu pani aspon meno a kontakt si nejak zozenieme. ved za pokus to stoji
ak nie tak sa znova obraciam na vsetky Prievidzanky ak nahodou mate kontakt na lacne navleky...dakujem!!
Ja som nechala moju contact book doma, isli sme rovno na svad. cestu po svadbe, takze nemam na nu kontakt. :-(
hmmm nevies ani jej meno? odkial si na nu mala ty kontakt? budem moc vdacna.
Ja viem ze toto sem nepatri ale nahodou nepozna niektora z vas basketbalistku (byvalu) Nadezda Nabrezna? Stratila som s nou uz pre 8 rokmi kontakt a rada by som jej dala vediet ze s budem vydavat. Este raz prepacte, viem ze to sem nepatri!
ahojte baby, ako ste na tom s pripravami? My sme uy konecne boli objednat oznamka, ked pridu uz konecene zalozim album a pochavlim sa ;-)
Profilova fotka
oznamka sa nam podarilo vytlacit v sobotu, obrucky budu tento tyzden a vsetko ostatne az na manikerku (to staci tyzden dopredu) mame zajednane :-)
babky, potrebujem zohnat nejakeho dobreho starejsieho... neviete poradit???
no tááák
Profilova fotka
neskusala si volat tomu Igorovi?
Profilova fotka
Alebo zavolaj do Impulsu, oni ti niekoho najdu :-)
čaute babky, tak ako to ide??? my sme cez vikend kupili šaty oblek a pochodili ako tak po rodine s oznamkami....
Profilova fotka
aHOJTE , aj my sme pobahali s pozvankami, vsetko okrem kamaratov je pozvane, takisto som si definitivne vybrala saty, zmenila som tie prve, svokre sme boli dat usit kostym... Takisto som bola na skuske s ucesom a chodili sme na predmanzelske ponaucenia. tiez som zmenila cas fotenia, lebo sa bojim, ze koncom septembra uz bude o siestej tma. tak som smutna,lebo ma zenich uvidi pred sobasom, smrk
dudasik, no mi sme nauke (ponaučenie) neboli... 8-) v piatok sa mame ozvat a dohodneme sa kedy prideme x-)
do kelu napísala som že my s makkym i už sa fakt nekontrolujem
dudasik, kde sa budete fotit?
ja som chcela pri zamku, ale asi uz bude tma

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?