Menu Forum

Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3125 príspevkov a 3 albumy. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 13. mája 2006
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3125 príspevkov a 3 albumy. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 baby dakujem že na mna myslite. emoticon rano som bola chvilu za pc lebo dalsia majovka porodila tak som sa s nou vytesovala. emoticon potom som varila obedik pre muže a ten teraz zmizol zase do práce. ja si idem teraz trochu lahnuť lebo som daka ospala. emoticon ak to na mna príde isto dam vedieť. ked by som uplnou nahodou nestihla cez net tak mam cislo na ivku. emoticon zatial papa
24. apr 2007 o 14:02  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Foto a video - Okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Ahojte. Asi ma chytá depka emoticon . Nestačíme sa spamätať a vylízať z nejakého trápenia a je tu ďalšie. Nejak sa to na nás valí emoticon . Chcela by som niekam k moru zmiznúť a užiť si pár šťastných dní, no ešte aj tú posranú výplatu som od novembra nedostala emoticon . Je to na prd makový.
Dúfam, že keď sem znovu kuknem budem v lepšej nálade a Lucka bude už kojiť malého. emoticon
24. apr 2007 o 21:54  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
Registrovala sa 4. mája 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 573 príspevkov a 2 albumy. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 4. augusta 2007
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
Registrovala sa 4. mája 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 573 príspevkov a 2 albumy. Okres Zvolen.
    Zvolen, okres Zvolen
 ahojte babulky ....
zunka a co sa deje???a to kde pracujes ze si pol roka nemala vyplatu???
lucka, stale nic???
25. apr 2007 o 08:08  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monika23
Registrovala sa 1. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 541 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 6. mája 2006
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
monika23
Registrovala sa 1. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 541 príspevkov a 2 albumy.
    Zvolen, okres Zvolen
 Áhojté! Každý deň sem prídem preventívne mrknúť, či už máme nového člena.. Lucka - ty nás teda riadne napínaš! emoticon
Zunka, čo sa deje? Chojte určite niekde na dovolenku si oddýchnuť - viem, je to ťažko, keď si už tak dlho nedostala výplatu, ale určite choďte - aj za cenu, že by ste si mali požičať.
25. apr 2007 o 08:13  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
Registrovala sa 11. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1638 príspevkov a 3 albumy. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 4. mája 2006
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
Registrovala sa 11. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1638 príspevkov a 3 albumy. Okres Zvolen.
    Peterborough
 Ahojte,
zunka ani mi nehovor mi sme mali minuly rok naprd,aj to je slaby vyraz...ale spamatavame sa emoticon neboj to zle prejde ked si to nebudes pripustat,lebo inak pride toho viac emoticon len mysli pozitivne emoticon
lucka je uz v nemocnici,ktovie ako dopadne tak jej drzim palce
ahoj monika ty sa ako mas?
25. apr 2007 o 10:12  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
srdiecko22
Registrovala sa 7. decembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 118 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
srdiecko22
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojček sunny!

Ako sa máte?
Ja len toľko, že Lucka nie je v nemocke (nechcú ju prijať), tak išla ku svojej dr., tak som zvedavá ako to dopadne.
Chúďatko moje, ani volať jej radšej nejdem.
25. apr 2007 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzit
Registrovala sa 14. februára 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 327 príspevkov.
  • Svadba bola 22. septembra 2007
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
suzit
    okres Zvolen
 ahojte baby...
ako to tu tak sledujem, Lucka je najhľadanejšou osobou týchto dní.... prežívame to tu všetky spolu s ňou. emoticon
25. apr 2007 o 11:58  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 ahoj srdiecko a suzit,
srdiecko tak ak s nou budes volat tak jej povedz ze na nu myslime
emoticon
chuda musi byt z toho na nervy,ved sama vravela ze ak do stredy neporodi pojde do nemocnice....akoze tu v UK mozes byt 2 tyzdne po termine a si doma,az ked je to dlksie ta zavolaju do nemocnice inak sa chodi na ,,poslednu chvilu ,,.
