Menu Forum

Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dora
Registrovala sa 4. mája 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 573 príspevkov a 2 albumy. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 4. augusta 2007
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
Registrovala sa 4. mája 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 573 príspevkov a 2 albumy. Okres Zvolen.
    Zvolen, okres Zvolen
 no keby si ich vypila 3 tak urcite by ti to nieco pomohlo..obsahuju totizto taku latku, ktora posobi povzbudzujuco na ludsky organizmus..samozrejme, ze obsahuje aj take latky, ktore organizmu skodia.. emoticon
ten casovy posun, posobi aj na mna zle a vlastne na koho nie..neviem co to uz nezrusia, vsak to len zle vplyva na zdravie cloveka... emoticon
29. mar 2007 o 10:38  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzit
Registrovala sa 14. februára 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 327 príspevkov.
  • Svadba bola 22. septembra 2007
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
suzit
    okres Zvolen
 ved som dačo počula, ze by to mali zrusit tento casový posun. Len neviem, ci zimný, ci letný cas....a clovek kým si zvykne, tak prejde polrok a cas sa mení znovu.
29. mar 2007 o 10:46  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
Registrovala sa 11. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1638 príspevkov a 3 albumy. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 4. mája 2006
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
Registrovala sa 11. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1638 príspevkov a 3 albumy. Okres Zvolen.
    Peterborough
 zdravim babule,
lucka tak sme dve chore,ale ja som myslela ze vcera zomrem,normalne zimnica,potom horuco,ss mi dychat nedalo,nos zapchaty,hrdlo pri prehltani strasne bolelo,kychanie a bolest hlavy-no cely clovek ma bolel,dala som si lemsip,trochu pomohlo,ale v noci to iste,muz ma dnes nechal vyspat lebo ma 2 dni volno,tak rano on chodil k malemu emoticon ,a potom som vstala 9.30 co sa maly chudak rozpraval s ocom ,ktory spal vedla v posteli emoticon
Ja neviem ci je totonormalne,ked to eni zub,tak chrbat,alebo nadcha,...... emoticon kedy sa to skonci.

Aj tu hnusne uprsano,predvcerom tricko s kratkym,vcera kabat,a dnes ani von nejdem,maleho da muz do skolky,ja dnes potom emoticon
suzit-maly bol ok,prisiel domov zo zositkom a tam napiusane presne co robil typu- na obed som spapal polku toastu a par fazuliek,dezert bol ananas ktory mi velmi chutil.Dnes som robil obhliadku skolky,pozeral som vsetky policky,otvaral skrinky.Najviac sa mi pacilo hrat sa s pieskom.Bolo mi ponuknute kreslenie ,ale odmietol som emoticon Mile ze?
Len mu isli vcera zuby,tak bol trochu podrazdeny ale na prvy den super.
zunka zdravim ta,ako sa mas?idem kuknut torticky emoticon
iwus neboj dobre to dopadne,jazva sa zahoji ,a budes v poriadku emoticon
dora uz sa ti to krati,zachvilu si s drahym emoticon ,ides so skyeurope?nas teraz vysli celkom dobre letenky na jun,rezervovali sme to vo februari,a vyslo nas to 130-mi dvaja a maly tax,myslim ze celkom v pohode cena.
29. mar 2007 o 10:57  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 vsak o tom uz rozpravaju najmenej 3roky a stale nic... emoticon
29. mar 2007 o 11:03  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 zunka tie torticky su krasne,mnami si sikovna emoticon
29. mar 2007 o 11:15  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 ahoooooj sunny, ale moja na teba furt nieco lezie....ale vsak aj mna stale nieco boli si pripadam ako hypochonder... emoticon no veru uz sa mi to krati...sa tesiiiiim ... a este som sa vcera dozvedela taku super spraaaaavu ... letim s Ryanair.. leti to priamo do Nottinghamu a to je jedina spoločnost ktora lieta bratislava - nottingham..je to tiez nizkorozpočtovka, takze letenka vysla na 100eur aj spiatocna....
29. mar 2007 o 11:32  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 wow to je fakt super,aj cena aj miesto letu,keby aj do zvolena nieco letelo emoticon
sice sliac uz pemava,ale len s Prahou,mohli aspon jeden den v tyzdni spravit UK emoticon
a majo bude mat dovolenku ked tam budes?ci bude pracovat?
29. mar 2007 o 11:35  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 nooooo to je, jedine co je na figu, ze mozes mat len 15kg batozinu a to je moooooooooooc malo .... emoticon
no dufam ze bude mat dovolenku emoticon ...ale vsak tam su sviatky, tak hadam bude mat volno
29. mar 2007 o 11:57  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 to je fakt malo,zo skyeurope mozes mat 20 kg,ale teda hlavne nasi maju nadvahu 3 az 5 kg,a vacsinou uprosia ,alebo ich len tyak pustia emoticon to vies ked sem pride batozina plna klobas,piva,kolacov,a blbosti na papanie,a samozrejme po novom velke hracky....niekedy sa cudujem ako to vsetko mohli otrepat v 2 kufroch emoticon
-hej pondelok a piatok je bank holiday v UK ,teda na druhy tyzden -to iste ako u nas nie?
mi ideme v piatok k svokre,lebo tam bude aj svagor z deckami a idu sa skryvaj vajcia-to som fakt zvedava aka to bude sranda,este som na takom niecom nebola-ale pravdu povediac chybaju mi nase slovenske sviatky emoticon
29. mar 2007 o 12:05  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 no ved aj ja idem teraz trepat take veci pre draheho a jeho bratranca a ludi s ktorymi som tam fungovala ja predtym... takze dufam ze sa do tych 15kg vopcham ... emoticon ja osobne velku noc moc nemusim, tesim sa jedine z toho ze sa nemusi ist do prace.... emoticon
29. mar 2007 o 12:15  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 no ,mne tiez prv nechybala,ale cim som tu dlksie tym viac mi chyba vsetko,dokonca aj to oblievanie,sibanie,vonavkovanie zo smrdlavymi kolinskimi emoticon
a hlavne papanicko,salatik,kolace,udena sunka,.......vajec.konak mnam emoticon ,a byt spolu s rodinou.
ked je tu bank holiday ja som vzdy isla do prace lebo som mala double pay-co sa oplati,takze to volno ani nie emoticon
29. mar 2007 o 12:29  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 no vsak v uk som to double pay vyuzivala aj ja... emoticon to je inac zaujimave ked si v praci mas double pay a ked si doma nemas nic.. u nas to mas aspon zaplatene emoticon tak vsetky tieto dobroty, ja teraz nesiem do uk, tak dobehni... emoticon
29. mar 2007 o 12:32  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 sranda som posielala prispeok pred 10 minutami a este tu neni.... emoticon
no ja len tolko ze segra je teraz na SK a urcite toho prinesie na druhy tyzden vela,okrem ineho aj cigy a Holtov krem,co malemu pomaha na ekzem .
Idem varit kuraci vyvar dufam,ze mi trochu pri tej nedche pomoze.
29. mar 2007 o 13:04  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adka.8 (35 r.)
Registrovala sa 31. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 245 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bola 16. augusta 2003
    okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
adka.8 (35 r.)
Registrovala sa 31. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 245 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bola 16. augusta 2003
    okres Detva
 Ahojte,dora nehodu na motorke mi ani nespomínaj.To by ma už asi zabilo,stačilo mi uplne toto.Aj keď v nedeľu už motorku chcel vyťahovať,že on sa ide previesť.Tak som mu pekne slušne vynadala a bolo.
Suzit ešte stále Jardo PN-kuje,ma miernu deformáciu toho stavca a ešte mesiac doma,sedieť ma len minimálne,skôr ležať,stáť a chodiť.Keď niečo porobí večer sa sťažuje že ho riadne boli chrbát.Tak ja už neviem,a na to liečenie mu ešte stále nič neprišlo.Dnes bol na magnetickej rezonancii.
Nicole sa má dobre ,je zlatá a sem tam aj poslucha emoticon
No a na mňa lezie asi chripka,boli ma celé svalstvo,hrdlo,uši,hlava a to idem večer do nočnej emoticon emoticon

A ty Suzit,čo nové ako pokračuješ s prípravami?? A čo bytík,nenašli ste niečo??
29. mar 2007 o 13:16  •  Svadba bola v auguste 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 sunny, vsak aj ja nesiem cigy... viem sa vzit do ich koze ako obcakuvaju kedy kto pride zo slov. a donesie cigy, viem to podla seba, ked som si muselal kupovat tam tie ich drahoty, este ze existuju polske obchody, ale aj tam su dost drahe, oproti nasim cenam...no vidis takze aj ty si budes pochutnavat na dobrotach... emoticon
adka, viem sa vzit do tvojej koze, drahy tiez zboznuje motorky, a tiez by som neprezila keby mal nejaku nehodu...a tiez viem aj to, ze aj keby furiky padali a mal by sa ist motorkovat, tak by isiel...proste to nevyhovoris...mozes sa hnevat, kricat...vsetko...uz to neriesim, je to jeho konicek...kazdy mame svoje, len niekto take ktore zivot neohrozuju , iní zase zivotu nebezpecne...
29. mar 2007 o 13:28  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
    V Detve, okres Detva
 Ahojte, je tu niekto v tento čas? emoticon
Adka a čo povedali Jardovi na magnetickej?
Suzit, Vy sa tiež obzeráte po byte? Som nevedela, vlastne, kde teraz bývate? Každý doma, alebo...? emoticon
Dori, prišla Ti IP? emoticon
29. mar 2007 o 18:38  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 ahoooojte, je tu niekto??? emoticon
ivka, prisla mi IP ale az teraz som ti odpisala... emoticon
30. mar 2007 o 08:12  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikushka1
Registrovala sa 25. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 138 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nikushka1
Registrovala sa 25. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 138 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte tehuľky a svadbychtivé emoticon
30. mar 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 ahojte babule,
tak zas je tui piatok emoticon co planujete na vikend?
mne vcera volali z banky mam v utorok interwiu -ma to potesilo,ze mi aj tam davaju sancu,aj ked to nemusi vyjst aspon vyskusam.Drzte palce emoticon
a pretoze ten pohovor tak zas musim ist shopping-ved mi treba bluzku,sako,kasbelku emoticon no nie?
dora uz si doplnila albumik?
30. mar 2007 o 10:09  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 to uiz vazne vykendujete emoticon
30. mar 2007 o 10:46  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 vikendujete sorry emoticon
30. mar 2007 o 10:48  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 jeeeeeeeeee ahoj sunny, mam tolko roboty, ze nestiham sem ani priebezne kukat...tak to je super, ze ta pozvali na interwiu, to je dobre znamenie, tak sa drzkaj... nedoplnala som albumik...lebo skoro vsetky fotky ma drahy v laptope a ten ma so sebou, takze nemam pristup ... ale vsak doplnim, teraz ked budem v uk .. emoticon
30. mar 2007 o 11:06  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 ok a pofot vela ked tam budes,aby som vas aj ja z daleka videla emoticon
tak ty si busy?nestava sa casto co? emoticon tak len pekne pracuj aspon ti cas skor ubehne emoticon
30. mar 2007 o 11:12  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 budem sa snazit pofotit emoticon netvrdim, ze nemam co robit ine dni, ale robim si v klude, ziadne stresy nahanacky... ale ked pride koniec mesiaca tak neviem kde mi hlava stoji...kazdy nieco chce.. emoticon teraz letiiiiiiiim do banky..tak zatial papa
30. mar 2007 o 11:20  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzit
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
suzit
    okres Zvolen
 Sunny, hlasim sa ako poctivo pracujúca.....Mne víkend zacína az o druhej. Idem skôr z práce, so sestrou sme si dali rande, ideme do BB, chcem si konecne kupit svadobne topanky. Tak ideme pokukat....Inak, s tvojim malým to do toho zosita, co zapisujú, to je pekné...Inak, ako sa vlastne volá? Ani neviem...
Dora, tak teba caká pekný víkendík s drahým. To je pekné, stretnutie po dlhom case, co ste sa nevideli. Aj ja som mala rok vztah na dialku s mojím nádejným manželom a teda, nikomu to nezávidím. Na to treba pevnú vôľu.
Adka, ty si v práci spokojná? páci sa Ti tam? Bytík zatial nemáme, ale usilovne pozeráme ponuky....
Ivka, my bývame so snúbencom sami.V apríli to budú styri roky, co sme sa stahovali od rodicov.S rodicmi by som tu uz nezvládla. Ani s jeho, ani s mojimi. Hoci ich mám velmi rada. Bývame zatial v podnájme, ale takom, nie drahom, co nám vybavila z práce moja maminka ( inak to je malé tajomstvo) emoticon
30. mar 2007 o 11:27  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 suzit, nebude to tento vikend ale buduci, teda cez velku noc ...straaaaasne sa tesim, aj ked on bol doma na par dni pred tromi tyzdnami aj tak je to na figu byt takto bez seba..ale uz to nepotrva dlho a budeme spolu tu na slovensku... teda ak sa nic nezmeni...lebo ako sa to hovori??? clovek mieni pan boh meni .. emoticon
aj u nas je pekne slnecno??? lebo tu v ba je krasne .. emoticon
30. mar 2007 o 11:53  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 ahoj suzit- tak aj ty makas,no co uz tazkt osud pracujucich emoticon aspon koncis o 2,co nie je zle.
A ides do BB aj do tej novej Europy?
Ja ked som tam bola v januari celkom sa mi pacilo,ale svad.topanky neviem ci tam maju,to skor v meste,tak dufam ze dobre nakupis.
Inak Dora bude z drahym az v stredu ak sa nemylim,vtedy odlieta do UK.
30. mar 2007 o 11:54  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzit
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
suzit
    okres Zvolen
 Sunny, pôjdem pozriet aj do Európy. A ved obchodov dost v bb, tak uvidim. V sobotu ideme oslavovať. Moj nastavajuci má okrúhle narodeniny.....
30. mar 2007 o 11:56  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 fiha tak to ta cka riadna oslava ,a kolko ze to ma? emoticon
mas uz aj darcek kupeny?
30. mar 2007 o 12:12  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzit
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
suzit
    okres Zvolen
 darcek dostane az v apríli, dohodli sme sa, ze oslava s rodicmi bude po Veľkej noci.Davame spolocny darcek, tak este chvilu pockam. Prave dnes ma 30 - rokov. Mna pozval v sobotu na veceru, ale netusim, ze kde pôjdeme.
30. mar 2007 o 12:19  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš