Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
veru skoda janka ale snad prilezitosti na stretko bude este dost. mirka super ze mate po chorobe. lukasko je uz skoro fit ale ja sa stale trapim s kaslom. :-( uz mam svalovku z toho je to katastrofa. a v noci si budim svojim kaslom maleho. no snad to coskoro prejde. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, ja ti to mam tak, mna do roboty aj domov vozi kolegyna alebo manzel, malokedy sa dostanem do mesta ... tak neviem kedy sa stretneme
Odpovedať
Profilova fotka
mirka dnes pojdem do mesta, ale na behu ... dalo by sa ti byt okolo 16,00 pred katastrom?
Odpovedať
ahojte. dadi myslis kataster v tej administravitnej budove za murami. vsak? tak tam o 4, ak by nahodou nieco, tak sa ozveme cez mobila.
Odpovedať
Profilova fotka
hej, tam za restikou za murami, hej keby nieco tak si prevolame
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , Zunka, pekné meno ste vybrali :-) . Čo sa týka epidurálky, ja Ti povedať neviem, ale keby som išla rodiť druhý krát, asi by som nad ňou aj uvažovala. A teraz rozmýšľam nad tým, že prečo sa vraví, že anesteziológ nieje v noci v nemocnici, keď napr. príde ku cisárskemu ako pri mne a hneď anesteziologička prišla. Tak neviem... Ináč, keby bolo ešte pekne vonku, mohli by sme sa dohodnúť na stretku, napr. u Janky, ak by jej to vyhovovalo, to je tak na polceste :-D ...aj pre mňa aj pre Lucku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Ivka vidiš ja tupana som si nachystala fotak že sa pofotíme a zabudla som :-S Takže musime zorganizovať dalšie, Ivka kedykoľvek poviete môže byť stretko budeme sa tešiť. x-) Ivka dám ti vedieť kedy k vám dojdeme ale na 99% v piatok môže byť? pre istotu ti aj zavolám ked ty tu niesi tak často :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. jasne baby ked uz budeme uplne fit radi sa pridame na stretko. x-) x-) x-) ja som od vcera ako v 7 nebi, ta moja naj kamoska porodila vcera o 11 Leusku. tí co poznate M. zosiaka viete o koho ide. :-D ja som taka vytesena. mala je nadherna. len lucka to troska tazsie znasa co sa týka toho porodu. takze zunke by Epi odporucila isto aj ona. :-D nala je spuntik 2700g a 49 cm ale aj tak ju dost potrhala. :-( ze nezvladala to tlacenie. a ked mi volala par min po porode rodila uz dalsia mamicka a poviem vam ta tak jacala ze sme museli zlozit. no dr. museli mat radost.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucka:-) tak pozdravuj Luciu,ze im blahozelame:-) takze pribudla Lukymu aj kamoska dalsia,chalani nejako prevladaju;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem mirka pozdravim. :-) no dufam ze mu nepribudla kamoska ale frajerka. :-D to by bola sila ak by sa tie nase dietky dali dokopy. :-D :-D :-D nakoniec by som s luciou bola este rodina. :-D po tých spolocných rokoch cez zakladku, strednu, výsku, chlapov z jednej dediny a aj krpci su obaja narodení prveho, skoncit nakoniec ako svatkz to by nam uz ani nik neuveril :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, fakt, 1.maj a 1.oktober x-) to je super, no mozno veru aj to pride ;-) nechajte sa prekvapit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ak by to aj nechodilo nejak im uz k tomu dopomozeme. :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucka, ved mala ma den, este jej hadam neplanujte svadbu :-D ale bola by to fakt sila
Odpovedať
Profilova fotka
dadi to chuda ani na svete nebolo a uz malo zenicha :-D
Odpovedať
Lucka, pozdrav Lucku a ze jej gratulujem aj ja. A ako sa da nezvladat tlacenie, ja si to neviem predstavit ako to prebieha,...ze nevladala? =-) Alebo to strasne bolelo, ked mala tlacit? =-) Asi jedno s druhym a nebudem vediet ani ako sa volam :-N .
Odpovedať
Zuzi v aktualnej Mame a ja je clanok o tlaceni pri porode sa mi zda, len som to prebehla.
