Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to držím palce a ten z BB prišiel. Potom musí doma mať plné vankúše :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj Lucka, už Ťa aj kopká x-) ? Janka, ďakujem za palčeky ;-) . Ináč, kedy prídeš na čajík? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
veru kopká. najprv som si myslela že je to niečo iné ale teraz už viem že je to bábo. aj teraz tam asi nacvičuje spartakiádu. :-D alebo mu chutil oded co som mala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak to bude futbalista :-D , po ktorom asi veľmi túžiš, čoo? :-N Ako ja po hokejistovi ]-( :-D
Odpovedať
no super,ze uz kopka,moj si daval na cas,tusim 21 tyzdnov.... zunka to co sa u vas poraba v praci,asi som tu nebola..... =-) jaj dnes je uprsano,nic sa mi nechce...hroza :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, práve som počula Erosa - Per me per sempre - krása x-) Sunny a vidíš, všetko dobehol :-D ....tu je dnes krásne, svieti dokonca aj slniečko 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka jej aj ja chcem ale mna tak môže len tak kopka moja polovička lebo som posledne nejaká podráždená alebo tak elektrina :-D Lucka to musí byť krásny pocit. Ivka nedojdete vy so Stančim na kávičku my by sme došli len nejaká som asi nachladnutá bolia ma vajka :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ivka presne. nič iné ako futbalistu neberiem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, neuveríš, ale aj ja nejaké také problémy. Ale nemôžem to povedať Stančimu, lebo keď mu poviem niečo také, tak hneď ma dodrbká, no vidíš, lebo nosíš tričká nad krížami ]-( , čo nieje pravda. Tak sa trápim sama :-D . Babenky, poraďte mi dobrý obchodík, kde zoženiem oranžové servítky, ale pozor! nie marhuľkové :-) . A takisto sviečky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka pri baumse si bola ten darčekový obchod tam mali minule rôzne farby skus tam.
Odpovedať
Profilova fotka
Aha Janka, tak to ma vôbec ani nenapadlo, resp. nikdy som tam servítky nevidela. Ale pôjdem pozrieť :-) . Keď boli naši pred dvomi rokmi v Nemecku, mamina kúpila na ukážku oranžové servítky (fakt krásna oranžová), no a teraz mám tu problém také zohnať a doma ich mám len 20ks :-S .
Odpovedať
Ahojte babenky.Tak konečne som sa dostala už aj ja k netu a mám chvíľu kľud od mojej krásavici. :-D Ivka zabávaš alebo si domka? Janka mám taký dojem že s tým nachladnutím od spodu ide asi vírus.Aj moja suseda aj svokra
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoooj Adka, na dnes som už skončila, bola som len do 12tej x-) . Ty si už bola u Dr., lebo ja sa už budem musieť objednať :-) . A čo robí Nicolka?
Odpovedať
Nicolka buva,dneska je zlatá je bez plienky a už sa 2 krát pýtala cikať,dúfam že to už tak ostane.Zajtra idem do Zv a vo štvrtok do Hriňovej tak môžeš objednať aj mna. Tak dneska si mala krátku.
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, krátku. Ale včera som zase bola do 17,30 od 7,45 ]-( . Išlo mi hlavu rozdrapiť :-S . Dobre, objednám, ale je to záväzné :-) . No číslo mám doma, tak až zajtra. A na čo ideš do ZV? Neboj, ona si zvykne na to, že sa ciká do WC :-D . Včera som bola hore v DT v kvetinárstve a mali pekný oranžový vlizelín, idem si ho asi dať objednať x-)
Odpovedať
Tak ten vlizelín si objednaj je super. Idem s maminou k doktorovi.No už by si aj mohla zvyknúť veď ma 2 roky. :-D Dnes pôjdeme spať do Dt aby tam mohla zajtra Nicole ostať keď pôjdem do Zv.
Odpovedať
Profilova fotka
vlizelin to je čo :-N. No ja neviem čo to je Ivka ved ja sa babuším lebo ked behám v robote hore dole aby som nenachladla a teraz toto ]-( bože aj ja by som mala isť k lekárovi na kontrolu no mám kedy?
Odpovedať
Janka ty nemáš kedy a ja tam nechcem ísť , brrrrrr. :-( Ale musím,už to odialujem veľmi dlho.A kde chodíš ty.Ja pôjdem do Hriňovej k Dávidovi tak sa zase možno uvidíme.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja chodím do DT k Melicherčíkovi :-p myslela som že po svadbe nebudeme v DT a plánovala som od neho odísť no poprvé nemám ku komu tu v okolí a zadruhé nemám čas :-N ty si spokojná s Dávidom
Odpovedať
Dávid bol naozaj dobrý odborník ešte keď som bola tehotná vo všetkom poradil všetko pomohol,vysvetlil no ku koncu mojho tehotenstva sa začal rozvádzať so ženou a to ho riadne poznačilo ked sa rozviedol zomrela mu mama a je to úplne iný doktor ako kedysi.Tak neviem ti poradiť.
Odpovedať
Profilova fotka
No Janka, vlizelín je lisované kokosové vlákno, ak to chceš vidieť skôr ako na mojej svadbe, pošlem Ti obrázok mailom :-) . Ak sa môžem vyjadriť k Dávidovi, ja som s ním teraz spokojná. Bola som minulý týždeň, bol ochotný, čo som sa spýtala, na to mi vedel odpovedať. Takže to je vec názoru ;-) . No uvidím, ako sa zachová, keď mu donesiem výsledok zo sona, veď viete :-S . No dobre, tak už idem domkov, idem si dať čajík a pozerať zámenu manželiek a čakať na drahého :-) . Zajtra sa pripojím okolo jednej, keď malý zaspí :-) , tak dúfam, že tu budete, hmm? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ja tu budem určite. no kde inde by som aj bola ked v práci nie je čo robiť. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko,jej Lucka pozerala som fotky na MK to už máš pekné bruško :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janka. veru až som sa tej fotky zlakla. :-D v skutočnosti mi také obrovské nepripada. dnes mam poradnu tak som zvedava kolko som pribrala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej tak to potom napíš som zvedavá ako sa vám darí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, som tu trošku skôr, zapla som si popri hre s malým aj PC ;-) . Lucka idem kuk foto x-) . Janka, nie si častejšie na MK? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasné napíšem. ahoj ivka. teba sme tu čakali až okolo jednej. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj Lucka, fakt už máš pekné bruško ;-) . A tá zavinovačka nemá chybu, krásna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem. babyapripada vam to moje brucho ako tehotenské. lebo jňmne príde také akoby som len bola tučná. tehotenské brucho podla mna vyzerá inak. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tehotenské :-) , moje vyzerá tak inak :-D ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?