08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
dekoracia1: ja hladam ale na stolicky s opierkami na ruky
Dobre ranko babenky! Ako ste prezili velku noc? Vela vody?? :-D . Kedze som odchadzala zo Slovenska uz v sobotu tak som to teda schytala hned zrana v dvojdnovom predstihu he he. Takze po tyzdennom maratone musim skonstatovat ze miesto svadby je zmenene a rezervovane, saty su vybrane kostol viac menej dorieseny, he he uz len sa musim rozhodnut ake menu a ze ci hostina bude von alebo dnu x-) . No a v maji s drahym ideme na matriku a dotiahneme ostatne malickosti dufam ze k uspesnemu koncu! Dufam ze aj vam sa dari a vsetko ide podla planu ;-)
luciita: odlkedy zijemv uk tak velku noc neoslavujem a uz vobec nie poslovensky :-D ked som v pondelok polovicke len tak medzi recou povedala ze je velka noc tak sa na mna vydeseny pozrel ze ale ja ta nebudem sibat a moja odpoved ze ved nastastie!!! takze ty si stihla zoorganizovat svadbu za tyzden?? :-D
stormie: ja tiez velku noc velmi nemusim, ale bez toho poharika vody do tvare hned rano by sa mi to ani neratalo :-D! Hej asi tak, za tyzden som to zbuchala do kopy. A hlavne je ze ja som spokojna, drahy je spokojny a nasi tiez x-) . A este som aj riesila ci mam podavat danove priznanie, kedze mam trvali pobyt stale na Slovensku!
luciita: no tak to si super povybavovala za tyzden a mala si asi poriadne lietacky co? no ja som teraz pocas 4 dnoch volna zacala pracovat na menovkach,drahy mi ich vytlacil a ja ich viazem...60 za sebou ....este 30 pred sebou.. :-N
baby viete co ma najviac stve? Ze sa s tym zaoberam uz od minuleho roka! A monikac ked sa smiem spytat kolko ta tie menovky stoja? Mne ich hotel dava za 5 sk za kus a menu karticka 20 sk za kus. Oplati sa to vobec robit? monikac ani velmi nie, v sobotu ked som priletela tak sme v Ba skocili do 2 salonov a potom cestou sme sa zastavili v beladiciach a pokecali s pani manazerkou, potom som volala na faru a na matriku v pondelok, vybavila krstny list. V stredu sme s nasimi skocili do zvolena a tam som si v Nicole vybrala saty a potom vo stvrtok som sa isla opit :-D. No a v maji ked pojdeme na Slovensko aj s drahym, tak mame so vsetkymi stretnutie a sa to sfinalizuje no a potom pride menej prijemna cast a to platit zalohy.... :-N
Profilova fotka
Ahoj,potrebujem celkom súrne radu.V sobotu máme svadbu a potrebovala by som poradiť pekné miesto v interiéri(keby náhodou pršalo) na fotenie v blízkom okolí Prievidze,okrem Bojnického zámku.ďakujem
luciita: mna stoja akurat maslicku co som si na ne kupila to bolo okolo 4eura a drahy ich krasne vytlacil lebo maju v praci na to stroj a aj karticky ma odtial,takze ma to stoji 4eura a moju namahu,lebo tie maslicky viazat nie je veru sranda.... :-p Tak to ti hotel vela berie si myslim mozes si ich aj sama vyrobit aj svagrinka si ich sama vyrabala,vystrihla a pekne napisala a bolo to v poho. No na sk su nie moc zvyknuti na menovky,lebo niektori hostia sa vedia aj ofucat,ze preco tam sedia a tak... :-| ,ale koli anglanom robime menovky a mne sa to aj tak paci,lebo aspom sa ludia nezenu do miestnosti a aj tak vieme kto chce s kym sediet a tak.. :-) a ake saty si si vybrala?
Profilova fotka
Ahojte baby vidim ze uz riesite len malickosti :-) Ja som na tom podobne az na jeden mali problem neviem si vybrat topanky pozerala som snad vsade :-|
monikac: mas pravdu, vsak uvidim este, mozno sa aj ja rozhodnem tvorit :-D . Inac som si vybrala saty Pronovias Rala - inac tiez neviem ci si mam objednat biele alebo ivory. Tie saty su take smotankove a biele topanky budu asi velmi kricat a ivory budu velmi zlte.... :-S lu211: pozrela si stranku :www.elegantsteps.co.uk ?
