Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , Zunka, ja mám kúpenú jednu tenkú zavinovačku, tú mám pripravenú aj do pôrodnice, bude určite ešte teplo a tie klasické zavinovačky, tých mám asi aj šesť, ale to mám tiež požičané. Mám do nich jednu hrubú páperovú a jednu tenku vložku. Uvidím, ako ich využijem :-) . Do autosedačky som ja zavinovačku nekupovala, mne bude na nič, keďže je leto - teplo. Ale neviem, či by som ju využila, keďže ja nebudem malého prevážať z pôrodnice vo vajíčku. Určite ho nebudem trápiť vo vajíčku, bude pekne vo vaničke :-) . Čo ináč nové kočky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ja som mala najprv chicco S3 to neodporucam. a etraz mam jane slalom a ten je uzasnýýýýýýý. potvrdi ti to aj janka ;-) ivka ahoj moja tak ako? este ze ste prisli tento týzden ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ahojte. my sme dneska boli s natuskou na kovacke, velmi sa jej pacilo aj maminke :-) no nedosli sme :-S ale mohli by sme buduci tyzden nieco vymysliet. vy povedzte. nejako toho bolo vela tento tyzden. lucka fotka Ti dosla?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nedosla mirka. :-( a uz som davala vyvolavat tak ta pojde az v dalsej varke :-D tak mi ju pls skus este raz poslat
Odpovedať
Profilova fotka
aaa uz dorazil .asi sa niekde zatulal cestou zo ZV :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zuzka v zime zavinovačky využiješ určite a aj kojiť sa ti bude drobec oveľa lepšie. inak dakujem za info ohladom fotiek hneť ich pošlem. Kočík Xlander ak chceš kupuj len taky čo ma Ivka predne otočne kolieska alebo 3kolku (ten čo som mala ja mal 1chybu madlo v predu bolo nízko maly mi dával ruky do kolies ked sa nahol, dosť nebezpečné) teraz mam Jane ako Lucka super kočík som veeeeeeeeeeeľmi spokojná. Lucka nedalo sa nám prísť pomaly sa budeme sťahovať už je aj plávajuca položená dnes nám bude robiť krb a budúci týždeň sa budeme sťahovať ak sa nič nestane. 8-) Neboj ja ked budem už v Krnom budem chodiť častejšie sadnem do auta a šup som u teba ;-)
Odpovedať
ahojte babule, prosim napiste ake mate pocasie,zajtra rano cestujem domov na 12 dni,a mam letne veci pobalene,ale tu v UK je kosa,na dlhe veci a teple mikiny,tak neviem aklo bude u nas.Daju sa este kratke tricka a sortky nosit,alebo je uz chladno? dik
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny :-) no ja mam dnes kratke gate aj tricko s kratkym rukavom v robote :-) takze si myslim, ze vyuzijes aj kratke veci do soboty ma byt aj okolo tych 29 st., ale vyzera, ze od nedele sa ochladi na tak do 24 st. - tak uvaz :-)
Odpovedať
no 24 je dobre,tu je okolo 16 az 18 niekedy no dakujem pekne za odpoved dufam,ze to pekne pocasie vydrzi lebo tu v UK bolo leto o nicom ,a ja sa tesim na kupko u nas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny skus http://www.meteo.sk/predpovede/sloven... - vacsinou im tam to pocasie aj vyjde
Odpovedať
ahojte. sunny prajem peknu dovcu na SK, ale obavam sa, ze nepekne pocasie s Tebou pride aj sem :-( baby neviete mi poradit opravovnu dazdnikov v ZV aleabo DT, lebo sa nam nejako donicil slnecnik ku kociku, tak nech sa nan niekto pozrie. diky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) Janke prajem vsetko najlepsie k dnesnym meninam :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zvalka daaaaaaaaaaaaaaaakujem krásne za blahoželanie. Len ta oslava bude smutná umrel mi krstný oco v utorok takže vôbec nebudem oslavovať. :-( ;-( ale dakujem že si si spomenula
Odpovedať
Janka, všetko dobré k meninám, aby Ťa tí tvoji chlapi počúvali a dobre sa Vám bývalo v novom domčeku ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
opozdene aj ja prajem vsetko NAJ a je mi luto, ale prejem aj uprimnu sustrast :-| ako inak, tehotne este po kope? Ivka tebe sa to uz neuprosne krati ... Peti uz vies co budes mat ? ... Zuzi ako maly, uz riadne citis jeho pohyby? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cao... Januska aj ja sa pridavam, ze secko najlepsie :-) ... Uz vieme, povedali nam na 4D sone, taka zlata dokina tam bola... ta bude chlop :-)
Odpovedať
Ahojte, ja som objednana na 4D sono na 23.09. - tak uvidime ci sa malinke bude predvadzat, alebo odmietne spolupracu. Paci sa Vam meno Linda? Mne sa paci a aj Laura, ale ked si pridam k Laure priezvisko Luptakova, tak si idem nejak jazyk dolamat. A chlapcenske mena, tak to je teda riadny problem. No este mam dost casu na vyberanie mena ;-) . Dadi, uz si pripravujem fotky na toho stavbara. Tak sa to blizi :-D ....konečne
Odpovedať
Profilova fotka
babenky daaaaaaaaaaaaakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem k blahoželaniam ste zlate peti gratulujem ku chlapobi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, Zuzi budem cakat na fotocky cez vikend som sa stala 4-nasobnou tetou, manzelova sestra porodila v sobotu chlapca ;-)
Odpovedať
Dadi, IP.
Odpovedať
Na konovi mam 2 nové fotky môjho aktuálneho stavu brucha. Konečne som sa odfotila, lebo nie nadarmo sa hovorí, že obuvník chodí bosí. No a ja fotografka mám prvé foto brucha až v 20tt. Potom neskôr sa pofotím aj tak umeleckejšie, no ešte nech zunkoš/zunkoška trochu podrastie.
Odpovedať
Zuzi ak ked malo, ale krasne fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi, kráti kráti sa mi to, len nech to príde, teraz si prajem len to :-D . Že by sa veľmi hrnul náš malý na tento svet, zatiaľ najavo nedáva :-S . Ale snáď nieje tvrdohlavý a vypočuje si maminkine prosby :-D . Zunka, mne sa páči veľa mien, ale keď sme vyberali meno pre nášho malého, bolo to aj tak ťažké :-S . Je to predsa na celý život :-) . Mne sa páči aj meno Laura aj Linda, no naozaj sa ťažko vyslovuje Laura s Vašim priezviskom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyy davidko je uz na sveteeeeeeee x-) x-) x-) o 4:55 hod. ivuskaaa gratulujeme este raz. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Blahozelame Ivke x-) x-) x-) tak vypocul maminkine prosby ;-)
Odpovedať
Iwuska aj my s Natalkou blahozelame, nech je Davidko zdravucky, pekne spinka a maminka ma vela mliecka. uz sa tesime na noveho kamarata :-)
Odpovedať
Ja odpadnem. Ivka je pre mna momentalne najvacsia celebrita na svete. (samozrejme aj vsetky maminy, ktore zvladli porod). Gratulujem. Lucka a nevies viac? aky bol porod a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky aj my sa pridávame ku gratulácii a Dávidkovi prajeme všetko len to najlepšie do tohto sveta. Ivka rodila nakoniec cisárakom pretože malý mal slabé ozvy. Budeme ešte spolu volať tak potom napíšem viac. Stanči hovoril že on 1 videl maleho takže predpokladám že Ivka bola uplne uspatá. No tak druhe už pôjde normálnou cestou však Ivka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha tak nakoniec sa to takto skomplikovalo? :-. hlavne ze su uz v poriadku obaja. snad sa ivka rýchlo zotaví. :-) zuzi a ty ako? uz kupujes pomaly vybavicku?
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem aj ja Ivus, nech je maly zdravy a rastie ako z vody ;-) jedna porodila a druhu to mozno o 8 mesiacov caka, baby som TEHOTNA, domaci testik potvrdil este pojdem k doktorovi, aby som sa predcasne neradovala
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?