Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
no parada, takze o program mate vystaraano aspon ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zunka, pozrela som tie fotky, maly je zlaty, pekne to vidiet, co je co x-) maly nostek, licko baculate x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, maly je zlaty aj mi chceme dievcatko, tak uvidime ci sa zadarilo ;-)
Odpovedať
ahojte. Zuzi gratulujem k zunkosovi :-) natka bude mat za par rokov z coho vyberat :-) idem este kuknut aj fotky na konovi. Dadi bol by problem keby sme vymenu toho body za peniaze urobili buduci tyzden? lebo ta kamoska predsa len dojde, takze neviem ako na tom budem s casom do konca tohoto tyzdna. daj mi prosim vediet. ak by bol problem tak to nejako zariadim. inac natka je uz ok, aj stolica je uz konecne pevna, tak sme sa opatrne vratili k nutracu a k normalnej strave. len mna chytila troska nadcha ale zvladam to a tesim sa na kamosku
Odpovedať
Profilova fotka
dadi ja by som si po to prisla zajtra. uz na mil. % aby som ti nedrzala prasule. mangel je uz prec na 3 t tak som slamena vdova odstahovana do zvolena x-) :-D zuzkaaaaaaaa gratulujem k zunkosovi x-) x-) x-) na tých foto krásne vidiet krpca. x-) aj nejake miery vam poevdali?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka to je super ze uz je malej lepsie, nastastie to az tak dlho netrvalo ... inak ja budem zajtra doobeda v meste, lebo idem do nemocky na kontrolu ... tak ak chces, mozem ti to body aj dorucit osobne do mesta ;-) Lucka mna tie peniazky momentalne az tak netlacia, tak ze ked sa ti bude dat prist, prid ... ;-)
Odpovedať
Lucka, žiadne miery nam nepovedali :-N . A ja som bola taká vytešená, že vôbec niečo vidím a že Dr. to skonštatovala, že bábo vyzerá v poriadku a zdravé(klop klop klop), tak som už nič nepotrebovala vedieť. Dada, neviem či som to písala sem. Včera mi prišiel balíček oblečenia z MMB a prevažne ružové veci sú tam, tak teraz neviem.... odložím Ti? :-D ..... alebo bude ďalší šuhaj? Ale jedny dupky sú také pekné, že aj keď je chlapček, tak mu ich nechám a pár krát oblečiem ;-) . Ešte som pridala aj fotky seba pred týždňom na koňa.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ved to je to najpodstatnejsie, aby malo rucicky, nozicky na spravnom mieste ;-) fotocky som uz pozrela, mas krasne brusko vecicky odlozit mozes, ved kto vie ... mozno sa niekomu zidu ... este sa to tak dodrziava ze dievcatku len ruzove a chlapcovi modre?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka brusko ti fakt pristane. x-) rasties nam do krásy. :-) takže jasný chlapcek. uz mate vybrate predbezne mena?
Odpovedať
dadi a o kolkej asi budes v meste? lebo potrebujem ist na postu, tak by sme dali toho spicha. inac natalka ma tolko modrych veci a bezproblemov :-)
Odpovedať
Dievča v modrom je asi normálne ale chlapček v ružovom =-) , tak budeme vynimočný :-D
Odpovedať
Zuzi nabehni do ministry a uvidis kolko chalanov je tam v ruzovom :-) jasne inac vyzera ruzova na chlapcekovi a inac na mladom chalanovi. ak nie na vonka tak na doma je to ok
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mirka som objednana na 7,40 v nemocke, ratam tak hodinku dnu, kym ma naozaj zoberu. Hodim ti cislo na mna do IP, ty mi tiez posli svoje, precinknem ta ked sa vybavim, OK? ja to tak neberiem, vcera som tiez cez net objednala 5 modrych body, tak ze mi je jedno ci to bude chlapec alebo dievca, nosit ich bude ;-) ozaj, ako z tortou, upecies mi ju do piatka?
