Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ahoj Lucka :-) Janka daj si inzerat aj na kona, mne sa dost ludi na kocik aj cez kona ozvalo
Odpovedať
Profilova fotka
jej kým som napisala svoj prispevok tak vy ste tu uz kecali =-) janka idem to kuk ci ta najdem
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3... nasla som ho. janka ked si prihlasena tak na pravo ma take nieco ako "Vasa stranka" a tam, by si ho mala mat ten inzerat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka :-) janka a daj inzerat aj na babybazar.sk a hyperinzercia.sk ;-) ja som svoj predala cez ten babybazar. aj ked sa mi ozvali ludia aj cez MMB
Odpovedať
Profilova fotka
tak fajn som rada že si to našla už som sa zlakla že som negramotná :-D Aj na babybazar pridam, aj na kona, aj na hyperinzerciu, aj na bazosa :-D nech sa to rýchlo predá
Odpovedať
Profilova fotka
No kočky poviem Vám, že to letí. Ani sa nenazdám a maličký je pri nás x-) . Mirka, čerpám si svoju dovolenku a od 14. júla prechádzam na MD :-) . Janka, našla som monitor dychu na jednej stránke za 3100,- Sk. Nový. Celkom fajn cena, však? Neviete baby o niekom známom, kto by sa ho chcel zbaviť? Ak by som vedela po kom je, tak by nám stačil aj z druhej ruky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tak nakoniec ho predsa ides kupovat? a uz mas v práci nahradu za seba?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak sme sa rozhodli. Najprv sme ani nechceli, že kúpime len vysielačky, ale tie nám tiež požičajú dobrí ľudia :-D , tak aspoň do tohto investujeme :-) . Nooo, náhrada za mňa...momentálne sa rozhoduje o tom, ale už je najvyšší čas, takže... :-) A Vy čo máte nové? Lukáško a manžel sa majú ako? Musíme dohodnúť tú návštevu potom, keď už je po stretku :-) . Ale už počkáme na moju dovolenku :-D
Odpovedať
Iwka ja nepoznam nikoho, kto by ho predaval. my sme ho mali pozicany cez bratislavske spankove laboratorium stranka chrapanie.sk od zaciatku 2 do konca 6 mesiaca za 250 sk na mesiac. to bola znacka angel care s dvoma doskami a nemozem na to povedat zleho slova a vedia Ti to poslat aj postou. takze zachvilku uz budes dovolenkarka ako vacsina zo zvolenskeho pokecu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, prečo s dvomi doskami? Práve jedna baba predáva na MK Angel care za super cenu - 2100,- Sk, tak neviem...chcela som nový, keď je to taká vec, nieže mi to príde domov a nefunkčné, ale... =-) No neviem...
Odpovedať
pre pripad, ze sa Ti dietatko pocas spanku mece po postielke, tak aby ho zachytilo vsade. mne to bolo tak vysvetlene. to sa bojis aby od tej baby neprislo pokazene? alebo z toho laboratoria? tam je to normalne na zmluvu pozicane. no to ma ta baba super cenu, predpokladam, ze to preda ihned.
Odpovedať
Ahojte. Janka, ak nepredáš kočík do jesene, tak si ho kúpim od Teba. ;-) Iwka, vy už máte kočík?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babenky. Ivka fajn cena nato že je nový. Náš stál 3400Sk. Ja ho stále používam, Tobniko spinka v noci na brušku tak pre istotu aspoň lepšie spim. Zuzka jasne ak ho nepredám kludne. Ale dufam že sa dovtedy predá nie preto že by som tiho nechcela dať, ale peniažky potrebujem na nový kočík a šmýkačku, pieskovisko .... Volal mi brat z anglicka vraj malemu nakupili toľko oblečka že nevie ako to odnesu a kupili mu auto na šlapanie nejake veľke a vraj kopu traktorov a aut tak som zvedavá :-D Pridu ako vianočne stromčeky :-D :-D Ale ved to aj tak všetko ostane aj pre ich male x-) Chcel kupiť boty lakoste a ja vravim načo ved z nich tak rýchlo vyrastie a da zane kopu penazí, ale maly by bol frajer. Dnes nam došli havajske nohavice s klobukom (hnede a biele kvety je tam aj modra no su prekrásne)
Odpovedať
Profilova fotka
čo poviete na tieto kočíky, medzi týmito sa rozhodujem http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3... alebo http://www.mimibazar.sk/foto_detail.p... alebo http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3... ja asi najviac chcem pulse3 alebo childwheels no neviem
Odpovedať
Janka, mne sa tie kočíky zdajú podobné ako ten čo máš so športovou časťou. No nevyznám sa. Už sa do toho starého nezmestí?, to je len na taký krátky čas? Alebo cheš iba zmenu? Koľko mal malý, keď si ho začala dávať do športovej časti? Ale najviac sa mi páči ten modrý (druhý odkaz v tvojom príspevku). Keď si mala tento zelený, druhý si kúp inú farbu. Ale akú značku, tak to Ti ja aurčite neporadím. Lucka, zajtra sa fotí na plávaní.
Odpovedať
ahojte. Janka mne sa paci ten prvy a treti, ale asi najviac ten treti, lebo je aj lahky aj lacny. len by som ho radsej nekupovala ze web, ale vyskusala nazivo, lebo tobinko je vacsi, aby si si ho do neho posadila a vedela si odhadnut, ci sa tam posadi aj za rocik, ci sa mu tam v zime zmesti fusak. hlavne ked Ti teraz zacne chodit a budes musiet mat v jednej ruke tobinka a v druhej kocik, tak aj ovladanie jednou rukou a arentovanie kolies.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka zmesti sa v pohode juj to je veľky kočík aj pohodlný 8-) ja som s nim veľmi spokojná. No len mi zavadzia vanička a vajičko a bez konštrukcie ich nepredám a konštrukciu potrebujem na športiak a na rok by som ho už nepredala za taku cenu, každým rokom to ide hrozne dole (prichádzaju nove kolekcie)A chcem zmenu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mirak jasne ja som si robila prehlad ake sa mi páčia (su tam popísane aj dlžky a tak takže sa to da porovnať) ale kupovať to budem až ked si vyskušam na živo nejaký ja som sa zalubila do pulse taže ho odskušam a uvidime ešte bebeconfort High treck je celkom alebo carrera no hovorim uvidím odskušam jeden a potom porovnám
Odpovedať
Profilova fotka
janka mne sa paci ten prvý alebo druhý v poradi. ;-) zuzi dakujem krásne za info. nesiel nam od vcera net tak ma skoro porazilo. a správu som si precitala az teraz kedze som bola u nasich a mobil doma ostal :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No čaute baby ;-) , Vy sa vždy vykeciavate, keď som tu ja nie :-D . Janka, mne sa páči ten prvý - C - max :-) . Je krásny. Zunka, my kočík už máme, zajtra bude týždeň, čo ho máme doma :-) . Zatiaľ sa s ním prechádzam po byte :-D . Tiež sme vybrali X lander ale XA, s prednými kolieskami otočnými. Janka, už sa niekto aj ozval za kočík? Tak Tobinko bude frajer x-) . No asi musel Rasťo kúpiť nový kufor, aby sa im všetko zmestilo, nie? :-D Super taká pomoc ;-)
Odpovedať
ahoj Iwka. nebola si v spravny cas na vykecavajucom mieste :-) nemas vase vozidlo odfotene? ako vyzera ci si ho mam hodit do googla? :-)
Odpovedať
Ahojte. Už mám tehotenskú knižku!!! 12tt , ale sono s fotkou až v utorok :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkaaaaaaa gratulujemeeeeee. x-) x-) x-) dufam ze ked budes mat foto hned pridas nech sa aj my pokochame malým zunkosom. x-) ides aj ty dnes na to fotenie? ci len kolegyňa? ivka aj ja som tak kocikovala po obyvke cela natesena ked prisiel kocik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zuzka gratulujem x-) no aj ja som zvedavá na drobca :-) Bože to je dnes za počasie ]-(
Odpovedať
Lucka, že zunkosa - to je riadne smiešne :-D Nejdem na plávanie, kolegyňa so šéfkou. No ešte sa tam bude volať, že aká je voda.
Odpovedať
Zuzka aj ja blahozelam :-) Lucka vymyslela si super oslovenie, pre Zuzkine babo :-) Zuzka v robote uz vedia?
Odpovedať
Profilova fotka
skodaaaaaa. aj ked neviem ci sa mi vlastne budeme fotit kedze malý stale strajkuje na plavani. ako potopit sa vie ale vobec sa mu to nepozdava. a to pred tým sa aj sam pod vodu daval co sa mu to pacilo :-( no ta prestavka nam uskodila. ja len dufam ze sa do toho znova dostaneme. x-) jani veru pocasie na prd. sa mi chce spat a krcet tu okolo mna stale knuci chce ist na ruky. je totalny maznos neviem co sa mu porobilo. ]-( ale konecne vravime MAMA x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, gratulujem ;-) . Lucka, perfektná prezývka :-D ...vraj Zunkoš Mirka, nemám fotku, skús dať do googla, určite vyguglí niečo :-D . Veru to počasie ma ubíja a na nálade to tiež badám ]-( . Zajtra ideme na uzv, tak sa teškám x-) . Som zvedavá, koľko drobec váži :-) Ináč sa mi s ním snívalo, že bol taký dobručký, ani papať nepotreboval :-) :-D . No uvidíme, aká bude realita =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka a aku farbu mas? inak pekný si si vybrala. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka :-) Farba zeleno čierna :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?