08.08.2009

Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
1
2
33
asi ja ale este nie je potvrdene na 100% :-D
Profilova fotka
ja,akurat dnes som rozmyslala nad zalozenim presne rovnakej temy :-)
ja uz som uvazovala dlhsie len este sa rozhoduje u nas medzi dvoma terminmi tak este nie som tak 100%-na :-) :-N
Profilova fotka
mimam-a ktory je ten druhy? baby a mate uz nieco zajednane?
19.9. mame zajednane oba a jeden sa len vyluci.. pre istotu :-) my mame salu, kameru, foto, hudbu, svata, ubytovanie a par drobnosti na vyzdobu. neviem ci som spomenula vsetko, alebo nie :-N 8-)
Profilova fotka
no ty si sikovna :-)
ahojte, ja som 9.9.2009...to tu asi nikto nie je :-) ale je to podobne...inak tiez mame vsetko vybavene..okrem mojich siat..tie si vyberiem neskor, lebo urcite budu nove kolekcie..uz sa tesim...
lenocka77 • Včera o 20:15 Je tu taká nevestička?Už ste niečo aj zohnali, prípadne čo už máte? :-))))
Ahojte, ja tiež 8.8.2009, ale nemám ešte absolútne nič, stále si myslím, že mám čas :-)
Profilova fotka
Ahojte, my máme tiež 8.8.2009 a nemáme nič zajednané,zatiaľ, ale už na tom pracujeme. Vie mi niekto poradiť nejaké miesto na hostinu v NR a okolí pre cca 80-100 hostí???
Cauky,tak aj ja sa k vam pridavam,aj my mame taky pekny datum ako 8.8.09,tak sa nam bude dobre pamatat.. ;-) My mame salu,footografa,kameramana,DJ a uz pozeram cez internet nejake tie ozdobky :-D a taktiez mame zajednany hrad kde bude obrad,ale este nevieme ci bude cirkevny ci civilny sobas,kedze nam farar robi trosku problem,tak uvidime ako to dopadne :-|
Ahojte, my mozno tiez tento datum. Povodne sme chceli 31.8., ale nakoniec sme zmenili koncept svadby a ak sa nam podari objednat v januari salu, bude 8.8. perfektnym datumom :-)
Článok sa načítava...
ahoj zelinkova: a kde chete mat svadbu v BA?a budete mat vela ludi?
Ahoj monika, ano v BA. Teda asi. Zvazujeme momentalne 2 alternativy: 1. obrad aj hostina v kastieli v Mierove pre 33 ludi; 2. obrad v Starom meste, slavnostny obed pre najblizsiu rodinu (cca 17 ludi) v Chez David a potom vecer grilovacka na chate pre rodinu, znamych a kamaratov cca 50 ludi. Viac sa nam paci alternativa 2, ale zavisi ci najdeme chatu...
jej no tak to super a mate dobry pocet ludi tak akurat,ta grilovacka sa mi paci :-)
Vdaka :-) snad sa vsetko podari :-) A vy planujete aku svadbu? A uz mate zarezervovany 8.8.?
ano my uz mam datum na 100% a budeme mat okolo 80ludi...teda zatial ale este sa to asi nazbiera....no uvidime,ja som povodne chcela svadbu len o nas dvoch na nejakom ostrove,ale moj nastavajuci o tom ani pocut,tak musime takto organizovat,teda hlavne ja a to som vedela,ze to na mne ostane ]-(
Tak to u nas bolo naopak. Drahy chcel na ostrov a ja ani pocut :-) Drzim palce, aby sa aj tebe podarilo planovanie. To uz je vela organziacie s 80 ludmi. Holt, ono to tusim vzdy ostava na nas nevestickach a muzi sa len ucastnia ;-)
ja som strasne chcela niekde na ostrove a je to bez problemov,mozno keby sme sa mali brat pred par rokmi,tak na ostrov by som ani len nepomyslela,ale teraz mi to lepsie vyhovovalo no asi tak a ked im povies ci tento dj alebo tento fotograf,tak ti len povedia...uz ako ty myslis ]-( no na porazenie....ale co uz s nimi narobuime ze hej?
Presne tak :-) este ze ich tak milujeme :-)
no asi tak ;-)
No kde ste?nikto tu uz nechodi?
Profilova fotka
ahojte aj my mame svadby 8.8.09 uz mame salu. a zhanam foto, kameru a Dj..a musim povedat, ze som uz mnohym volala a uz su ti najlepsi vychytani.. :-( takze myslim, ze na pripravy nieje nikdy skoro ;-)
ahoj mirettim: no ako sa mas?dlho si tu nebola teda aspom na august 2009.... no tak na pripravy veru nie je nikdy skoro to mas pravdu a este k tomu ked 8.8 je dost velky datum,kedze asi vela ludi chce mat svadbu v tento den. ja mam foto a kameru uz zajednanu asi mesiac a pred 2 tyzdnami som si zajednala DJ...a co salu uz mate? :-)
Profilova fotka
ahoj ..no nebola som tu fakt dlho. mame vela prace a na pokec sa dostanem len zriedka. Mame zarezervovany penzion Ludwik v Presove..je tam krasne ako na zamku..ale co sa tyka kamery a foto som zufala fakt. s tym datumom mas pravdu..ved Lukackovcom som volala este v auguste a uz boli obsadeni..no co uz. Aj my chceme Dj, nakoniec sme sa tak rozhodli..ale to nam kamos ma pozhanat, niekoho dufam normalneho. :-S uff..no a ako ty? saticky mas uz vybrane? alebo sa este rozhodujes? ja si este potrebujem pochodit po salonich a skusat modely.. :-)
no tak dufam ze zozeniete niekoho ja som tiez zhanala DJ a nejake kocky mi tu aj poslali do IP nejake kontaky co su zevraj dobry a tak som si aj jedneho rezervovala,ale je zo ZA ale mozem ti dat nanho kontak a poslem ti do IP aj tie druhe kontakty,maju aj stranku tak sa im mozes ozvat a uvidis.... saty nemam a este som nebola ani skusat,ale chcem ist nieco pozriet koncom novembra,aby som mala espom aku taku predstavu...tak uvidime my mame trsoku problem s fararom nechce nas sobasit na hrade co sme chceli,tak zatial to vypada tak,ze bude civilny sobas,aj ked sa mi to tak moc nepaci,ale este uvidime ako sa to vyriesi :-|
Profilova fotka
no asi Dj za zo Za nebudem tahat, ale dik, si zlata ze chces pomoct.co sa tyka obradu, tiez viem, ze knazi, teda farari maju len svoje urcene miesta na obrad..kostoly kaplnky...my uz od zaciatku chceme civilny obrad..bude sa konat v zahrade toho nasho penzionu..je tam krasny altanok okolo ktoreho je jazierko a vedla na luke je ooobbbroovsky strom..Platan..je tam carovne krasne.tak sa tesim, ze nam zatiaal aspon toto vyslo. a tak idem zhanat ostatne veci.. myslim, ze zo satami mas pravdu. aj tak nove kolekcie prichadzaju az v zime. :-) tak nech sa dari..papa
jej tak to vase miesto znie rozpravkovo.. x-) svadby vonku su velmi pekne dufam,ze aj nam to tak vyjde
Profilova fotka
Tak dufam ze to vijde..a hlavne pocasie...keby sa dalo tak slniecko objednat, ze? :-) :-) :-)
no to ano,to by bolo fajn x-) ale tak hadam len v auguste nam to slniecko bude len svietit ;-)
1
2
33

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?