Menu Forum

Poraďte miesto na svadbu pre 100 ľudí v okolí Trnavy

3. okt 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
laura6511
1
Registrovala sa 2. augusta 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
laura6511
1
Registrovala sa 2. augusta 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Okres Trnava.
 Krásny dník dievčatá, potrebovala by som poradiť kde v okolí TT je sála pre 100 a viac ľudí. Už sme boli v relax aqua spa ale tam sa nám to zdalo také neútulné a do forhausu sa nezmestí nakoľko nám prídu po polnoci ešte priateľia. Za každú radu vopred ďakujeme emoticon emoticon
30. sep 2016 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
nikus296
13
Registrovala sa 5. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 135 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Trnava.
  • Svadba bola 20. mája 2017
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
nikus296
13
Registrovala sa 5. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 135 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Trnava.
  • Svadba bola 20. mája 2017
    okres Trnava
 neskusali ste sa ist pozriet do Ruzindolu do Penzionu Rosenthal? Maju tam krasny stan, kde by ste sa isto zmestili emoticon
30. sep 2016 o 08:50  •  Svadba bola v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laura6511
1
fotoportrét
fotoportrét
laura6511
1
 my sme to moc v stane nechceli mať emoticon ale nevieš ako to tam vychádza cenovo? emoticon
30. sep 2016 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dalevent
D&L event
Lenka a Dominika PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trnava

“Milé nevestičky, začínate s prípravami svadby a potrebujete s niečím pomôcť? Nemáte čas zaoberať sa všetkými maličkosťami čo k svadbe patria? Sme tu pre Vás. Radi Vám pomôžeme s prípravami. Prvá konzultácia zadarmo. Kontakt: daleventdl@gmail.com”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
dalevent
D&L event
Lenka a Dominika PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trnava

“Milé nevestičky, začínate s prípravami svadby a potrebujete s niečím pomôcť? Nemáte čas zaoberať sa všetkými maličkosťami čo k svadbe patria? Sme tu pre Vás. Radi Vám pomôžeme s prípravami. Prvá konzultácia zadarmo. Kontakt: daleventdl@gmail.com”
(Pred 6 mesiacmi)

Dobrý deň, v Trnave nie je veľa sál ktoré by disponovali priestorom pre 100 ľudí. Je tam Hotel Phoenix, Reštaurácia Olympia. Holiday Inn, Cube Club prípadne Restaurant ESO Vlčkovce. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Rady vám poradíme emoticon
3. okt 2016 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to