Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
práve tu boli moji rodičia tak mi aspon rýchlejšie ubieha čas. No neviem kedy ma pustia ale predpokladám okolo 11 tej. Neboj budem držať palce aby ti to rýchlo ubehlo hlavne tie kontrakcie ten pôrod je vraj už potom v pohode aspon to tvrdia tie čo to už majú zasebou :-D Tak sa v pondelok možno stretneme
Odpovedať
Profilova fotka
jani ty musiš byť už teoreticky pripravena lepsie ako ja. :-N ja sa porodu ako takého nebojim. skor toho pobytu v nemocke. to je pre mna katastrofa. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
toho sa neboj sestry su tu užasne a v nemocnici budeš len 4 dni a pojdeš domov a s miminkom ti to tu rýchlo ubehne.
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj ty si vecičky kupovala v mimibazar cez aukciu alebo ako
Odpovedať
Profilova fotka
nie cez aukcie nie. normalne som reagovala na inzerat ked sa mi nieco pacilo. ides niečo objednavať?
Odpovedať
Profilova fotka
našla som pár vecí ale musím to skonzultovať s mužíkom a potom sa pustím do nakupov. :-D Ešte mi musia potvrdiť čo vlastne budeme mať až potom sa pustím do nákupov. To bude nejak za 2 týž. to už budem v 20tt a idem na sono tak popozeráme. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
panecku ty už budes v 20tt to ale letííí. x-) a zle ti už nebyva dufam?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojko ano ja už budem v 20tt letí to rýchlo zle mi už nebýva sem tam nejaká tažoba ale pohoda :-D teraz nastupujú žravé dni stále som hladná :-D
Odpovedať
ahojte jajus tak tie zrave dni si vychutnaj,som rada ze to neni nic vazne ten pobyt v nemocnici,setri sa :-) lucka ani dnes nic? mi sme vcera isli na pivo z mnzelovymi kamaratmi,bola sranda,normalne som sa opila 8-( ,mala som 3 piva a 1 tequilu a som to riadne citila po dlhom case abstinovania :-N a to vam poviem ked sa maly rano zobudil o 6 nebolo mi vsetko jedno ,som myslela ze dusu vypustim ved sme len okolo 3 isli spat :-D teraz som mala opekanu slaninku a veeeela tekutin vyrovnat dehydraciu 8-) a co vy?aka bola vasa sobota? ps- boli ma jazyk,akoby mi ho niekto dorezal,uz asi treti den neviete preco?nikdy som to nemala?je to cudne....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojko sunny drobec sa má ako? Ten jazyk mne sa to stáva ked zjem paradajku a hovorí sa že ta niekto ohovára ked ta bolí jazyk :-D Tak ste si poriadne vyhodili s kopýtka ale aj to tréba. No ja som sobotu preležala na nemocničnom lôžku :-D s kompom na kolenách. Takže nič moc ale zajtra ma pustia aspon dúfam.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka ked chcem nakupovať v mimibazare musím sa zaregistrovať to LOGIN a HESLO či to nieje nutné?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janka. nie nemusis byť zaregistrovana. len keby si chcela draziť tak musiš byť registrovana. sunny nie ani dnes to nevyzera na porod. zajtra idem do nemocnice mam vypisanu hospitalizáciu tak neviem ci ma ešte pustia domov. janka nevieš mi zistiť na kedy by bolo rano najlepsie prísť?
Odpovedať
Článok sa načítava...