Ako sa mas?Mi sa mame dobre,akurat zajtra zas idem do prace,na SK prideme 8.juna aj z magou som si pisala ze by sme dake stretko mohli hodit hmm?
suzit a ty ako?stale stresy?mate uz vsetko vybavene?uz len cakat z nohami na stole emoticon
25. apr 2007 o 12:33  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
srdiecko22
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
srdiecko22
  • Nevie kedy bude svadba
 No, ja jej radšej volať nebudem. Ale keď pôjde od doktorky, mala by sa staviť za maminou v práci, tak sa snáď dozviem čo nové. Ona vie že na ňu všetci myslíme. emoticon
To že má ísť do nemocnice jej povedala jej doktorka, ale v nemocnici povedali že nech nechodí. Horšie je, že jej doktorka nemá potrebné prístroje (tie pásy či ako sa to volá....), takže neviem kto ju bude mať pod kontrolou, kto odsleduje či je všetko ok! emoticon emoticon
Ja som v práci, ale dnes je celkom fajn, pretože ten blb kolega išiel do Rakúska, takže mám pokoj. emoticon
Stretko by bolo fajn, jún je ešte ďaleko, tak sa potom dohodneme.
25. apr 2007 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 ze jun je este daleko emoticon ja uz odpocitavam dni emoticon sa tak tesim na dovcu emoticon
no pokial nerodi a tehotenstvo je v poriadku tak tie pasy nepotrebuje.Ja som mala len 2 ultrazvuky a malo prehliadok,posledne vysetrenie 2 tyzdne pred porodom...takze by malo byt ok...ale samozrejme ze ak bude dlho prenasat mala by byt sledovana....ale drzim palce nech sa lukasko umudri a pride kuknut von emoticon
25. apr 2007 o 13:04  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzit
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
suzit
    okres Zvolen
 sunny, zatial sa nestresujem, ved najdolezitejsie veci máme a ostatné to príde. Aj ked si myslím, ze to najhorsie bude v septembri, este len potom budú stresy, ci to vsetko dopadne, ako sme si plánovali a tak....
inak Lucke nezávidím ani trosku, mne by asi svihlo z toho cakania....
25. apr 2007 o 13:31  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 suzit,ved prave preto si to vsetko zaisti teraz aby ten september nebol stredovy,ale vychutnavajuci-aj ked je to tazke,skus si to zapamatat ako krasne obdobie priprav emoticon
Ja mam tu dnes aj synovca ma prist kazdu chvilu,je 3 rocny,boli ho hlava a tak ho segra da ku mne,aby nemuse l do skolky,aspon sa moj maly nebude nudit emoticon ,on je taky pohodak zapnem mu video a mam pokoj a uz len dufat ze moj ho bude kopirovat emoticon
25. apr 2007 o 13:35  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 ahojte. dnes som bola u svojej dr. a na pondelok ma vypisalal na hospitalizaciu ak neporodim. ale rada by som to stihla do piatku lebo mi pisala janka že je v nemocke na pozorovani lebo krvacala tak by sme tam boli spolu.
25. apr 2007 o 15:45  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 a dakujem že takto na nas myslite. ste pokladiiiky emoticon emoticon emoticon
25. apr 2007 o 15:46  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adka.8 (35 r.)
Registrovala sa 31. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 245 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bola 16. augusta 2003
    okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
adka.8 (35 r.)
Registrovala sa 31. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 245 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bola 16. augusta 2003
    okres Detva
 Ahojte.Takže Lucka ešte stále čaká a buď rada že môžeš čakať doma a nie v nemocnici.Tam by ti začali pôrod vyvolávať a to teda nechci.
Mne dnes operovali manžela a s Nicole som bola na rongene pluc a ešte nám brali aj krvičku,to bolo kriku,plaču,vresku.
Tak Zunka aj namňa sa akosi tá smola poriadne lepí.A to z akeho dôvodu ti nezaplatili?
25. apr 2007 o 16:54  •  Svadba bola v auguste 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monika23
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
monika23
    Zvolen, okres Zvolen
 A čo je s Jankou? Dúfam, že sú s maličkým v poriadku.
25. apr 2007 o 18:24  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Janka je tehotná?? To som nevedela. Som riadne mimo.
Lucka, to ale by si nebola s Jankou na oddelení. Ona je určite na gynekológii a ty budeš o poschodie vyššie na novorodeneckom.
25. apr 2007 o 21:52  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Zvolen.
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Zvolen.
 Cawte krasky.
