Menu Forum

Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3125 príspevkov a 3 albumy. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 13. mája 2006
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3125 príspevkov a 3 albumy. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 jupiii. to budeme ukazkova rodinka. ja kozorožec manžel lev a dieťa baran. krásna kombinácia. emoticon
27. mar 2007 o 09:03  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
Registrovala sa 4. mája 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 573 príspevkov a 2 albumy. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 4. augusta 2007
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
Registrovala sa 4. mája 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 573 príspevkov a 2 albumy. Okres Zvolen.
    Zvolen, okres Zvolen
 no tak to ste teda fakt krasna kombinacia ... emoticon my to tiez mame ukazkove ja vodnar, drahy baran a uz sa len modlit aby dieta nebolo skorpion .... emoticon
27. mar 2007 o 09:28  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 dora ved ta sa da zariadiť. si to pekne naplanujete a bude. emoticon vidis mi sme podla znamenia neplanovali a co z toho vyslo. emoticon
27. mar 2007 o 09:31  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
Registrovala sa 11. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1638 príspevkov a 3 albumy. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 4. mája 2006
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
Registrovala sa 11. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1638 príspevkov a 3 albumy. Okres Zvolen.
    Peterborough
 ahojte zienkly,
no mate to pekne povahy v rodine,ja panovacna panna a muz tich ryba emoticon a maly tusim vahy-ktober su vahy ze?cize nerozhodny,co je uplne pravda,lebo rano mnauci ze chce vstat a ked pridem do izby hodi sa na vankus a otoci chrbtom......ma vie pekne vytocit.
Dnes zacal tazko,rano rev,sopliska,prilepeny na mne ako nalepka,ani som ranajky nemohla urobit,tak som ho drzala na sebe 12 kg teliatko,a to skucal ze uz chce papapt-nedockavy,a moj chudak chrbat zas mal co robit emoticon
Teraz aspon ranajkuje v stolicke tak si vydychujem,ale neviem co ma dnes caka lebo vyzera ze je velmi podrazdeny emoticon
Dora v matalane som si kupila kraaasne tricko,nebickovo modre emoticon dobry vystreih tiez emoticon a len za 4 libry emoticon ,ale segra si dobre nakupila ta si kupila koselu,tricko a gate....dobre ceny.
No ale ja by som mala brzdit tento tyzden som si kupila 3 veci,a to je dost,treba setrit takze zas az na novy rok emoticon
27. mar 2007 o 10:34  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 lucka, vsak ono v podstate baran nie je az take zle znamenie len je to tvrdohlavec...
sunny, aj ja som teraz dost minala, cez vikendy chodievam domov a sobotu sa vzdy vyberiem pozriet do mesta a samozrejme ze vzdy nieco najdem co ma zujme a je mi treba emoticon a nekup to ... takze je jasne ze vzdyy si nieco kupim ... emoticon a coze je s kristianom, nejde byt nahodou chory???ci on mava taketo chvilkove obdobia???
27. mar 2007 o 11:50  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 dora je soplavy a idu mu zuby,takze si vies predstavit emoticon
aj u nas je tak horuco,akurat som bola v tescu a mala som len kratky rukav je velmi pekne emoticon
ved prave ak najdes nieco co je pekne a hodi sa ti tak fakt to kupis,ja mam niekedy problem,ked uz mas korunky na minutie a idem do mesta ze si daco kupim,vtedy nic nevyberem a nic mi nesedi,no a ked idem bez penazi vidim tolko peknych veci emoticon
dnes mi idu vyberat taku hrcku co mam na ramene-je to ako podkozny tuk,alebo cysta?asi okolo 1cm-trochu mam strach ale chcem to von,lebo to vyzera ako vred a teraz sa zacnu nosit topy tak to chcem prec.
Hadam to bude ok.
27. mar 2007 o 13:12  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 sunny, aj tu je teplo, ale asi na kratky rukav este nie, ale je to ovela lepsie ako minuly tyzden, ale zevraj od stvrtku znovu hlasia ochladenie, tak sa "tesim" .... neboj urcite to bude ok..vsak to ti urcite lokalne umrtvia a nebudes nic citit...tak drzim palce ...
27. mar 2007 o 13:40  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 dik dora
dnes akurat segra isla na SK,na tyzden jaj tak ej zavidim,aj by som uz sla,hlavne ist vecer na pifco emoticon
tu nemam velmi s kym emoticon
jasne,umrtvia ale oni vzdy posielaju potom nalez na vysledky a ja sa bojim ze to bude vazne,lebo aj segre vyberali znamienku a zistili jej rakovinu,aj mama.....................proste mam obavy,ale radsej nech to ide von.
27. mar 2007 o 13:48  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 sunny a s kym isla ci s mangelom???vsak ty tiez uz zachvilu prides..jun je tu co nevidiet... emoticon ta prava ti to inac hovori co je pre nu maj neskutocne daleko nie to este jun ... emoticon neboj sa urcite to bude v pohode...a nie je to znamienko len podkozny tuk a to nic neznamena, nestresuj sa uz dopredu
27. mar 2007 o 14:53  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adka.8 (35 r.)
Registrovala sa 31. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 245 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bola 16. augusta 2003
    okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
adka.8 (35 r.)
Registrovala sa 31. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 245 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bola 16. augusta 2003
    okres Detva
 OOOOOOO Lucka tak sa ti to teda pekne pohlo z tej 0 na 3. emoticon Len si dávaj pozor a nič ťažké nedvíhaj.
Ivka tak ty už máš aj bižutku-no super.Svadba sa môže konať-s tvojej strany emoticon
27. mar 2007 o 16:22  •  Svadba bola v auguste 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 ahoj adka. zajtra mam poradnu už v nemocnici tak som zvedava co mi povedia. emoticon
veru ivka sa už može vydavať. emoticon
27. mar 2007 o 16:25  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 ahojte nejak pusto dnes co sa deje emoticon ?
lucka ako si dopadla dnes?
ja idem dat maleho prvy krat do skolky,aj ked robim od druheho tyzdna,ale zajednany som mala uz tento a paltim zan,tak si aspon odskusam ,dam ho len na 3 hod,lebo od buduceho bude 3 dni od 8 do 17.00 emoticon
28. mar 2007 o 13:02  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 ahoj sunny, tak ako dopadla vcerajsia "operacia" ?? dufam, ze je vsetko ok??
tak to si od maleho aspon nachvilu oddychnes..alebo budes v skolke s nim???
28. mar 2007 o 13:21  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 ahojte. takže poradna dopadla tak že ma vlastne ani nepozreli. lebo vraj už sa nebude chodiť posledný mesiac do poradne do nemocnice ale k svojmu gyn. vraj nie su prachy a poistovne to nepreplacaju. tak som riadne nasrata. do nemocnice mam prísť už len rodiť. tak som zvedava kam napr. pojdem na tie pásy ked moja dr. to zariadenie nema. takto mal clovek aspon istotu ze je vsetko o.k. a bol pod dozorom a teraz... emoticon
28. mar 2007 o 13:26  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 ahoj dora a lucka,
dora operacia sa nekonala emoticon ,bola som tam a konzultovala to s doktorom zas a znova,pozrel to nahmatal a povedal ze mi ostane z 90 % pravdepodobnostou dost velka jazva,a pravdopodobne bude cervena a vypukla emoticon ,povedal ze lebo je to na takom mieste kde sa to stava.Inak ze to neni nic vazne,samozrejme ze mi to nemoze potvrdit na 100% lebo to nemoze zo ziadnou znamienkou na tele,ale mam sa rozhodnut,a a k to fakt chcem vybrat lepsie je v zime,ked na to nebude svietit vobec slnko,lebo som mu hovorila ze idem za 2 mes.do spanielska tak ze kilo kremu na to....no radsej som sa rozhodla to teraz nechat tak.
Maleho tam dam sameho,a ja pojdem domov upratovat,ale daky je soplavy tak im poviem ak bude sa zle citit ze ponho hned pridem.
A ty sa ako mas?Ides do travnice,ci tu uz do UK?
