Menu Forum

Poraďte prosím miesto svadby okolie Dubnica n/V pre cca 100 ľudí s ubytkom?

10. feb 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
ema4290
Registrovala sa 15. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Okres Ilava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ema4290
Registrovala sa 15. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Okres Ilava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte. Chcem sa spýtať, či neviete o nejakom vhodnom mieste v okolí Dubnice, Ilavy max Trenčína, kde sa dá usporiadať svadba pre cca 100 ľudí a bola by k tomu aj izba na prespatie? Máme malú dcérku, tak hľadáme niečo vhodné, aby sme v prípade potreby ku nej plačúcej v noci len pribehli, keby sa ju nedarilo utíšiť niekomu, kto bude pri nej. Ďakujem za všetky tipy emoticon
8. feb 2015 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
adelz
6
Registrovala sa 18. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 47 príspevkov. Má 7 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
adelz
6
Registrovala sa 18. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 47 príspevkov. Má 7 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ja nie som z Dubnice, ale moj snubenec je a rozmyslali sme aj o moznosti svadby u vas. Budeme mat tiez okolo 100 ludi. Kedy mas svadbu? Mne sa pacila Oliwa, ale tam su cez leto tabory, odporucali nam Vrsatec, dalej je velka sala nedaleko kulturaku. (prepac neviem ako sa vola tusim patri nejakej skole. mozem zistit ak chces),ale tam nemas ubytko..
8. feb 2015 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videostudiojarka
Roman Gabaš videostudio Jarka
Roman Gabaš PRO

Foto a video - Okres Púchov
58

“Https://vimeo.com/191631771”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
videostudiojarka
Roman Gabaš PRO

58

(Pred 3 týždnami)

Hotel Alfa N. Dca emoticon
9. feb 2015 o 09:03  •  www.videostudiojarka.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ema4290
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ema4290
  • Nevie kedy bude svadba
 @adelz No my ešte nemáme termín ... skôr chceme svadbu čo najskôr takže sa budeme asi riadiť aj tým, že kde sú ešte voľné termíny napríklad v máji a tak ... pôvodne sme vyberali sálu ešte minulý rok v lete ale nakoniec sme mali iné starosti tak sme sa rozhýbali až teraz ... bola som vtedy pozrieť Oliwu a tá mi učarovala len môjmu zasa s ostatnými ponukami príde o dosť vyššia cena ... boli sme aj lednické rovne kuknúť tam sa mi to nepáčilo a nedá sa tam ubytovať ... vršatec čo viem tak tam max 80 ľudí potom že už je to tam také stiesnené ... ešte teraz mám v pláne volať na ranč prejta mi hovorila o tom kamoška ... tak uvidíme ... inak ten intrák nad tým by som ani neuvažovala to je podla mňa katastrofa na svadbu - to už skôr prerobený je kulturák v pruskom alebo v kolačíne ale tam si musíš zohnať varenie sama emoticon a vy už máte termín?

@videostudiojarka do Alfy sa zmestí 100 ľudí?
9. feb 2015 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videostudiojarka
Roman Gabaš PRO

58

(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
videostudiojarka
Roman Gabaš PRO

58

(Pred 3 týždnami)

@ema4290 Konferenčná sála 130 osôb , aspoň tak to majú na stránke , zažil som tam niečo cez stovku a v pohode emoticon
9. feb 2015 o 13:37  •  www.videostudiojarka.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sheryll
Reštauračný komplex Fatima, Trenčín
Monika Janíčková PRO

Obrad a hostina - Okres Trenčín
10

“Navštívte našu facebook stránku: www.facebook.com/fatimarestaurant/, kde uvidíte množstvo ďalších fotiek z našich krásnych priestorov a služieb, ktoré Vám ponúkame. ;)”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
sheryll
Reštauračný komplex Fatima, Trenčín
Monika Janíčková PRO

Obrad a hostina - Okres Trenčín
10

“Navštívte našu facebook stránku: www.facebook.com/fatimarestaurant/, kde uvidíte množstvo ďalších fotiek z našich krásnych priestorov a služieb, ktoré Vám ponúkame. ;)”
(Pred 3 mesiacmi)

Dobrý deň prejem,

Dovoľujem si Vám predstaviť,

Čarovné priestory reštaurácie Fatima priamo pod bralom Trenčianskeho hradu s výhľadom na panorámu mesta Trenčín Vám umožnia stráviť svadobný deň priamo vo vnútri, alebo i na romantickej terase.

Zrealizujeme Vaše predstavy do najmenších detailov, vyjdeme v ústrety Vašim finančným možnostiam a pomôžeme Vám urobiť z Vášho svadobného dňa nazabudnuteľnú udalosť.
Svadobná agentúra Vám ponúka akékoľvek služby súvisiace s organizáciou svadby.

Reštauračný komplex Fatima Vám ponúka:

Jedáleň s kapacitou do 90 miest
Zimná záhrada s kapacitou do 50 miest
Kaviareň Fatima
Letná terasa s kapacitou do 150 miest

Dúfame, že sme vzbudili Vašu zvedavosť a tešíme sa na Vašu návštevu!

Prajem príjemný deň
9. feb 2015 o 18:00  •  Svadba bola v júni 1992  •  www.restaurantfatima.sk www.facebook.com/fatimarestaurant/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelz
6
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
adelz
6
  • Nevie kedy bude svadba
 @ema4290 niee intrak ale nejaka sala co je nedaleko kulturaku smerom na Kolonky. Teraz ju prerabaju, tak bude asi pekna len tam nie je ubytko. Viac ti zial neporadim. Moc to tam nepoznam. Vela stastia emoticon
10. feb 2015 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
10. feb 2015 o 14:03 • vizazistkainka