Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
lucka dakujem no nám ta teplota koliše ale je okolo 38,4(po odčítani) to je ta najvyššia. Tak dufam že su to zubky možno zajtra radšej skočím k našej lekárke uvidím aka bude noc. dadi no na tie zubky má veru nárok už by si mohli pohnuť von ]-(
Odpovedať
ahojte. no aj my mame za sebou rusnu noc. natka hnackuje aj zvracala nutrac. ma teplotu 38.7 pred odratanim. boli sme aj u doktorky tak vravela, ze to moze mat zo zubkov (idu jej ocne horne) alebo z tepla alebo mozno nieco spinave zo zeme chytila, sice jej stale utieram ruky navlhcenymi utierkami ale 100% to asi nikdy nieje, papame probiotika, ryzovy odvar, varene zemiaky. juj dufam, ze sa jej polepsi, beha ako vzdycky ale je velmi umrncana.
Odpovedať
Profilova fotka
No babenky, tak aj takéto trampoty prinášajú detičky :-S . Také malé a už sa musia trápiť :-| . Janka, Tobiaskovi určite idú zúbky, veď už je veľký chlap ;-) . Mirka, nech Vám choroba čo najskôr prejde ;-) . No a ja mám zase málo železa, dnes si musím ísť pre lieky :-p . Ale ináč je všetko ok a budúci piatok konečne po dlhom čase na uzv x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj ja prajem detickam skore uzdravenie. :-) my o chvilu vyrazame na víkend do Myta pod Dumbierom. mame tam stretko baby co sme si pisali na MK a teraz cez skype. tak sa tesim ze niekam vypadneme. len dufam ze to vsetci prezijeme v zdravi. predsa len 10 deti vo veku 1 roka je dost :-N :-D snad sa lukasko bude spravat ako clovek a nezmlati to tam vsetko. ivka neboj zeleza som mala aj ja malo a vsetko bolo v poho. ma to väcsina tehu okoo 30 tt. len tie tablety dost zapekaju tak bacha na to. ale hlavne ze je vsetko ostatne ok. dadke prajem stastnu cestu a nech si to tam pekne uziju. snad aj pocasie vam vyjde. tak vam prajem pekný vikend. papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Lucka, pekny vikend aj tebe, nech sa Luky vyblazni z detmi v jeho veku ;-)
Odpovedať
bre ranko. nam uz je dobre, dufam, ze to nezakriknem :-) kodada aj odomna stastnú cestu a nech Vas dojde viac ako tam odchadzate :-) Lucka prajem prijemny vikend pre Teba aj pre Lukaska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, Mirka ty si si zmenila fotku, Natka je krasne babo a som rada ze uz je jej lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi šťastnú cestu Vám aj ja prajem a nech sa odtiaľ vraciate traja :-) . Lucka, s tým mám problém už teraz ]-( , aj sušené slivky sú mi na dve veci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ivi skus jablka
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi ani teplá voda, nie to ešte jablká :-D
Odpovedať
dadi, dakujem :-) v utorok sme mali stretko v Marcu zvolencanky z kona, tak som sa rozhodla pre zmenu profilu :-)
Odpovedať
ahojte zienky. zijete? :-) Lucka pozerala som na konovi fotky zo stretko - viditelne ste sa mali super. to Ninka bola jedina baba? tak si to musela uzivat :-) a ten majitel Vam nerobil problemy? Zunka - technicka otazka na Teba - vy mate v robote ten stroj, co do neho vlozis kartu z digi fotaka a vytlaci Ti fotky? vytlaci ich okamzite? aky rozmer? da sa aj z CD? a kolko stoji jedna? dakujem vopred za odpoved :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Mirka, no predstav si, máme ten zázrak! Vložiš si do terminálu CD, kartu z foťáka alebo USB kľúč a sama si tam navolíš počet kusov, veľkosť a ktoré zábery chceš a ktoré nechceš. Na počkanie sa dá vytlačiť na tlačiarni ( iba rozmer 10x15) - vyzerá to skoro ako norm.fotka a stojí 12,- Sk a ku každej objedn. sa účtuje ešte 10,- sk. Ale krajšie sú fotky, keď si ich nedáš na počkanie, ale o hodinu. Tam si môžeš vybrať rozmer 9x13, 10x15,... lesklé alebo matne. Cena zaleží od počtu ks od 4,90 -10,90 Sk/ks napiš mi aké veľké, kolko kusov a či lesk alebo matt a ja Ti odpíšem cenu.
