Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Lucka, nic nekupujem. Ale už mám presnorený celý MMB a všetky internetové obchody :-D . Ale štrikujem pulover, potom ho odfotim a pochvalim sa,....ak sa za to nebudem skôr hanbiť :-N .
Odpovedať
Dadi, samé dobré správy :-D :-D :-D . Super, gratulujem teda aj Tebe. Neuveríš, ale včera som Ti chcela písať cez IP a popýtať sa ako ste na tom. Presne včera som na Teba myslela v tejto súvislosti a ty dnes napíšeš takú super správu. Držím palce, aby to Dr.potvrdil. Zoberú Ti krv a tam sa to uvidí podla hormonu HCG a v cca 6tt ta caka sono s malou machulkou.
Odpovedať
Profilova fotka
dadiiiiiiiiii paradna spravicka. x-) x-) x-) zo srdca gratulujeeeeeeeeeem x-) nech mas bezproblemove tehu a vsetko je ok. zuzi jasne pochval sa isto bude cim. ;-) baby lucim sa do nedeli odchadzam na stretko s babami s MK do Mýta pod Dumbierom. tak si pekne uzite vikend a opatrujte sa. papa
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, dakujem, Zizi IP, Lucka uzi si vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeejda Dadka x-) x-) x-) srdecne vam blahozelam (dufam, ze ti to pan doktor potvrdi) x-) x-) x-) no paaaani, to som uz posledna zostala?? :-N =-) tak som teda na rade :-D
Odpovedať
dadi blahozelam, prebrala si stafetu :-) Zuzi pridaj fotecku, som zvedava na svetrik :-) Lucka prajem pekny vikend :-)
Odpovedať
Mirka, to mam zatial len polovicu zadneho dielu :-D - zatial sa nemam čím chváliť. Ale potom pridám určite, ak to bude ale škaredé, tak len vám na maily,... nie verejne do albumu x-) . Teraz pletiem aj tie koše z papiera, je to super ale babračka. Robím to zo zlatých stránok. Mám tolko času na moje zaluby. Aj mini tortu som tento týždeň zpichla. Neviete kto chcel odomňa nedávno tortu?...a som tú babu odmietla. Možno by som sa na to dala.
Odpovedať
A ináč už mám pridanú prerábku kuchyne na stavebnik.sk - takže mi dajte prosim po jednom hlasku |-| .
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi a mne by si upiekla? potrebujem pre babku na 80, bude mat 26.9 oslavu
Odpovedať
Dadi a veru, že asi aj hej. Ak Ti teda vyhovuje, že bude potiahnutá marcipánom, lebo také sa mi najlepšie robí a sú aj pekné. A teraz také "letia".
Odpovedať
Zuzka krasnu kuchynu mas, radost v nej torty vypekat :-) a takto o rok aj prikrmy vyvarat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka mna si odmietla ale nevadi uz som dala tej kamaratke kontakt co si mi poslala do IP, dakujem ti aj tak. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte dadi graaaaaaaaaaaatulujem ;-) Volala som s Ivkou maju sa s malým dobre maly je vraj krásny a je smejo tak nech ma teraz Ivka veeeeela mliečka ;-)
Odpovedať