Profilova fotka
luciita: dakujem tak tuto stranku som nenasla :-D
Článok sa načítava...
lu211: no problem :-D
Profilova fotka
Uz to tak vyzera ze si aj vyberiem :-)
luciita: jej krasne mas satky x-) aj ja mam ivory saty a nasla som k nim ani biele ani kremove topanky,take nieco medzi ...tie moje topanky su lakove a tim,ze su lakove,tak ta farba je taka miesana,lebo ked mas topanky zo satenu,tak ta farba je ovela viac kremova. lu211 a pozri si este amazon.co.uk,tam maju teiz velky vyber topanok.
monikac dakujem, vyskusala som ich asi 30! Uz mi to aj islo na nervy 8-) . musim tie topanky zohnat do 16 maja, lebo si ich mam priniest na skusku :-p
luciita: 30 siat??dobra si...mne by sa tiez tolko nechcelo...a mas ich z sk si ich poziciavas alebo kupujes? skus popozerat aj ten amazon aj ja som si odtial objednala a maju tam strasne vela a aj v uk po salonoch si pochod...vela stastia ;-)
monikac: nie nekupujem, to sa mi zda zbytocna investicia. Poziciavam z Nicole vo Zvolene.
luciita: no ani nie tak zbytocna,ved ty si za pozicanie dala vlastne 500eur co je dost a keby si ich kupila o par eur viac,tak ich potom predas a vlastne nie si ani stratova.. ;-)
co som pozerala tak stoja 1700eur
Profilova fotka
monikac: Ja si tiez poziciavam svadobne saty na SK a popolnocne som si kupila ......... ale aj tak mam problem ich zobrat domov lietadlom tak neviem akoby som zvladla svadobne?? :-)
monikac, tie saty za taku cenu uz nepredas ani keby boli v bezchybnom stave. Ja som s tym ratala ze ma vyjdu okolo 500 eur, mam v tom spodnicku, zavoj aj nejaku tasticku. A co je hlavne nemusim to opatrovat niekde v skrini a modlit sa aby ich niekto kupil. Ale kazdy ma nato iny nazor, ja si na tom nepotrpim. Popolnocky este nemam ale to si kupim niekde v monsoone a potom ich este vyuzijem na recepcii co budeme mat v Spain po svadbe.
lu211: aj ja budem svadobne prevazat lietadlom a su na to take specialne krabice ktore ti zoberu ako prirucnu batozinu a potom na sk pojdem ku krajcirke co ma taku poriadnu naparovaciu zehlicku aby mi ich trosku vyrovnala ked bude treba.. :-) luciita: no za taku istu cenu ich nepredas,ale aj ked ich predas za polku,tak to ako keby si platila za pozicanie a ked ich mas nove aspom vies,ze nebudu vyzreat obnosene...ale ja som aj tak nemala moc na vyber kedze tento rok som nebola vela krat doma a tak ani nebol cas na skusanie siat na sk...
Profilova fotka
monikac: a kde mate vlastne svadbu?? :-) ak sa smiem spitat
na sk v ZA :-) a vy?
monikac stale si ma nepresvedcila 8-) . Mne to takto uplne vyhovuje. A ake saty mas vlastne vybrate? Kolko ta stoja? Ja nemam ani nahodou 1700 eur na nove :-D
Profilova fotka
monikac: V BA :-)
luciita: no ani ja som si to tak nepredstavovala,ale inac sa mi to ani nedalo,lebo nebol cas ...mam od alfred angelo a 1700 to teda nebolo to by som ani ja nedala...to je uz ozaj vela
monikac, kazdy sme v inej situacii a vyhovuje nam nieco ine. Keby ze najdem nejake satocky co by sa mi velmi pacili a boli by cenovo prijatelne tak by som si ich aj kupila, ale ked mne sa zase nechcelo behat po salonoch tu v UK a nemam tu vlastne nikoho iba draheho a on by so mnou chodit skusat saty nemohol. Takto sme z toho mali rodinnu udalost, s rodicmi aj s krstnymi rodicmi :-D .
luciita: no vsak jasne,kazdy amme inu situaciu...a ja som tu u mna akurat mala aj moju maminu,tak som zorganizovala skusku v ten cas co tu bola,aby si aj ona uzila,kedze som jedina dcera 8-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?