Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, aj ja mám Gabikinu fotku v akcii - na Očovskej hrude. Má tam taký fajn "foto ksicht" za objektívom, tak ak by sa to tam hodilo, pošlem Ti ju.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, fajn, bude rada ;-) . Máš od nás jedno veľké pivo :-p . A kde sa stratila Lucka?
Odpovedať
Profilova fotka
lucka je tuuu. len zase pracuje. joooj nech už je aspoň december. :-N a ja budem mať zase svoju nudnú robotu. :-D
Odpovedať
Monika, tak mi pošli tu foto na mail. Možno to použijem a ak teda má ešte niekto gabiku v akcii, tak mi to pošlite, nech je aj ona má fotku seba ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
zunka ja ju v akcii nemám. :-( a do tej koláže by sa mohol vložiť aj nejaký text, ako napr. podakovanie naj fotografke. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Je tu niekto? :-( Lucka, čo sa to deje u vás v práci, že Ty nemáš čas sem nakuknúť? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bré ránko. dnes iden zase do poradne. a idu mi brat aj krv tak mam stresy. :-S ivka vidíš ako poctivo makám. :-D Písem ti IP ;-)
Odpovedať
Ahojte. Nemám stihu sem nič písať :-( , ale to stretko mám poznačené :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a čo máš zunka také na práci? hadam si nezacala v práci makať ako ja? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja idem do tej poradne. držte mi palce nech neodpadnem ked mi budú brať tu krv. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, máš IP ;-) . Neboj sa, aspoň na Teba myslím :-) , držkaj sa! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, po strasne dlhej dobe som tu opat....pridala som fotto zo svadby tak ked budete mat cas tak kuknite, inak svadba dopadla na vybornu, no a spolupraca s Gabikou bola fantasticka.... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeee ahoj sintia. idem kuk tvoje foto. inak práve som sa vrátila z poradne a dopadlo to hrozne. ked mi zobrali krv začal ma oblievať pot a zahmlievať pred očami a už som vedela že je zle. tak ma dali lahnúť a studený oblad. potom mi to prešlo. som ako malé dieťa. hrúúúúza. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Moja zlatá! Ale to len preto, že si teraz trošku oslabená. O nejaký mesiačik už určite bude lepšie. Ozaj, už Ti trošinku rastie bruško? Sintia, krásne fotočky. Boli ste obaja veľmi krásni!
Odpovedať
Profilova fotka
nikdy mi nebývalo zle ked mi brali krv. :-( ale je tiež pravda že mi je posledne brali pred 15 rokmi. dufam že nabudúce sa tam už takto nestrapním. :-( brucho mi trochu narastlo ale to už od zaciatku ho mam také nafuknuté. sintia boli ste krásni, velmi vam to spolu pristalo. mala si velmi peknú kytičku aj účes. pozdravuj ďuriho, že bol švihák. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby za gratulacie, ste zlate ;-) Lucka urcite Duriho pozdravim.....drzim palceky v tehotenstve, hadam sa uz aj my posnazilkujeme :-p
Odpovedať
Sintia: fakt, ale akt si bola riadna kočka. Účes bol supiš a kytica mala perfektnú farbu. Včera mi volala Gabika, teda chcela Teba, ale omylom vytočila mňa x-) . My budeme mať foto, až niekedy budúci týždeň :-| . Veľmi pekne Vás pofotila. Veľa záberov máme spoločných - teda podobných ( s pohármi napr.) Lucka: ty bojko malý :-| . Neboj, ja som taká istá =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak držím palce sintia aby sa vam to čo najskor podarilo. a juraj by už aj pristal na miminko? zunka tak to som rada že nie som sama taká. ja som si tam pripadala fakt blbo ked ma tam doktorka začala obskakovať ako malé decko. :-( a to som si myslela že mne sa to stať nemože. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
inak sintia všimla som si že sme mali okrem iných vecí aj rovnakého kameramana. určite budete s jeho prácou spokojní. Ja som sa nevedela na tú našu kazetu vynadívať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Zunka, dakujem pekne za gratulacie aj za vsetky chveli, velmi dobre to padne pocuvat ;-) urcite budeme mat podobne zabery, to je jasne al to neva hlavna vec ze su tie fotky nadherne, urcite su krasne aj vase, potom ich pridaj uz sa neviem dockat.....aj ty si musela byt krasna nevesta :-) a ako vam to vsetko vyslo, podla predstav ci nie vsetko?? Lucka no Duri by uz tiez prijal nejakeho maleho chrusta, tak uvidime :-), mas pravdu mali sme toho dost spolocneho aj teda kameramana, bola s nim super spolupraca, uz sa neviem dockat DVD, urcite ho aj ja budem kukat aspon 100x, jeho zena nam robila aj celu vyzdobu, bola fakt nadherna, my sme nemali s nicim starost a fakt by som nemenila je velmi sikovna a strasne mila, takze baby ak niekoho hladate vrelo odporucam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sinti a nemás niekde fotku aj s výzdobou? no kedže je aj budúci otecko za tak sup sup snažilkovať. a bol vam na svadbe aj rozko? ani neviem či sa už vrátil z ameriky.
Odpovedať
Profilova fotka
no to prave nemam, vobec ma to nejak netrklo pofotit si aj vyzdobu :-| no mozno ju este niekdo pofotil nemam este vsetky fotky, ak ju niekde bude vidiet tak ju urcite pridam.... Rozka aj s Dadou sme pozvali na svadbu, len na poslednu chvilu volali ze namju ziadny let, takze neprisli no teraz by uz mali byt doma, mali prist par dni po svadbe...
Odpovedať
Profilova fotka
hlavne že rozko stale rozprával ak sa musí vrátiť v septembri aby stihol vasu svadbu. :-D tak to je škoda že namás foto výzdoby. ja zase nemám žiadne foto so sestrami a kamarátmi. a tiež foto nasich svad. aut a koláčov. proste ten den ubehol strasne rýchlo a ja som na tieto veci uplne zabudla. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ja mam dnes dobrú naladu pretože zajtra si beriem dovolenku takže stačí prežiť dnešný den a možem víkendovať. x-)
Odpovedať
ahojte babule,tak uz som zas doma,brrr zima,vsade bordel,a zachvilu do roboty :-p vcera sme skoro zmeskali let,pustili nas,len preto,ze lietadlo tam este nebolo,a to len pre 2 proste defekty na aute-skoro ma porazilo,inak zvysok cesty bol v pohode aj maly bol zlaty :-) stihli sme akurat len bojnice,muz povedal,ze by sa tam hned nastahoval,krasne mesto,zamok,zoo.... sintia kde mas fotky?uz si zmazala album?ja popridavam dake ale asi dnes nie,este mam toho vela doma porobit,prania mam na 3 krat 8-( tak vam prajem hezky den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, sunny, ty koťuha, ale si sa mi ozvala!!! ]-(
Odpovedať
srdiecko ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny IP :-x
Odpovedať
Profilova fotka
sunny tak teraz si zase vhupla do reality. :-D ale určite si si aspon trochu oddýchla. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucifuk, ako máš? Už si sa zotavila po tom včerajšom odbere? Mamina ťa včera veľmi ľutovala (ja pri odbere odpadávam pravidelne, dokonca aj u zubárky keď mi dáva pichačku a nikto ma neľutuje ]-( ) a ocino sa trošku zľakol. Veď ho poznáš! :-D Prečo máš zajtra dovču? Mysli na mňa, ja budem mať zajtra uplakaný deň! ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?