Ozaj ze vraj sasa je tu aj s tym skinom emoticon ,ze on ma pracu ona nie emoticon

lucka neboj sa dobre to dopadne,to tak byva nemocnice nemaju prachy-na porazenie emoticon ,ale neboj lukasko bude ok.Hlavne sa teraz nestresuj a odychuj emoticon
28. mar 2007 o 13:42  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 lucka, tak to je sila, neviem za co potom platime take vysoke zdravotne poistenie, ked ani zakladnu opateru v tom nemas... hroza...
sunny, no to je pravda, ze take veci sa operuju v zime, ale ak by aj jazva ostala existuju lasery, ktorími sa to da pekne odstranit, no pokial to nie je zivotu nebezpecne a ani to nejak neubera na krase emoticon tiez by som si to nedala vyberat...
mam sa celkom fajn, ked si odmyslim vsetko co je na figu tak je to vlastne v pohode, len uz aby bol aspon maj, skoda ze neviem posunut cas...nejdem do travnice, idem dom, pobrat este nejake veci a v stredu, uz do uk..huraaaaaaaaaa(nieze by som sa tak tesila na anglicko, to len na draheho emoticon )
to vazne je sasa zase v uk??ved sme sa cudovali, ze sa vobec neozyva... emoticon ona je riadne trafena, nemam slov...
28. mar 2007 o 13:59  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 akurat som sa vratila zo skolky,maly bol trochu hanblivy na zaciatku,ale po dakych 10 min.sa osmelila ked sa zacal hrat som sa vyparila,eate som sa rozpravala z manazerkou,a nic sa nedialo tak hadam bude ok.Som im povedala ze nech kedykolvek zavolaju ak maly bude podrazdeny alebo urevany,tak uvidime.
Tu hrcku zatial necham tak,a uvidim ako postupime v medicine v buducnosti a ci sa nebude zvacsovat emoticon
No na Sasku ani ja nemam slov,nevie co chce,ale ze vraj je strasne zalubena,tak nech je to klapne,mozno sa uz zmenila ..................... emoticon
tak uz v stredu si tu,to ti rychlo ujde,ale obavam sa ze este rychlejsie to pojde v uk,ale aspon daco emoticon
28. mar 2007 o 14:57  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
    V Detve, okres Detva
 Pekný večer Vám prajem emoticon , ako sa máte?
Ja celkom fajn, v pondelok mi vybral Dr. štichy, ale výsledky som ešte nemala, tak sa aj trošku obávam, aby to dobre dopadlo emoticon . Vraj mi už prídu len domov, no neviem, či sa vyznám v tých latinských slovách emoticon .
Adka, Lucka no ja by som sa už aj mohla vydávať, ale moja polovička ešte nie, lebo má zatiaľ len košeľu emoticon .
Lucka, tak sa šetri a Lukáškovi vysvetli, že utorok nemá nárok vykuknúť na svet emoticon .
Dory IP emoticon
28. mar 2007 o 20:53  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
divoska
Registrovala sa 6. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 913 príspevkov a 2 albumy. Má 18 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 7. júla 2007
    V Studenom, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
divoska
Registrovala sa 6. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 913 príspevkov a 2 albumy. Má 18 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 7. júla 2007
    V Studenom, okres Malacky
 ja umrem iwus ty mas termin no jaka parada emoticon a co ti robili, to co si myslim? inak pardon ze sa vam sem pletiem ale nemohla som inak emoticon
28. mar 2007 o 21:09  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Foto a video - Okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
zunka (34 r.)
Zunka BabyPhoto
Zuzana PRO

Foto a video - Okres Zvolen
 Ahojte krásavice. pridala som nejaké nové fotky toriet, čo som teraz robila.
Iwka, som trochu mimo, lebo sem už často nechodím. Tak si už po operácii? Tento rok nejak všetky chodíme pod nôž, strašné. Mne je už celkom fajn, ešte beriem injekčnú hormon.liečbu a cítim sa ako v prechode - návaly tepla, nemôžem spávať a tak, ale ináč fajn. Napíš mi do IP niečo o tvojej operácii, ak si to už niekde nerozoberala.
Lucka: zdravím Lukáška emoticon
28. mar 2007 o 21:16  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Zunka, no vitaj po dlhom čase emoticon . Je zázrak Ťa tu vidieť emoticon . Hlavné je Zunka, že potom bude všetko ok. Z celého srdca Ti to prajem emoticon .
No vidíš, v dnešnej dobe je to všetko možné. Ja som ležala na chirurgii a čo žena, to operácia prsníka emoticon . Je to jedno, či mladá, či staršia emoticon .
Divoska, ahoooj. Teba už dávno nevidela emoticon . No jasné, máme termín, prípravy sú v plnom prúde, tak sa teším. A Vy ako? No operovali prsník, diagnóza bola fibroadenóm, počkám si ešte na výsledky emoticon , dúfam, že to bude ok. A Ty ako?
28. mar 2007 o 21:26  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 ahojte. zunka aj ja dufam že už coskoro bude vsetko zase o.k. inak krasne torty vypekáš. emoticon si sikulka. aspon sa nenudis.

ivka neboj určite budu vysledky o.k. emoticon

ja som riadne nascipana a ledva fučim. a zo dna na den je to horšie. emoticon ja už chceeeeeeem rodiiiiiiiiť a mať po všetkom. emoticon
29. mar 2007 o 08:06  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 ahojte,
lucka, tak sa len nejak liec, viem ze je to dost tazke, ked si nemozes zobrat ziadnu tabletku, ale nejake cajiky, a homeopatika, mozno pomozu ..
29. mar 2007 o 08:36  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 ahoj dora. caj mi radsej nespominaj. včera som si dala na vecer ovocný a skoro som skapala. celu noc mi bolo tak zle, brrr. palila ma zaha že som isla zosalieť. emoticon takže o caji už ani pocuť. emoticon
29. mar 2007 o 08:49  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 jaaaaaaaaaj lucka, tak ty ani caj nemozes ... emoticon hmmmmmmmmmm tak este pomaha potit sa...na cudzom tele... emoticon to je ale teraz tiez dost narocne, vsak??? emoticon
29. mar 2007 o 09:11  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzit
Registrovala sa 14. februára 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 327 príspevkov.
  • Svadba bola 22. septembra 2007
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
suzit
    okres Zvolen
 Ahojte žienky. To ked tu človek nie je každý deň, ani nestíha čítať....
Lucka - tak asi ten posledný mesiac je najhorší, však. Mamina mi hovorila, že tak, ako sa budem báť pôrodu , tak ma to na konci tehotenstva prejde a budem chcieť čím skôr rodiť, aby som sa zbavila záťaže. Ako vidím, to isté zažíva asi každá žena....
Sunny - ako malý vydržal v škôlke? Neplakal za tebou?
Adka - ahoj moja. Ako sa Ti darí v práci? A co manžel? Ako sa zotavuje zo zranení? Ešte nepracuje, však? A malá Nikol? Je v škôlke alebo ju niekto stráži, kým si v práci....asi veľa otázok naraz. My pomaly pripravujeme svadbu a tešíme sa. Blíži sa to.....už to bude za necelých šesť mesiacov.
dora, aj v ba je také hnusné pocasie, ako u nas vo zv?
29. mar 2007 o 09:41  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 ahoj suzit, aj tu je uplne otrasne pocasie, rano sa mi tak nechcelo ist z postele ked som videla ako je von... emoticon a co sa stalo adkinmu mangelovi??som to tu asi nejak prehliadla??dufam ze nie nehoda na motorke ...
29. mar 2007 o 09:59  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzit
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
suzit
    okres Zvolen
 dora, no ak mozem za Adku odpovedat, on je sportovec a zranil sa pri zápase....
V takomto pocasí by sme ani nemali chodit do práce, nie? Zostat doma vo vyhriatej postielke a lenošiť...len do kedy by ma to bavilo...
29. mar 2007 o 10:11  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 aha tak...no ako sa hovori sportom k trvalej invalidite... dufam, ze uz je to lepsie a rychlo sa zotavuje..tak adka, pozdrav mangela ... emoticon
s tym chodenim do prace ked je skaredo mas pravdu..noooooooo ja by som este asi aj teraz spinkala..potom by som nieco zjedla...a znovu si isla lahnut, a takto by som to praktizovala do vecera ... a potom zase vlastne zase spat. .. emoticon dneska by som to asi fakt dokazala som nejak grogy.... musim si dat nieco na prebratie, este ze mame aj take vitaminy, ktore posobia ako redbull... emoticon teda ako 3redbully dokopy... emoticon
29. mar 2007 o 10:16  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzit
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
suzit
    okres Zvolen
 no mne by ani redbul nepomohol, na mna ani káva nemá povzbudzujúci účinok.....Mna ked berie na spanie, tak koniec. Hádam len preplesk mi pomôže. Inak, ja mám stále také problémy ráno vstať a ešte teraz, po časovom posune, ani nehovorím....
29. mar 2007 o 10:20  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš