Dobrý deň hľadáme Fotografa na 24.2. 2018 v Banskej Bystrici :)

Profilova fotka
Nemám šajnu ani o tom ako sa pohybujú ceny fotografa :D poprosím o skúsenosť s fotografom alebo ponuky fotografov :) Vďaka :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, na vas termin som volny. Pozrite si prosim moj web kde najdete vsetky info. M
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikared Pekny den prajem, Vas temin mam volny. Pokial Vas zaujme moja praca, rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikared
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, viac informácii v správe ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte :)
Odpovedať
@veronikared dobre ranko, vas termin mame volny. pre viac info o cenach pozrite moj profil a na nasom webe mozete vidiet fotky celych svadobnych pribehov. rada odpoviem na vase otazky ;-) dakujem a zelam prijemne svadobne pripravy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikared ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa vám budú páčiť, určite sa dohodneme.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@veronikared Dobrý deň, rád budem Vašim svadobným fotografom. Som zo Zvolena. Pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, kedykoľvek ma kontaktujte :-) Prajem Vám príjemný deň, Martin
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio))
Odpovedať
jednoznacne www.fotomilan.sk perfektny clovek ktory vie precitit svoju pracu a vyjadrit to cez objektiv., vsak presvedcte sa sami a nebudete lutovat davam ako odporucanie ako byvala nevesta
Odpovedať
@veronikared Ahoj, my sme mali fotografa Michala Krajčíka, profesionalny pristup, krasne fotky a aj cenovo pristupny. Ponuka je velka, je len na tebe koho si vyberies. ,
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@veronikared pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin volny, cennik mam na webe a tiez aj dalsie info :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás :) sme mladá dvojka plná nápadov :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?