Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, dostala som kontakt od jednej baby z MS na DJ Mina z Komjatic. Celkom sa mi pozdava, mame sa s nim v sobotu stretnut a chcela som sa spytat ci ste ho niektora nemali na svadbe pripadne budete mat? ci je dobry a taak..Ďakujem za vsetky infosky :-)
Odpovedať
Ahojky Sajbi no ja sa cítim jak zbitý pes my tiež staviame ale tak mám pocit že staviam len ja mladý nemá dovolenku tak mám všetko na starosti a ešte svadba tak to mám veselé a vôbec sa mi nezdá že sa v sobotu vydávam. Neviem pocity mám také všelijaké. A ináč aj my keď sme začali stavať tak svadba a vybavovačky okolo toho išli bokom a týždeň pred svadbou sme sa k tomu znova vrátili. Sranda nie?
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem lucik, ci je to sranda.. ja ked kuknem na moje dobite ruky a nohy, to sranda nie je... a neboj sa, nic nei je ruzove a ani take zle ako sa zda.. vsetko bude o.k. a po svadbe zostane len stavba... to je take podobne.. :-))) tak sa drzkaj...
Odpovedať
Profilova fotka
wow kočky ved vy to máte už za chvílku. hlavne ty Lucik. dufam že zajtra už nepracuješ, venuj sa hlavne sebe. a potom čakáme na podrobnosti zo svadby. sajbi: aj vy staváte? niekde pri nr?
Odpovedať
Ahojky Katka ja som si už myslela že si sa niekde odmlčala. Boli ste aj na svadobnej ceste?
Odpovedať
Profilova fotka
no veru.... vitaj kati... opat medzi nami... no veru staviame... pri nitre... v cabaji... pravdupovediac sme zaliali zaklady.. a teraz deka...hmmm... no a vy ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, neviem ci viete, ale aj na Hotelovej akademii maju krasnu salu a decka sa postaraju o vsetko od vyzdoby, obsluhy a tak. Este kamos hladal velmi dlho salu a nasli za velmi dobre ceny v zamestnaneckej restauracii internatu Bernolak (oproti centro nitra s velkou znackou automobilky na streche) a z fotiek to vyzeralo velmi dobre... Takisto je teraz novootvoreny penzion salas v cabaji ( to mas 10 km) a velmi krasne to tam vyzera, postavili to na kastielsky sposob. Tolko z mojej strany k salam. Ak by ste mali kontakt na dobre video pripadne foto... lebo vsetci moji favoriti su obsadeni :-( . Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
lucik203 no ako vám to dopadlo???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte namate niekto skusenost Zlaty klucik svadobna hostina?alebo nejaky typ na svadobnu hostinu cca 65ludi
Odpovedať
Profilova fotka
čafte babule. LUCIK svadob.cest nebola lebo ma čakajú za týžden štátnice tak možno v septembri dačo ešte vymyslíme. a ked nie, tak až o rok. .......... vy kam plánujete? sajbi: páni! závidím, my sme v štádiu hľadania pozemku ale nejako nám to neponáhla. iba ak by sa vyskytlo niečo fakt skvele. a ako si na tom ty s dovolenkou? svadbu už doťahuješ a vyladuješ? lulupaja: počula som len samé dobré na zlatý klúčik. a vnútri je to fakt krásne, a hlavne milí personál (bodaj by nie za tie ceny) :-D možno iné kočky tu budú mať viac info. skus pozrieť aj staršie príspevky, tušim 2 baby tam už mali svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
lulupaja.... skus penzion salas cabaj, my tam mame o dva tyzdne a tiez nas bude asi tolko... a je to nove a pekne... ak budes chciet, napisem kontakt na IP... katka... no neviem, je to super si uz nieco budovat, len ta robota a nervy.. teda ak na to nemas samozrejme, ak by som sa topila v bubakoch, bola by to hracka... a dovolenka... verim, ze v sept. bude svadobna cesta.. lebo ak nebude teraz, potom to uz tazko bude... a svadbu dotahujem.. ale ziadna sranda... vcera som si ale kupila nenormalne drahe pancuchy... fuuu... ale snad budu stat za to...
Odpovedať
kati cavko.. ako sa mas????co nove??? luci ako ti dopadla svadba .. no tomi musis porozpravat nech viem kao to vypadalo ked ja som ju uz nemala
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sajbi:neviem myslis ten hned na zaciatku dediny vedla je zahradnictvo?vies ja som tam bola ale rok a viac dozadu a strasne mi tam vodil zapach lebo tam blizko bolo nejake druzstvo alebo co,bolo teplo a neuveritelne sa to sirilo po okoli a vsetci ludia boli znechuteny jest v takom prostredi.Ale nebola som tam od vtedy mozno sa to zmenilo a ani neviem ci je to to miesto co myslis.Bola som pozriet Beladice-je to krasne ale nezmestime sa do jednej miestnosti a muselo by to byt v dvoch a stym nesuhlasim-rozdelena svadba a tak.A este aj cena sa mi zda prehnana.Ako ja nechcem velku svadbu-teda pre mna je 65 ludi strasne moc,z coho ja pozyvam max16 ludi a zbytok su priatelova rodina-co oni chcu velku a kazdy den pribudnu minimalne dalsi dvaja hostia. katka708:v prvom rade drzim palce na statnice,ale bude to pohoda-hovorim z vlastnej skusenosti.Vies ale ten zlaty klucik sa mi nezda az taky drahy-no v porovnani stymi Beladicami,ale jasne ze nie je najlacnejsi.No uvidim aku daju cenovu ponuku,este rozmyslam pozriet mojmirovce,nieco ako u grafa alebo tak dajako.Este aj male vozokany sa mi pacili-ale tam teraz svadby,ze nerobia.
Odpovedať
Profilova fotka
lucinkao: no stresujem. o týžden mam štatnice tak som nanervy. potom by sme mohli dať zas stretko aj s Lucikom, nech nam porozprava pikošky zo svadby :-D lulupaja: Zlatý klučik je lacnejši ako beladice? som myslela že to vyjde narovnako. ja by som asi radšej volila Klučik lebo beladice sa mi zdaju až príliš romanticke a sentimentalne. pre našu svadbu bol aj Klučik dosť drahou volbou :D a u Grofa sme sa pytali ale tam svadby v piatok nerobia tak sme nemali šancu
Odpovedať
ahoj kati no jasne mohli ale vsak ona je nezastihnutelna ..drzim palceky nech ti to dobre dopadne a ozvisa mi potom ja mam az do 23 dovolenku takz emozem hoci kedy :-D
Odpovedať
baby - kde robia super - dobre gelove nechty v NR ? hodte mi sem typy prosim... mozete aj vizazistov...vdakaaa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj radlinka:mne sa uplne pacia gelove nechty kttore robi kadernictvo,kozmetika-Glamour salon.Lucia H.sa vola co robi kozmetiku a aj gelove nechty.
Odpovedať
lulu - oni su na kupeckej ul ? kolko berie za modelovanie gelovych nechtov plus nasledne doplnanie ? vdaka moc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej kupecka 4,maju www.studioglamour.sk,tam najdes aj cenik na vsetky kozmeticke,kadernicke ukony.Gelovky okolo 700 myslim,nepamatam sa lebo mne robila minuly rok na promocie a vyzerali uplne prirodzene.dorabka ale 400.
Odpovedať
lulu - super vediet, ked dorazim domov, urcite vyskusam a podam info... ja som potrebovala doplnenie, tak som hladala dobry salonik ;-) ale pocula som aj chvali na salon seven a dalsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
radlinka: Silvia zo salonu Seven je "the best" čo sa týka svadobného make upu. uplne že wou nádherný make up ktorý vypadá prirodzene a krásne. a podla tvojho želania ti bude postupne robiť výraznejší až kým jej nepovieš že "to je ono" vážne šikovná kočka. mne make up vydržal od 11 do 1 v noci (potom už bola svadobná noc ale vydržal by aj dlhšie) na vlasy je super p.Slávka - salon Sellavie, ale treba mať odvahu lebo skušky učesov nerobi, každý účes je osobitné umelecké dielo
Odpovedať
Profilova fotka
lulu... asi myslime rovnake miesto, ale inu prevadzku... lebo len necely rok sa v tom penzione robia svadby.. ty si myslela restauraciu pod tym penzionom... a teraz tam ziaden smrad nie je, druzstvo tam totiz uz nic nechova... :-))) a maju tam aj klimu a je to tam fakt pekne... za kuk nic nedas... sklamana nabudes.. velmi pekne a utulne...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
katka - dakujem, na seven som pocula vela chvaly, treba vyskusat.. ;-) ... kde je salon Sellavie situovany ? je to v meste, resp. niekde v centre mesta ? =-) mandarinka - kazdemu podla gusta, veru niekomu sa paci, inemu nie... ako hovorim treba vyskusat, ako to sadne, kazdy typ pleti je iny a kazdy ma ine poziadavky. :-) Ja hladam teraz kocku, ktora robi fakt super-dobre gelove nechty a francuzsku, nie vsetky holky maju chut na francuzsku, zevraj jeto pre nich nuda. Tak som pocula od jednej mojej znamej, uz nechce robit na gelove francuzsku manikuru. Tak si hovorim, najdem si taku, ktorej ked zaplatim, s radostou mi to spravi, lebo som jej zakaznik a este si aj skvele pokecame a opat sa rada vratim ;-) ... preto si rada precitam vase odporucania, ak mate dobre skusenosti...vdaka ;-)
Odpovedať
ahojte kočky..citam tu vase prispevky,ze neviete kam sa dat nalicit..tak by som vam zrejme aj vedela poradit..mozno to mnohe z vas uz poznaju, ale salon Leren v nitre oraganizuje aj dni otvorenych dveri,kde je mozne dat sa bezplatne nalicit... a takto by sa zrejme mohlo usetrit akoze na skuske licenia.. pripadne vam tam vizazistky poradadia, co sa vam hodi.. najblizsia takato akcia je uz teraz v utorok 18.8.2009 .. pre blizsie info,IP :)
Odpovedať
kati : ozvi sa mi dohodneme to rande ..ale pisala som aj lucik ale ona asi neexistuje alebo co??
Odpovedať
Profilova fotka
lucinkao: sorry teraz nemôžem, vo štvrtok mám štátnice. ked spravim tak sa ozvem na mobil a v piatok môžeme dať rande ale uvidime či sa ozve lucik203
Odpovedať
no jasne ja dufam ze sa ozve tak drzim palceky nech to uz mas za sebou
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
čaute baby no čo nového? ešte žijem boli sme na svadobnej ceste a v sobotu sme sa vrátili. Svadba bola super všetko dopadlo ako najlepšie len mohlo. Už ste sa dohodli aj na tom stretku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?