Malá svadba. Máte s tým nejaké skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
dievčatá mal niekto malú svadbu, alebo bude mať, aké máte skúsenosti, takých 25 ľudí, len tí najbližší
Odpovedať
1
19
20
Malá svadba znamená obrad a obed po prípade večera s rodičmi a súrodencami a potom každý domov? Robí sa to? Ja to mám na pláne (peniažky, staváme domček), ale nemám žiadnu predstavu o tom.. Môžem máť krásne svadobné šaty, keď to bude fakt len mini svadba? :) ďakujem za rady som stratenááá
Odpovedať
@kikinax Můžeš udělat svatbu tak, jak to budete potřebovat. Není nic povinné, samozřejmě kromě obřadu. Šaty klidně můžeš mít krásné svatební i kdybyste se brali jen se svědky.Pokud vysvětlíš příbuzným ,že na velkou oslavu nemáte , tak by to měli pochopit.
Odpovedať
My jsme měli větší svatbu, ale tento měsíc jsme byli známým na svatbě, měli ji malou a krásnou. Byla v parku, nabyly tam ani židle, lidé tam stáli a potom rodiče a sourozence snoubenců pozvala maminka nevěsty k ní domů na oběd. Neplatili žádný pronájem prostor, dekorace byla minimální...družičky rozhazovaly na trávu červené okvětní lístky. Vypadalo to moc hezky. Je to ta nejmenší svatba, kterou jsem doposud zažila, ale užili jsme si ji a i ostatním lidem se líbila.
Odpovedať
Profilova fotka
V sobotu sme prave taku absolvovali, bolo to krasne, prijemne, vsetkym sa pacilo.. Mali sme obrad, potom obed, kavu a tortu, bez DJ a zvykov, bolo to nenutene a uvolnene.. :-) Pacila sa mne, a aj hostom viac, ako ta predchadzajuca luxusna s 80timi hostami..
Odpovedať
Profilova fotka
nas to caka o par dni:) mame malu svadbu .. s nami 15 ludi:) saty mam z pozicovne, aby som nelutovala, ze som nemala co sa mi paci, ako sa vyjadrila mamka .. ale po obrade na matrike mame posedenie s rodinou, akurat dvaja kamarati budu (snad sa to cele nezvrhne:D pozname cely personal a maju nas za sasov:D) ale tesime sa:) do jedenastej mame podnik .. a ci nahodou potom niekde nevybehneme .. uvidime:D
Odpovedať
@kikinax takovou mini svatbu jsme měli jen 13lidiček, a svatební šaty jsem chtěla a měla.
Odpovedať
@radkaja plně s tebou souhlasím, akorát bych nikomu nic nevysvětlovala, prostě je to naše rozhodnutí a tak to je. My pozvali jen maminky a sourozence a ostatním příbuzným jsme poslali svat. oznámení až "po"
Odpovedať
@vanule Přijde mi , že když se to vysvětlí , tak pak to ostatní lépe skousnou . :-D
Odpovedať
@vanule a ako ste to celé mali? obrad a potom večera v nejakej reštaurácii?
Odpovedať
@alexandra a kde sa konala tá svadba? :)
Odpovedať
@kikinax obřad, obídek v restauraci a pak půjčená chata kde jsme měli na večeři a pobyli až do půlnoci. vzhledem k tomu, že jsem v tu dobu byla v 7měsíci vydržela jsem až do konce a všichni si to užili
Odpovedať
Profilova fotka
@kikinax Mali sme to v Zichyho palaci a potom posedenie v Hoteli Premium - maximalna spokojnost, naozaj si tie styri * zasluzia... Ak samozrejme nechladas Gordon Blue ako hlavne jedlo, lebo to tam urcite nenajdes :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mkralova ahoj, my robime strednu svadbu, moj oco zajtra cestuje na dovolenu s priatelkou a mna s mamou su rozvedeny, nechava vstko chystat na svadbu. takze neviem co mam robit, je mi do placu a ver mi, ze mam co robit, aby som sa ovladala a ak nahodou nepride na svadbu mam co robit, aby som sa nerozrevala, tak mi prosim poradte, nieco ako to vobec prezit
Odpovedať
Profilova fotka
taky děláme jen "malou svatbu",obřad v kostele s šatama a družičkama(dcerka naše a svědkyně:-))bude nás 13 i s dětma ..a pak oběd a pak tradáááááá se svědkama na relax víkend....puvodně jsme plánovala "normalní "svatbu ale bylo mi špatně už jen při představě ..nemáme moc dobré rodinné vztahy ..a myslím,že takhle si to užijeme víc... :-)
Odpovedať
@riana12 Bolo super, presne podľa našich predstáv. Boli tam najbližší ľudia, ktorých máme radi, krásny obrad, fajnovučký obed a potom dovolenka s manželom :) Bez stresov. Ešte aj počasie nám prialo.
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra v Hoteli Priemium som 2 roky pracovala ako recepcna...V roku 2011 prisli o skvleych kucharov a od vtedy tam boli len problemy a staznosti na jedlo...som rada ze maju opat dobru kuchynu :-)
Odpovedať
Mi sme chceli svadbu pri svedkoch + nas drobec...no nakoniec sme sa aj pre dobro v rodine rozhodli ze to bude s rodicmi a surodencami + moja teta ujo bratranec a sesterka...napocitali sme cca 20 ludi mozno ani nie tolko...necheme ziadne zvyky typu rozbijanie tanierov a cecpcenie ci ako sa to vola :-) ...po obrade pojdeme do restiky...s drahym chceme potom dade do hotela na noc...proste si to spravit tak po nasom...este to nemame vsetko naplanovane ale uz ziadne zmeny nerobim c sa tyka poctu ludi...uz teraz mam cca sumu 2000 eur...to si neviem predstavit keby som mala na svadbe celu rodinu...
Odpovedať
ja som mala veliku svadbu 120 ludi a ani ma nenapadlo, ze by to vtedy bolo inac. a svadba to bola super, skvela zabava, cela bola krasna a uzasna. Ale s odstupom casu stale viac lutujem, ze sme nemali mini svadbu, niekde v teple. len my dvaja sami. ale vtedy ma to vbec nenapadlo. skoda.
Odpovedať
Profilova fotka
@petronellynka To netusim, prvu akciu sme tam mali v aprili 2012 a jedlo bolo fantasticke, rovnako ako na nasej svadbe. Vyzera to, ze zohnali naozaj skveleho kuchara :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra ved vravim ze som rada ze nakoniec nasli dobry tim..ja som tam uz neni rok takze to je vela casu na zmeny :-) Som naozaj rada ze ste boli spokojny ..vela stastia prajem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Máte nejaké skúsenosti z leta 2015 či trošku skôr? Chcela by som oživiť túto tému.
Odpovedať
Profilova fotka
NECH SA Páči K NAM NA Malé či Veľké SVADBY . 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) Tešíme sa na Vááááás
Odpovedať
1
19
20
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?