Carisma, prepáč,...teraz som doma a predtým som netušila, že ako mi bude. Nezvládnem toho veľa, ale také 3-4 torty mesačne možno aj ano. Minulý rok som piekla dosť veľa a teraz nám prišiel nedoplatok za elektrinu 8.500,-Sk :-| - tolko som nezarobila ani za dva roky pečenia ]-( . Elektrická rúra je žráč elektriny. Ivka musí byť nesmierne šťastná. Prvé dni s malým zázrakom, ani si to neviem predstaviť tie pocity čerstvej matky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, som rada ze Ivka aj maly sa maju dobre, a urcite bude smejo po mamine :-D Zuzi, tak ak sa ti bude dat, chcela by som nejaku mensiu, pre cca 15 ludi, ale hlavne musi byt orechova ;o) pochval sa svojimi vyrobkami, hlavne posli fotky, aj ja som zacala pliest obal na dozu z papiera, ked sme necinne cakali na stahovanie, od vtedy som sa k tom nedostala ;-) Jani ako pokracujete z domcekom, kedy sa stahujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dadi mali sme sa stahovať už tento víkend no zlýhal nám elektrikár a čakame aj na schody. Takže ak sa uráči prisť dorobiť veci elektrikárovi a pridu schody tento týždeň tak cez víkend sa stahujeme. už máme aj krb kurili sme v nom aby sa vypálil baby to je krása normálne sa mi z tej obývačky nechcelo isť. :-D Dadi a vy už bývate však.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani verim ze a elektrikar dostavil, ale neboj, za chvilu ste tam nastahovany. Viem co je to ohen v obyvke, mi mame v novej kuchyni tiez a neviem si ho vynachvalit, aj ja som donho uz prikurovala ;-) stahovali sme sa k 1.8. k nam konecne dnes prisli povodny majitelia po posledne carachy co tu mali, pivnicu, komorua humno nam este neuvolnili. Tak ze zajtra sa robi poriadok ;-)
Odpovedať
Dadi, pozri si stranku artmama.sk a v sekcii torty si pozri vo fotogalerii nejake torty. Ak sa Ti tam bude nejaka pozdavat, ja Ti poviem kolko by tak vysla prasulov a pokusim sa taku napodobnit. Baby a spacie vaky ste používali, alebo je to debilkovina? Nejaké 2-3 mesiace bude spavat mimi asi v perinke a potom neviem či mám zohnať ten vak alebo nie? Kedy pôjde Ivka domov?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zuzka my používame spací vak je to super vec maly nechce byť pod perinkou nemohol si vykladať nožky pomedzi paličky a tak sme sa šupli do spacieho vaku. Teraz ked bolo teplo tak mal tenšie pyžamko a bol zakrytý plienočkou. predsa teplota tela v spánku klesá a ak mal studený chrbátik( podľa toho zistiš či je miminku teplo alebo zima) tak som plienku vymenila za tenšiu deku. Ivka by mala prisť domov v utorok - stredu po sekcii idu domov na 7 deň a normálny pôrod po 5 dni
Odpovedať
A volala si s nou? Ako sa cíti? Velmi ju boli rez? Ja ked som po operacii na druhy den mala prejs z "isky" do druhej izby, tak ma šikovali 2 sestričky a myslela som, že mi do brucha určite zašili nejaku tehlu. Bolo neuveritelne ťažké a strašne ťahalo k zemi. A keď si predstavím, že by som sa mala starať ešte aj o malinké dieťa, tak to bolo pre mna nemožné. Ale asi babo nie je hneď pri mamine po takomto pôrode. Janka a ešte k tým spacím vakom. Maš ho s rukávmi, alebo taký bez? A on sa dá rozopnuť nejak z dola,....proste keď sa prebaľuje, tak numusím vyzliekať aj z ručičiek?
Odpovedať
ahojte. Zuzka ja som spacie vaky pouzivala a aj tuto zimu budem, nasa natka tiez neznasa perinu. prvy spaci vak som mala s rukavmi a tento co idem pouzivat teraz bude bez rukavov. su robene tak, vacsinou na zips, ze mozes kludne prebalovat.