Juuuuj... teraz ste dole, ale pockajte ked za chvilku pride to obdobie, kedy vzlietnete poriadne vysoko a budete stastne... vy moje smoliarky emoticon
Ahoj Monicka, ako sa mas mojko. Teraz vzdy ked ideme do Hypky, ta si spomeniem na teba emoticon . Inak krstna ma minule presviedcala zase, ze ja tvojho mangela poznam, ale ze si ho nepamätam,.... tak to ma pravdu emoticon . Ale zase kto by si to pamätal, ked on sa stveral po nizkom strome a mne menili poslednu plienku emoticon .
25. apr 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evicu
Registrovala sa 25. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Svadba bola 21. júla 2007
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
evicu
Registrovala sa 25. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Svadba bola 21. júla 2007
    okres Zvolen
 ahojte, potrebujem radu od skusenych, ak by ste mali minutku neviete mi poradit miesto v okoli Zvolena vhodne na Zahradnu svadbnu party nic restauracko formalne, potrebujeme priestor bud v ramci restiky alebo iba zahradu kde sa da nieco zorganizovat, pristupne vode elektrike (chatu, hotelik). Sme v zahranici ale svadba ma byt v domovine. Za vsetky prispevky dakujeeeem.
26. apr 2007 o 00:03  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monika23
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
monika23
    Zvolen, okres Zvolen
 Zunka, Janka čaká tiež bábo. Neviem presne v koľkom je mesiaci, ale už možno aj v nejakom 4. Bývalo jej dosť zle, tak je na PN.
Peti, mám sa tak normálne - len mám stále dosť práce - niekedy mám pocit, že už je to nad moje sily, ale ešte zatiaľ vládzem emoticon . S mojim drahým sa možno poznáš - to by ale asi skôr on mohol poznať Teba, keď už sa štveral po stromoch emoticon . Ale asi by mi povedal, ak by Ťa poznal - keď sme sa stretli. Možno Ťa pozná, len nevie, kto si emoticon

Ahoj Evica. So sálami vo Zvolene je to dosť ťažké - a keď máš ešte aj podmienku záhradu... Neviem..na Kráľovej je nejaká záhrada, no neviem, či tam robia aj hostiny, taktiež hotel Galla - len ten je dosť drahý. Ak ma ešte niečo napadne, napíšem.
Čafte, idem makať emoticon
26. apr 2007 o 07:19  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 tak o chvilu vyrazam na vysetrenie prietokov ci je malý ok.

zunka teraz už v nemocke nie je gyn. odd. zrusili ho a prestahovali na porodnicu. takže by sme boli spolu. ale ja do pietku osto neporodim. emoticon

srdiečko práve som u vas a zožrala som vam pagace a idem kuk ešte do baru so sladkostami co dobre tam mate. emoticon papa emoticon
26. apr 2007 o 08:11  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 RAAANKO
lucka drzim palce nech je vsetko ok
evicu-co tak Hotel academic,al. penzion Almada emoticon
lucim sa nastupujem do prace tak prajem pekny den emoticon
26. apr 2007 o 08:25  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
    V Detve, okres Detva
 Ahojte emoticon ,
tak včera som bola pozrieť Janku a myslela som si, že zabijem dve muchy jednou ranou, ale Lucka tam nebola emoticon . Janka sa má ok, v utorok trochu krvácala, ale vraj je to už ok, tak dúfam, že bude ok.
Zunka, určite choďte na dovolenku, viem, je to ťažké z jedného platu, ale tam sa odreaguješ a vyslobodíš od negatívnych myšlienok emoticon .
Anais, tak určite pôjdete aj na disku nie? emoticon Peťo vravel, že ste boli v Hriňovej a práve vtedy ma nahováral môj drahý, aby sme išli, s kmotrom mali chuť emoticon . Ale my s kmotričkou sme ju nemali emoticon .
Suzit, ako pokračujú prípravy? Ja mám kúpenú ďalšiu drobnosť a to kríži do kostola emoticon . Pomaly škrtám zoznam emoticon .
26. apr 2007 o 09:32  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monika23
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
monika23
    Zvolen, okres Zvolen
 No, ten Academic by mohol byť - aj tam majú posedenie vonku - len sa tadiaľ chodí do reštiky a kaviarni, tak neviem, či by Vám to nevadilo. A momentálne je to tam dosť rozbúrané, lebo tam stavajú ďalší hotel.
26. apr 2007 o 09:34  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
 Ahoooj.