n jajus nie bohvieako sytraveny vikend,ale radsej nech si tam a v poriadku ako by sa malo daco stat ok?davaj si na seba pozor,hlavne nevlac tazke a nepracuj vela,aby si sa nenamahala...ved je to len na urcitu dobu a to zvladnes ;-) no s paradajky to asi nemam,neviem co to je ....nevidim v zrkadle nic,ale ma to reze ako keby som mala 3,4 rezy nozom tam,teraz uz lepsie,ale nadranom ma to viac bolelo....a tiez ked som pila pomaranc.dzus alebo jedla chleba tak to bolo este viac podrazdene. Zeby ma niekto ohovaral? =-) tak to istotne,vela ludi je zakernych a zavistlivych ,no ale preco musim zato trpiet ja????? ]-( lucka je mi luto ze lukasko sa zatal,ale i tak sa to bliiiiiizi kazdym dnom a ani sa nenazdas a budes ho mat pri sebe x-) Idem daco uvarit po om vcerajsku som daka pazrava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som napapaná no bohviečo to nebolo Lucka vybaľ sa jedlom je to tu oničom a to myslim vážne ja som tu furt hladná a moc mi tá strava nechuti teda vôbec mi nechutí. No ráno je vizita o 8 o nejakej pol deviatej su ranajky takže myslím okolo tej 10 pol 11 ti uplne stačí. Oni ta prijmu hocikedy aj v noci ale ked maš prísť ráno tak tak o tej 1O pol 11. A hneť sa popýtaj na tú izbu a ak chceš opýtam sa sestričky či by som ju na pondelok nemohla chytiť a ak by tam ta baba ešte bola tak vydržíš aj na obyčajnej a potom sa dáš preložiť na tu nadštandardnú.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Janka konečne budeš môcť s nami klábosiť :-D . Ako sa máš? Verím, že Ti je už lepšie. Ja som chorá. Mám nádchu, ledva dýcham ]-( . Lucka a Ty tu moja čo ešte robíš? :-D Nič v zlom ;-)
Odpovedať
Ahojte.Jajus uvolni miesto Lucke ty tam nemáš ešte čo robiť :-D :-D Ale teraz vážne ako sa cítiš? A ty máš v nemocnici net? No toto.A na tom mimibazare nemusíš byť zaregistrovaná a sú tam fakt dobré kúsky. A ty Iwuska kde si zase nachladla?
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, ja neviem. Asi z počasia to mám, lebo vieš raz je teplo, raz zase zima ]-( .
Odpovedať
No veď toto počasie je na nervy.Aj ja neviem ako sa mám obliecť nie to ešte malu a potom aj ona chuďa už tretí týžden chorá.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte no už môžem klábosiť sa vytešujem na mimibazar dám všetko odsuhlasiť mužikovi a objednám :-D nejak ma to chytilo. Ved to adka nemám tu čo robiť už nech vypadnem otiaľto cítim sa už dobre nevraciam už asi 2 týždne no a to špinenie ma nič nebolelo.A teraz sa cítim fajn takže už tam pôjdem dufam len porodiť. 8-) Ale drobec je poriadny turista hlavne ráno riadne turistikuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ja som myslela že prídem uz na pol 8. lebo muz sa ponahla do práce potom. skus sa spýtať aj na tu izbu ak ti to neprekaža prosiiim. a co sa týka jedla tak to mi budu nosuť nasi. aj preto potrebujem tu izbu lebo tam je aj mikrovlnka. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak ja zajtra idem do tej nemocky tak nam držte palce aby som to mala cim skor za sebou.
Odpovedať
lucka myslime na teba a drzime palceky :-) neboj vsetko dobre dopadne a o par dni budes doma aj s Lukaskom ;-) ja padam do prace,prajem pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, len vám chcem oznámiť, že Lucku si nechali v nemocke. Ak neporodí dnes, alebo zajtra, tak v stredu jej budú pôrod vyvolávať. Som z toho taká nervózna! Najradšej by som v tej nemocke bola celý čas s ňou! :-. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Držíme veľmi palčeky, nech to má čo najskôr za sebou. Srdiečko, tomu sa dá ľahko pomôcť, aby si bola v pôrodnici :-D . Lucku od nás pozdravuj a priebežne nás prosím Ťa informuj o stave ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Srdiecko, tak jej odkáž že na ňu tuho všetky myslíme a držíme jej palce! Sú to teda riadne nervy asi pre celú vašu rodinu, že....
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja na Lucku myslim a drzim prsty. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej, tak mi lucka pripomina mna pred rokom. sice som mala termin neskor, ale viem sa vzit do jej koze, ked len caka a caka a nic. tak jej len odkazte, ze zaruceny recept je, lezat na izbe c.1, od dveri vpravo pod oknom, to sa potom rodi behom jedneho dna:-))) mna tam dali v piatok a sobotu bola maly na svete. vsetky baby, co lezali na tej izbe, mali za sebou po dva vyvolavania porodu a nic a hned ako som prisla mi povedali, ze ked budem lezat na tej posteli, ze porodim behom jedneho dna a mali pravdu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirko.... No tak to je riadna haluz... Tu postel si musim zapisat :-D .
Odpovedať
Lucka tak sa nám tak pekne držkaj a možno že keď Lukaško dnes zacíti nemocničný vzduch tak si to rozmyslí a pekne sa bude hlásiť na svet už dnes v noci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirko tam som ležala teraz aj ja :-D dobre vedieť ked pôjdem rodiť ja ale je pravda že ta izba je asi zázračná na tej izbe to ide ako po masle behom 2-3 dni. Lucka leži na vedľajšej izbe izbe
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?