Priestor na svadbu cca 100 ľudí KE-okolie

Ahojtem proším poraďte pekný priestor na svadbu KE, KE- okolie pre cca 100ľudí, niečo v normálnej cene, ďakujem
Odpovedať
Poradim tam kde sme mali my 🙂 Rekreačné zariadenie Zlatá Idka 🙂 troška ďalej od Košíc ale dá sa to zvládnuť 👍🏻 vyhoda je nižšia výška menu cca 25€ na osobu a varia výborne. Možete ísť na ochutnávku 🙂 keby nieco kludne napis sukromnu spravu
Odpovedať
My sme mali v Hoteli Centrum v Ke a boli sme maximalne spokojni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
máme sálu v centre mesta v kapacite do 160 hostí,Voláme sa Precise kantína. Na našom webe nájdete fotky aj informácie a ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@alexxandraalexx Dobrý deň, naša sála Alžbeta má kapacitu 140 miest :) Napíšte mi Vašu mailovú adresu a ja Vám obratom zašlem cenovú ponuku :) S pozdravom, Alexandra Töröková, Košice Hotel
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahoj.Odporúčam Hotel Zlatý Jeleň,Bankov -Košice.Krásne prostredie,uprostred zelene,areal je veľmi pekný,upravený.Svadby sa robia vonku,v stane,ktory je kapacitne pre max 200 ľudí. pekný dník
Odpovedať
prosim uz neodporucajte Zlateho Jelena je na neho mopec staznoti az na par vynimiek. Zaplatite si tam aj za vzduch, zapalenu faklu a co ja viem co este. Uz sa ro tu riesilo. Majitel sladky len do chvile zaplatenia zalohy potom uz ani nedvihne telefon ked mu volate.
Odpovedať
Profilova fotka
AK svadba mimo košíc odporúčam Hotel DAM prekrásny svadobný stan s záhradkou aj ubytovaním.
Odpovedať
@kosicehotel sandra.tirpakova@gmail.com
Odpovedať
@precisefood pošlite mi cp 120 ľudí, 22.6.2018 na mail sandra.tirpakova@gmail.com vďaka
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?