My sme tiez xceli mat povodne svadbu vonku, ale... malo sme priebojni emoticon . Takze viem, ze to robia na Kralikoch pri BB. Skus sa popytat bab na BB fore emoticon . A este taku altankovu party si mozes urobit aj v askadach. Tam je hostina na tej olibe... ale tam sa len je a potom je posedenie v altanku aj s hudbou a ta. Bolo to tam fajn, len drahe. Tot moja skusenost emoticon .
Monicka aj ja mam pocit, ze nestiham dychat... akurat mam malu pauzu v skole ta si ju idem vychutnat na fajciar emoticon . Zatim... pozdravujem vsetky emoticon .
26. apr 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
fotoportrét
fotoportrét
petullia
1
 AAA... nepise mi dobre K.... Ta tie askady som myslea Kaskady a oliba mala byt Koliba emoticon .
26. apr 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 ahojte dievcata, tak ja som uz druhu noc spala, aj s drahym samozrejme, v nasom hniezdocku lasky...uz konecne som to tam ako tak poupratovalo dalo mi to zabrat, dva dni som sa s tym babrala a to je len jednoizbovy byt, tak si viete predstavit ten brajgel co tam bol... ale uz je to ok ...
petulia, jaaaaaaaj aj ja by som sla na jednu zdravotnu, ale nemozem.... emoticon
lucka, myslim ze srdiecko ti tie pagaciky odpusti .. emoticon drzkaj sa, myslime na teba, urcite aj sintia, uz som s nou sice dva dni poriadne nebola... emoticon ale vzdy o tebe prehodime slovicko dve aj s jej mangelom...
ivuska, a ako ste s drahym oslavili jeho narodky?? emoticon pozdrav janku aj odomna ak za nou este nahodou pojdes..
adka, ako dopadla mangelova operacia? dufam, ze je vsetko ok .. ?? emoticon
26. apr 2007 o 10:16  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Dori, no ja Ti poviem, že my bývame v jednoizbovom byte a je tam viac roboty ako keď som bývala v trojizbovom. A doteraz som neprišla na to, že prečo emoticon . Kým upracem, trvá mi to aj 2-3 hodiny emoticon .
Oslávili sme dobre, stihla som aj upratať, nachystať pohostenie a aj koláčik upiecť emoticon . Takže je to ok emoticon .
Neviem, či pôjdem za Jankou do nemocky, ale domov určite, tak odovzdám emoticon . Ako si nažívate s drahým? emoticon
Sintia má kedy termín?
26. apr 2007 o 10:25  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anais
Registrovala sa 3. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 163 príspevkov. Okres Stará Ľubovňa.
  • Svadba bola 11. augusta 2007
    okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
anais
Registrovala sa 3. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 163 príspevkov. Okres Stará Ľubovňa.
  • Svadba bola 11. augusta 2007
    okres Detva
 iwus, no snad aj pojdeme, ak sa do hrinovej dostaneme emoticon emoticon emoticon emoticon Mali sme ist teraz a okrem ineho aj konecne vybavit prve!!! moje stretnutie s mojimi buducimi svokrovcami, ale Filip zasa nieco schytal, lezi v posteli a lieci sa...Je mi to fakt luto,lebo on choroby znasa dost blbo,nakolko sa nikdy normalne neprelieci,ale vsetko "vypracuje" emoticon Lenze tento scenar sa opakuje pravidelne, takze stretko so svokrovcami uz prekladame 5-ty krat... Ja si na svokrovcov asi vyhlasim konkurz emoticon emoticon emoticon A nehovorim o tom, ze konecne sa musim uz aj za fararom dostat, a este aj toho blbeho u nas v SL vybavit emoticon Zacinam byt z toho pekne jedovata...

A ako sa tebe dari?
26. apr 2007 o 10:32  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Ahoj Anais, Ty si ešte nepoznáš svokrovcov? emoticon emoticon
No tak mu rozkáž, lebo nevyliečené chrípky a podobné stavy sú nebezpečné v neskoršej dobe!!! Vážne je to nebezpečné emoticon .
Vy musíte vybaviť ešte aj povolenie od Vašich farárov, však? Pravdepodobne budete musieť chodiť na náuky do DT na faru, ale nejdem Vás strašiť, nieje to na 100%. Ale je určite aj taká možnosť, že si to "odchodíte" u Vás emoticon .
Darí sa celkom fajn, no ale aj lepšie by som zniesla emoticon .
Ale väčšinu vecí máte vybavených, nie? emoticon
26. apr 2007 o 10:40  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš