12.9.2015 fotograf Topoľčany

Profilova fotka
Dobrý deň, hľadám fotografa na celý svadobný deň, ktorý sa bude konať 12.9.2015 v Topoľčanoch. Bola by som rada, ak by sa zmestil do rozpočtu 400eur. Vopred veľmi pekne ďakujem za vaše referencie, prípadne cenové ponuky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimusss dobry, terin je volny ;-)
Odpovedať
@mimusss Ahoj :-) z osobnej skúsenosti ti odporúčam Ján Ducko zo Žiliny. Je aj tu v PRO, na fcb a má aj vlastnú stránku... Všetky základné veci tam nájdeš :-) A je skvelý!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím na naše internetové stránky. Pokud se Vám naše tvorba bude líbit, tak rádi Vaši svatbu nafotíme. Fotíme vždy ve dvou a do 400EUR se vlezeme i s cestou. V případě jakýchkoliv dotazů jsem Vám k dispozici. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovedať
Profilova fotka
@mimusss pozrite si aj moje svadobné fotografie, som z Bánoviec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimusss Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimusss Dobrý deň, tiež sa Vám ponúkam ako fotograf, bližšie informácie mám uvedené na internetovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň do IP som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslal som Vám IP.
Odpovedať
Profilova fotka
@mimusss Dobrý deň, aj ja posielam ponuku do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@mimusss Pekný deň prajem,rad ponúkneme svoje foto služby. Budem rád ak navštívite môj profil kde nájdete link na web a FB,kde si môžte pozrieť viacej mojich fotiek. Teším sa na prípadnú spoluprácu 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem všetkým za ponuky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?