Odpovedať
Mirka, ďakujem. No kde inde by som zohnala taketo cenné rady ako od vás. V téme januárovky nestíham ani pípnuť, píšu tam ako divé. ]-(
Odpovedať
Zuzi v poho, aj my mame rady od kamosiek a skusenosti a tak ich posuvame dalej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zenusky. tak my mame za sebou stretko. bolo senzacne. len kedze som bola sama na lukasa tak som po 4 dnoch mala dost. :-p dal mame teda zabrat. ale aj jemu sa pacilo. pekne sa spraval tak som sa tesila.len kebychcel trocha ubrat zo svojho tempa. :-N vsetky deticky sa aspon na chvilu vedeli prehrat napr s kamienkami alebo na hojdacke kdezto lukas len lietal a ja za nim. :-D ach jaj no co uz asi mi neostava nic ine len zmierit sa s tým ze mam extra zive dieta. :-D jedine pozitívum na tom je ze to nie je taký ten mamičkin maznacik a je priebojný. zuzka k tým spacim vakom. aj ja vrelo odporucam. malý v tom spaval skoro od narodenia. je dobre na to naucit babo lebo potom ti v tom mozno odmietne spavat. a tým potom nemam problem so zakrývanim. teraz cez leto v tom nebuval tak snad na zimu ho do neho este dostanem. :-D a dalsia vyhoda je v tom ze dieta je vo vaku menej pohyblive tak pri zaspavani mi az tak navystrajal. a musim sa vam este pochvalit ze malý uz take 2 t zaspava uplne sam. x-) x-) x-) taka som happy. a dokonca sam si urcil ze uz ma pri tom nechce takte bolo to uplne bez problemov. nemame nejake nove info o ivke? nechcem ju otravovat telefonatmi. ale som zvedava ako sa maju s davidkom. snad sem bude mat cas nakuknut a porozprava nam aj o porode. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak ze pekny vikend mas Lucka za sebou, bud rada ze mas hyperaktivne dieta, lepsie ako keby ti len sedel "pri sukni" a nehol sa od teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zuzka prepáč že som neodpovedala ale teraz sa málo dostanem k PC makame na stavbe a ja ešte okolo drobca. Tiež sme ako lukáško hyper hyper. Zuzka vak sme mali na ramienka pretože sme naučili maleho spávať pri 19° takže mal pyžamko a na tom vak so zipsom vpredu po celej dlžke. Mala som aj vaky s dlhým rukávom ale keby som mu dala poden pyžamko to by mu bolo teplo a len tak byť holy pod spacím vakom to mu bola zima tak aby som ho nemusela prikrývať kupila som ten na ramienka a tenšie pyžamko. Ale to uvidíš sama čo bude vyhovovať tvojmu malemu/lej.Su aj take čo sa odopnu na spodku takže vak len vyhrnieš a prebalíš maleho drobca. Ale určite si ho kup je to dobra vec. Ivka ta ide domov dnes mohla včera ale musela by sa dnes trepať s malým na očkovanie proti TBC tak tam ostali. Dufam Ivka že môžem posielať babam infošky, dufam že sa nenahneváš ;-) Foto maleho no ani ja som ho nevidela ale Michal ho videl vo fotaku a vraj je cela Ivka. 8-) (chlapi boli zapíjať Dávidka) No a infošky ohľadom pôrodu a bolesti rany atd to povie sama aj ja som na to zvedavá, my sme kecali o sestričkách a o starostlivosti o drobca a tak, vôbec sa to tam nezmenilo ale starostlivosť či lekárska či sesterská je tam super.
Odpovedať
Profilova fotka
kde Ivka rodila v ZV?
Odpovedať
Ahojte. Nasla som spaci vak na "bozosovi"za 250,- Cheroke, ale nie taky oplne tenucky. Pozerala som ho v tescu a tam stoji 550,-. Je po jendom dietati a vraj malo pouzivany. Tak asi ho kupim ;-) . Ivka, ak budes mat nejaku tu sekundu casu, tak nieco napis.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. no uz sa neviemem dockat ivky a jej dojmov. :-D len myslim ze tak skoro sa k netu nedostane :-( zuzi to je super cena, isto by som si ho zobrala na tvojom mieste. ja som pouzivala tak ako janka taký na ramienka nie s rukavmi. tento sa mi zda praktickejsi. jani takze coskoro budete konecne vo svojom domceku? parada x-) x-)
Odpovedať
Janka, máš niekde na nete nafotený Váš domček?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?