Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooj zunka. taaak si nam tu chybala. ked ta tu takto mám tak čo hovorís na stretko niekedy pred vianocami u nás doma? Inak ako sa máš. Co nové?
Odpovedať
Vymákol ma tu šéf a o chvíľu príde, tak musím končíť, ale ozvem sa ešte
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeej ahojko Zuzka vitaj ako sa máš?
Odpovedať
Ahojte ahojte. Mám sa fajn, je to také pekné obdobie :-) Stretko? može byť,....no neviem na 100%, lebo mám nejak veľa poviností ešte na tento rok
Odpovedať
Profilova fotka
tak snad si jedno poobedie na nas najdeš, nie? :-D a už máš vypoved alebo stale nie?
Odpovedať
Janka, na predchádzajúcej strane si sa pýtala na vianočný stromček. Tak môj bude takýto: slamené ozdoby, medovníčky, drevené jabĺčka, drevené malé postavičky, sušené kolieska pomarančov, celá škorica viazaná spolu s badyánom(korenie v tvare hviezdičky), mašle z toho isté materiálu ako záclona (svetlo oranžové), no a niečo na jedenie-salonky, alebo nejaké čokoládové gule-zvončeky. A ako reťaz dám také niečo tenké drevené-vypadá to ako hrubší drôt, ale je to z dreva. Stromček bude síce umelý, ale tie perníky, pomaranče, škorica abadyán urobia super vôňu a pokvapkám ho voňavým olejčekom-borovicovým, čo sa dáva do vonných lámp. ;-)
Odpovedať
Výpoveď nemám a chodím sem iba v pondelky
Odpovedať
Profilova fotka
zunka to bude krásny stromček. ja budem mať živý /borovicu/ a bude mať aspon 2m. x-)
Odpovedať
a môj má 2,2 m! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
je to bude krásny stromček no ja budem mať určite umelý ladený do zlata. Zunka a hľadáš si niečo (robotu) Lucka 2m fuha to ja by som musela asi urobť dieru do stopu aby vošiel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babenky. Ja by som sa vas xcela popytat kolko ste zaplatili za hostinu, resp. za cely ten priestor na zabavu s jedlom, kolko chodov a tak... bo sme vcera boli v kaskadach a pacilo sa mi, len xcem porovnat ceny bez zbytocnych behaciek. Dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj petulia. my sme mali svadbu v centrume a za prenájom miestnosti sme neplatili nič. len za jedlo. mali sme 3 teplé chody + káva + minerálka a vyslo to na osobu asi 500 Sk. už si to presne nepamätám. :-N Viem že kaskády su krásne ale aj riadne drahé. známa tam mala stužkovu a platili 20000 za prenájom miestnosti.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj petullia my sme mali svadbu na Poľane (horský hotel) za miestnosť sme neplatili nič a na osobu 450,-ani ja si to presne nepamätám :-N mali sme 1 teplé jedlo ked sme prišli a potom švedske stoly.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, ako sa máte? :-) Ja navrhujem stretko u nás doma, ale termín je dosť blízko Vianoc, ale drahý má neajký turnaj, aby som sa aj ja odreagovala :-D , hm, čo Vy na to? Bolo by to supeeeer x-) Janka, v piatok sa mi mal ozvať, ale sa neozval, ale tuším, že sa ozve, neviem prečo :-) . Zunka, si ešte tu? Chcem jednu info ;-) . Janka ako ste sa pozdravili keď ste prišli za farárom? =-) . Ja mám z toho strach, vraj pochválen :-D .... Idem odpísať na IP :-) , čo mi prišli
Odpovedať
Profilova fotka
ivka najprv u nás a potom ste na rade vy. :-D len už navrhnite nejaký termín aby sme sa mohli dohodnuť. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka ano pochválen :-D nemaj strach bude to ok je veľmi zlatučký. Mne je jedno ohľadom toho stretka len sa musíme dohodnúť lebo aj Lucka spomínala stretko tak aby sme sa rozumne dohodli. Ivka a kedy by to stretko vychádzalo?
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, no ja odpadnem, pochválen. Bude mi tam smiešne :-D a ešte keď je Stanči, neznajboh :-N . Lucka, tak navrhni tak, aby sme stihli stretko u nás 22.12 :-) , hmm? Janka, vychádza to a piatok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka a Lucka a Vy ste sa kde stretli??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak teda dobre. teraz bude stretko u ivky a potom niekedy po novom roku u mna. beriete?
Odpovedať
Profilova fotka
To aj mne vždy prišlo smiešne lebo aj Michal sa každé 3 min. pýtal ako to mám povedať :-D a ako sa mám odzdraviť. :-D fuha 22.12 dúfam že už nebudem pracovať. Ja sa prispôsobím len budem musieť Michalovi dať piecť koláče :-D (to bol žart) ale inak babule on sám odseba poumýval riad, povsával, poriadil byt ani som mu nič nemusela vraveť len tak pobehoval po byte taký bol zlatučký ešte mu tak dať zásterku a nech len tak cupká po byte ( no hroza načo zase nemyslím :-N)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, supiiiiš. Ďakujem, že si mi uvoľnila miesto ;-) . :-) Kočky, takže stretko sa koná 22.12. 2006 u mňa doma, zariaďte si to, aby ste prišli všetky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivkastretli sme sa v sobotu v kvetinárstve bola som si kúpiť črepníky mala som v pláne presadiť kvietky :-) a Lucka bola s mužíkom a svokrou kupovať kvietky na Katarínu. No ja som ju skoro nespoznala taká je krásnučka. Ok tak 22.12.2006 u teba Ivka potom v novom roku u Lucky a u mňa. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ved ja ti to potom spočítam. :-D takže ja sa hlasim naisto. treba dať vedieť zunke nech si to nejak zariadi. monika spomínala že to asi nebude stíhať ale možno prekvapí. :-D a arim neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Super, Arim som už písala, napíšem aj Zunke a Monike :-) . Jééj aj ja chcem Lucku vidieť ;-) . Janka, v sobotu asi bolo niečo vo vzduchu, lebo aj Stanči vysával, utieral prach a drhol sedačku :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom ten vírus čo bol vo vzduchu nedošiel až do stožku lebo u nás teda manžel nepohol ani prstom. :-D ale vlastne ani ja. takže ma to čaká cez týždeň. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, možno dofúka tento víkend :-D . A kočky o koľkej to dáme? Okolo piatej?
Odpovedať
Profilova fotka
asi áno muselo niečo prejsť vzduchom len dúfam že sa u neho neprejavia črty jeho otca , ten je perfekcionista aj Michal už kukal kde je aka smietka včera
Odpovedať
Profilova fotka
ivka možme okolo 5-tej. už budeš mať aj napečené vianocné koláciky? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ak si donesieš, tak áno :-D . Ale nie, no neviem, dúfam, že niečo áno, také medovníčky, mňa :-p Janka, tak to bude po ocovi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka nestraš :-( ja som tiež poriadkumilovná no netréba to prehánať a ked sa mi nechce tak sa mi nechce. Hlavne že okolo toho nekecá urobí to a niekedy si to ani nevšimnem len ked to chcem urobiť ja, kuknem a už je to hotové.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?