Odpovedať
to znamena ze tie na pockanie sa nerobia v tom stroji? dobre chapem? a to znamena, ze na cd, karte alebo usbe musim mat len tie co chcem? a musia mat napriklad tie fotky aj ze kolko kilobajtov? lebo ja ich ked davam na kona zmensujem aj na 25 kb, da sa aj z takeho maleho rozmeru nieco urobit? ved ja nieco poriesim a troska Ta potom pootravujem :-) mozem? :-) iba tak trosicku :-)
Odpovedať
Tie na počkanie nejdu potom do veľkého stroja ale priamo sa vytlačia na takej špeci tlačiarni. Na mediách (karda, cd,...) môžeš mať aj ostatné fotky, ale v tom terminály si označíš len tie ktoré chceš urobiť. A fotky nezmenšuj! Každým zmenšovaním sa stráca kvalita. Budeš to mať potom škaredé rozštvorčekované. Kľudne ma "pootravuj" ;-)
Odpovedať
zuzka diky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
je super babenky že ste načali tuto temu Zuzka aj ja mám na CD vybrate fotky tobinka od narodenia až po teraz. Su fotene na digi. fotaku keby som ti ich priniesla vyvolala by si mi ich rozmer klasika 9x13 alebo je lepšie ich priniesť na usb kluči? dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Inak zuzka ako sa cítiš? Dufam že aj v robote oddychuješ a nejdeš sa roztrhať. Lebo pridem za tebou a dostaneš :-D Ak by som si ich dala vyvolať tu v DT je to jedno alebo je lepšie u vás. Mirka už je lepšie malej Natalke? My sme mali teplotu len v stredu v noci a vo štvrtok potom už nie no zo zubov to nebolo lebo nevišiel ani jeden ]-( asi to bolo z tepla. Chcem sa opýtať aj Natalka je taky spachtoš ja neviem som už z maleho zufala ráno vstane o pol 7 a ledva vydrží 2,5 hodinky a už chce spať a ked s nim idem von tak zaspi v kočíku. Spime 2x denne ráno potom okolo pol 2 hodinku a pol ale do kupania do 7 ledva vydrží ale (po obede okolo 4 spať nechce )a ked zaspi pri jedeni tak ma ide švihnuť lebo to akoby nejedol v noci o 1-2 chce potom jesť.
Odpovedať
Janka, cítim sa OK. Nič mi nie je, až sa toho bojím. Vo štvrtok idem na kontrolu, tak uvidíme. To máš jedno kam dáš CD, či do DT alebo donesieš do ZV. V DT to bude dlhšie trvať -cca 2 dni. Ak to donesieš do ZV, tak to máš o 1 hod hotové. Ale fotky sú rovnaku kvalitné aj tam aj tu, lebo to robíme na jednom stroji.
Odpovedať
Profilova fotka
aha dakujem za radu mne je jedno koľko to bude trvať ide o kvalitu a kedže je to rovnake tak to dam tu neviem kedy pôjdem do ZV ale ak pojdeme tak ta dojdeme kuknuť ;-) Neboj všetko je v poriadku x-) to už budeš krásne vidieť drobca
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak my sme mali super vikend. bolo uplne uzasne. malý bol vo vytrzení. sice prvý den to tam lomil ale potom sa uz vedel spravat a pekne sa hrajkal s detickami. fakt to malemu prospelo. budeme to musiet organizovat castejsie. :-D x-) len lukasko je zo vsetkých deti najväcsi sibal. neposedel ani sekundu. stale niekam bela, lietal, vymyslal. mal takých 2 naj kamosom ktorý mu ako tak stihali inak ostatne deticky si aj pekne posedkali, pohrali s av klude. ale co uz s nim. hlavne ze je spokojný a ja to uz nejak vydrzim. :-D mirka ako ste na tom s plavanim. my sme si zaplatili este jeden kurz a tak teraz chodime.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka tak super aspon si prišla aj ty na ine myšlienky už to aj ja nutne potrebujem. :-D chcem sa opýtať ked chceš predavať na mimibazare tak členske musiš zaplatit 69SK alebo 399sk?
Odpovedať
Janka super som sa pobavila, ze natka a spachtos :-) to si nas mylis s Lukaskom. natka spi dva spanky, vydrzi hore 3,5 az 4 hodiny. Lucka tak to je super, ze ste mali zmenu som sa blbo spytala na toho sefa penzionu, som si to pomylila s tymi druhymi majovkami :-) nevolala som tam uz par dni, len stale rozmyslam, ze je to pre nas velmi drahe, ako tak vychadzame s rozpoctom. takze stale tapam.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , Lucka, som rada, že máš také spomienky na výlet ;-) . Určite to prospelo :-) . Mirka ahoj ;-) Janka, ešte musíme to pivo zopakovať :-D . Veď počkaj, keď už budem doma :-D Babyyyy, ja pracujem už len 7 dní x-) x-) x-) a potom dovolenkaaaaa x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka to určite musime zopakovať my chodime skoro každy deň s malym von pred kupanim a po ceste si ocino vždy dá pivko :-D Ja budem len rada ked nás s tobinkom dojdeš kuknuť ked budeš doma alebo pôjdeš s nami na prechádzku x-) x-)
Odpovedať
ahoj Iwka. a to uz materska? ci najprv si cerpas tu normalnu z roboty a potom hned prechadzas na matersku? bozinku to ubehlo. tak si to oddychovanie uzi kym sa da :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky a kde sa zobrazia moje inzeraty na mimi ...ked niesom členom a teda sa nezobrazuju v lavom stlpci? :-N :-N Asi som idiot ale nenašla som môj inzerát :-N ked sa prihlásim tak ma najde av pravom stlpci sa zobrazi moje id ameno tak kde mam hladat ten sprosty inzerát ]-(
Odpovedať
http://www.mimibazar.sk/nove_fotograf... tobinko si faro predava? :-)
Odpovedať
http://www.mimibazar.sk/nove_fotograf... nasla som ho len v linku to dako blbo ukazuje, daj si Predaj, kategoria kociky, od vsetkych inzerentov, pouzity tovar, miesto predaja detva a vyhodi Ti to. a aky budete mat novy kocik?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka to je paradaaaaaaaaaa. x-) x-) x-) panecku fakt sa ti to uz kráti. janka tak co podarilo sa ti pridat ten inzerat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?