Odpovedať
Mirka, vcera som si ju kúpila, len som nestihla este studovat. Ja tiez nebudem vediet tlacit, ja som velky "stresmen". :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zuzka o tom tlačení viem svoje. Vytlačiť 4kg chlapa dalo zabrať, aspoň u mna to bolo tiež hrozne, tlačiš -tlačíš-tlačíš a nič cítiš že malemu trči hlavka (aj Michal mi kričal ved už vidim vlásky tlač) jemu sa to hovorilo ked ja som tlačila o dušu a nič. Prosto nešiel von akoby sa tam zasekol a dosť. Potom mal aj horšie ozvy srdiečka lekárka tiež znervoznela, no hovorím si nič mi neostáva len ho nejako dostať von. (no čo rozrezali by ma alebo čo, cisarak už nemohli robiť, potom len zvonom a toho som sa bála) tak som tlačila odušu vtedy ma aj roztrhala na cimpr campr a potom som len cítila ako vyklzol. Toť môj zážitok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka no tlacila do tvare nie nie ako ked si na velkej. :-N ale neboj ty to zvladnes. jednoducho si povedz ze to babo nejak vyjst musi a basta. neries zbytocne ci to zvladnes alebo nie. ;-) ja som zase mala problem s tým ze som stale zabudla ze pocaj jednej kontrakcie treba tlacit co najviac krát. ja som zatlacila radňz vydychala som a koniec. cakala som na druhu kontrakciu. :-D
Odpovedať
Ahojte. Dnes nám robia konečne fasádu na dome. Máme dve farby, ale ani jedna nie je taká ako sme si to predstavovali vo vzorkovníku. No čo už. A ešte sa aj zaťahuje, tak dúfam nebude pršať a stihne to vyschnúť. A idem si asi dať z gaštanov. To je dúfam v tehotenstve dovolené.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ale si mi spravila chut na tie pecene gastany, mnam ... len kde ich teraz o 21.20 zohnat z postielky :-D ako maly, poslucha? inak mi teraz napadlo, v novembri by mala rodit aj Petullia, nie?
Odpovedať
Ahojte, tak stierka na dome je hotova, ešte kamenný obklad položiť a malo by to byť. Dnes som bola na tom zaťažovom teste - na sladkej vodičke. Bola teda riadne sladká, ale na 3 glgy som to zvládla. Dalo sa to vydržať v pohode. Len som chodila cikať ako kobyla :-D . Dosť mi malý tlačí na mechúr, tak stačí, keď mám v ňom len trošku už musím bežať. Dadi, malý poslúcha výborne. Len sa nechce predviesť pred nikým iným - kopance a vlnenie môžem vidieť iba ja :-) Za to, že je dobručký som mu objednala prebalovaciu podložku a vankušik na kojenie a také mini rifličky ;-)
Odpovedať
A ešte som chcela, baby, nepredáva nejaká vaša známa alebo neviete o niekom kto predáva kočík X-lander XA v zelenom - aj športovú časť aj vaničku? Myslím, že aj Ivka má taký istý, no tá ho ešte asi predávať nebude. Nevadí, že by bol používaný. Ak by ste o niekom vedeli, dajte mi prosím vedieť. ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi poradis? Mam ist dnes na sono do ZV nemocnice, ale netusim kam. Myslim ze si niekde pisala kde sa nachadza. DAKUJEM
Odpovedať
Dadi, pojdes do nemocnice (hned nad rampami). Druhé poschodie - je tam aj porodnica a aj gynekologia. Na druhom poschodí otvoríš na schodišti veľke presklené dvere a si tam. Oproti su asi 3 dvere a na jednych je napisane, že sono a take... Tam si to už prečítaš.
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka Zuzi, vedela som ze to ma byt 2 poschodie, len som nevedela ci v dolnej ci hornej budove ;-) kamenny obklad budete robit akoze namiesto sokla okolo domu? joj to sa aj mne paci, akej farby mate fasadu? mi sme v utorok predali nase auticko a kupili 5-dverove, dufam ze sa nebude kazit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. zuzi aj na MK som si vsimla inzerat na ten kocik len neviem ci ma aj vanicku aj sportovu cast. ale je taký ako chces zelený. ten kamen okolo domu sa aj mne strasne paci. hod foto na modru strechu nech sa pokochame. aj janka slubila a dako nic ]-( :-D super ze si ten zatazový test zvladla. hlavne drzim palce nech su výsledky ok a nech nemas take opletacky potom ako ja.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi kukala si aj na babybazare a hyperinzercii? tam je tiez kopec inzeratov. ja ked som predavala kocik tak týchto inzeratov bola spusta. a moja skusenost je taka ze by som uz nekupila kocik co sa casto objavuje v inzeratoch na predaj. tak tomu bolo aj pri chiccu co sme mali ako prvý kocik. inzeratov nan bola tiez spusta a uz viem preco. a skoro stale sa v nich objavovalo - vanicka pouzivana pol roka sportový vobec. a o to islo vanicka bola super ale ako sportak otrasný. tak ja len ci mas zistene ze ten kocik je fakt dobrý. ;-)
Odpovedať
Dadi, no ako u Dr? Kamenný obklad budeme mat od firmy vaspo.sk - tam je celkom dobra fotogaleria Takyto kamen budeme mat okolo domu a este aj vstupne dvere a kus bocnej steny bude tym oblozeny - odtien ohniva oranzovo-cervena - ale nie je taka ohniva http://www.vaspo.sk/fotoalbum/vstup/s... (to nie je nas dom-len ukazka obkladu) Lucka, na inzerat na konovi ma upozornila Mirka, uz som babe pisala, no zatial neodpoveda. Od viacerych ludi mam dobre referencie na tento kocik a sa mi aj velmi paci. Je vela inzeratov na X-landeri 3-kolky, ale tato XA 4-kolesaova len malo. Idem este pozriet tie tvoje stranky, co si mi poradila.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka paradny je ten kamen. mne sa to strasne paci. keby som si teraz prerabala tak mam jednu stenu isto z kamena. x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?