Odpovedať
Dadi ozvi sa ked budes vychadzat z tej nemocky a aj sa podla toho zariadim
Odpovedať
Profilova fotka
jasne mirka, prezvonim ked sa vybavim ;-) je to 225 (body + 1/3 z postovneho)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeee zuzka gratulujem k chlapčekovi ;-) je krááásny aj ty už máš krásne bruško. Nám idu horne zubky tak v noci toho veľa nenaspíme. Fotky domčeka pridám ale asi až cez víkend ked budem mať viac času, teraz je maly na mne nalepený tak nemam kedy ani isť na WC. Lucka ten fusak je origo do športoveho kočíka su tam aj dierky na popruhy ale či je Jane neviem. Ale je to super vec, ta čo nám predávala kočík aj hovorila že z nánožnikom nebola spokojna že ho hneť predala a kupila tento fusak. Ja som s nim na 100% spokojná malemu je teplučko aj na chrbátik aj na nôžky .
Odpovedať
Profilova fotka
jani vska musime dat stretko a omrknem aj fusak. lebo ja mam na ten nanoznik tiez nervy ale asi sa mi uz neoplato kupúovat fusak ktovie kolko krát v zime kocik vyuzijeme. vy ste mladsi tak to je ine. ale pre druhe babo by som to mozno aj ja tak vyriesila ze predam nanoznik a kupim fusak.
Odpovedať
Profilova fotka
tak nech sa tobinkovi zubky rýchlo prerezu a velmi ho netrapia. nam teraz vysli uz aj spodne ocne tak uz len 4 stolicky a mame komletný chrup x-) ale hlavne ma tesi ze to bolo bezproblemov. ani neviem ako mu sli. x-) tal snad tie posledne nas napotrapia. horsie je ze si ich nechce nechat umývat. uz som kupila aj pastu ale je to boj. tak sa bojim aby sa mu nezacali hned kazit. :-(
Odpovedať
Janka, zúbky vedia riadne potrápiť, ale verím, že vy to pekne zvádnete. Dadi, tortu som už začala "vyrábať". Je asi tak na 30% hotová :-D . Zajtra ju naplním, v piatok ozdobím a môžte papať. Bude o trošku menšia v cm ako tá čo som robila a mám foto na nete, lebo tá mala skoro 5 kg a vy chcete trošku menšiu. A neviete mi niečo povedať o nejakej predpôrodnej príprave vo ZV pôrodnici? Iwka niečo také písala, že tam bola no neviem sa k tomu nikde dopátrať a Petulia písala zase o nejakom cvičení v nemocke. Neviete o tom niečo?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi je to take cvicenie a priprava naporod sucasne. ale staci tam ist 1 max 2 krát niekedy po 30 tt. dozvies sa tam vsetko potrebne o porode, porodnici ako dýchat a tlacit a pod. objednava sa priamo na porodnici. ;-)
Odpovedať
Lucka, no čo by som si ja bez Vás počala. Akákoľvek otázka padne, tak vždy sa nájde niekto na odpoveď. Cmuk ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi nie je zaco. od toho tu sme aby sme si navzajom radili. :-) inak na MK je aj tema o ZV porodnici a tam je aj tč na ktore treba volat ked sa tam chces objednat. myslim ze na poslednej alebo predposlednej strane v tej teme je. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Lucka zastavis sa o to tricko?
Odpovedať
ahojte. dadi o kolkej asi budaes v meste?
Odpovedať
Profilova fotka
dadi idem do mesta poobede. len musim pockat kým malý vstane. ty si do kolkej v práci?
Odpovedať
Profilova fotka
cca do 15,300 by som tu mala byt Mirka do kedy potrebujes to body? lebo manzel dnes po robote musi letiet na fusku, tak nepojdeme do mesta ]-(
Odpovedať
no my sa asi nestretneme. neponahla to, tak to nechajme na bud. tyzden. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
snad inokedy, hadam Natka za tak rychlo nevyrastie ze jej to bude male :-D
Odpovedať
Dadi, torta je na 95% hotová, ešte musím bežať do ZV, ale okolo obeda ju dorobím a o tej 16:00 hod si v pohode môžeš po ňu prísť. Okolo toho obedu, Ti pošlem ešte aj jej foto, ak by si chcela niečo ešte zmeniť.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeeeeeeeeeeeee Lucka kedykoľvek môžete dobehnúť ja sa len poteším. Maly je už ok aspoň tuto noc spal dobre uvidíme :-D ale cez deň je to ok akoby mu ani nešli von. Zuzka robia tu prípravu v nemocnici každu stredu po obede aspoň ked Ivka chodila tak to tak bolo. Ja som nestihla isť :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?