Nájdem šikovného fotografa na 23.8.2014 v Banskej Bystrici?

Hladam dobreho a sikovneho fotografa na 23.8. v BB, ZV, Sliac.. Dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, termín mám voľný, pozrite si moju prácu. S pozdravom, Ján Ducko
Odpovedať
dobry den ponukam aj svoje sluzby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a ponuku posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Ponúkame Vám naše služby!
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň prajem. Ponúkame Vám naše služby. V prípade záujmu Nás kontaktujte. Ďakujem SK
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, radi by sme Vám ponúkli naše služby. Sme dvaja vyštudovaní profesionálni fotografi- manželia, ktorí ponúkajú originalitu a štýl do vašich svadobných fotiek. Sme priamo z BB. Pre viac info navštívte našu stránku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám volný, ak sa vám moja práca páči stačí ma kontaktovať a dohodnúť si prípadné stretnutie :) Prajem krásny deň!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, dovoľte, aby sme Vás oboznámili s výhodami nášho fotografovania. Okrem toho, že sme priamo z BB a dôverne poznáme široké okolie, ponúkame Vám 3 fotenia v jednej cene ! Samozrejmosťou je profesionálny prístup, dvaja fotografi a originálne spracovanie. V prípade záujmu Vám radi odpovieme na vaše otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň , taktiež by som vám rada ponúkla aj moje služby v každom svadobnom balíčku máte možnosť fotenia vašich portrétov aj mimo svadobný deň pracujeme vždy dvaja aby ste mali zachytené aj všetky drobné momentky z vášho dňa D. Ponúkam vám nevšedné fotenie pri ktorom sa zabavíte a budete mať aj krásne spomienky nie len fotky v albume. Akk by vás moja ponuka zaujala rada vám odpoviem na všetky vaše otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
ak sa budete dobre pozerať, nájdete ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, špecializujem sa na svadobnú fotografiu, pozrite si môj web alebo portfólio prípadne hodnotenia na FaceBook stránke , ak Vás moje práce zaujmú, veľmi rád nafotím Váš veľký deň...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, ak by Vás naša tvorba zaujala rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. V prípade Vášho záujmu nemáme problém za Vami pricestovať :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, vyber z mojej tvorby a vsetky ceny najdete u mna na stranke :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som zo Zlatých Moraviec, ale pôsobím na celom Slovensku. Ponúkam fotografovanie Vášho jedinečného svadobného príbehu. Mojim cieľom je zachytiť Vašu krásu, lásku, emócie - to všetko pomocou príbehu a cestou umenia. Preto ak hľadáte fotky plné ducha, neváhajte ma kontaktovať . Vás termín mám zatiaľ voľný. Ak sa vám páči moja práca, už teraz sa teším na fotografovanie Vášho svadobného dňa. Zatiaľ Vám zo srdca prajem pokojné a radostné dni príprav.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?