Hľadám fotografa na 10.6.2017 v Banskej Bystrici

Dobry den, poprosil by som odporucania na kvalitneho a overeneho svadobneho fotografa pre nasu svadbu 10.6.2017. Najlepsie niekoho z okolia BR,BB, ZV. Dakujem za kazdu odpoved :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka Poturnay ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponuka je vo Vašej súkr. pošte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den Skúste si pozrieť aj našu ukážku práce Sme manželská dvojica fotografov a pôsobíme na celom území Slovenska ako i v zahraničí V prípade záujmu o viac info nás neváhajte kontaktovať do správy S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, nie som síce z BB ani ZV ale ak budete mat čas, kľudne prebehnite môj web. Ak by sa práca páčila, stačí napísať. Prajem pekny večer
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu. Najviac mám na FB. Som zo Zvolena. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám pekný večer, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@lubossko ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa vám budú páčiť, budem rád ak ma kontkatujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@lubossko Pekny den prajem, Vas termin mam volny. Ak Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžete si v prípade záujmu pozrieť náš profil. Ak by ste mali nejaké otázky rada Vám odpoviem prostredníctvom IP alebo emailu. :-) PS: Váš termín máme zatiaľ voľný. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Váš termín mám voľný. Ak by vás zaujala moja práca. Kontaktujte ma.
Odpovedať
Ahojte. Ak hladate fotografa na svadbu tak rozhodne neodporucame Nahlovskeho. Maximalny amater. Prikladam dokaz.
Odpovedať
Profilova fotka
@majinkah fuha velmi smutne...citim sa jak na tv joj inkogdnito
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@majinkah Tak to je naozaj hrozna fotka. Kolko pytal ten "fotograf" ?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja doplnim kolegu. nie je dolezite pozriet si iba portfolio a predchadzajucu pracu. dolezite je pozriet si CELU SVADBU fotografa!!! tie akoze umelecke portrety urobi takmer kazdy na relativne znesitelnej urovni. lenze svadba sa foti od rana az do noci. nevesta so zenichom neplatia iba tu hodinu v parku, na lodke, na kopci alebo v lese. platia za fotky z celeho dna. takze radim kazdej buducej neveste, aby tvrdo ziadala referenciu v podobe celej svadby. naozaj nechapem, ako si vedia niektore vybrat iba na zaklade pozretia tych par vystavnych kuskov, ktore maju vsetci na webe a podobaju sa ako vajce vajcu.
Odpovedať
Vsak ano. Bohuzial nasa chyba. Teraz davam vsetky fotky retusovat. Tie co mal na nete vyzerali tak standartne.. Uz to nezmenim ale aspon varujem buduce nevesty. Dala by som aj oficialnu recenziu ale meviem kde.
Odpovedať
Profilova fotka
@majinkah no uz je po funuse. ale uz samotna info z jeho webu mala byt varovanim - 2000 retusovanych foto za 339 - to fotograf pri zmysloch nemoze ponukat.....
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Luboš pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii. Roman
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň posielam ponuku do IP ;-) určite Vás zaujme
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?