Menu Forum

Fotograf na 12.9.2015?

8. aug 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
indilryan233
Registrovala sa 4. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Ružomberok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
indilryan233
Registrovala sa 4. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Ružomberok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý deň,

hľadám skúseného fotografa / fotografku na 12.9.2015 aj s dobrými nápadmi na fotenie. Jednalo by sa o celodenné fotenie od rána do cca 1:00. Poprosím o kontakt, nejaké fotky a cenník. Ďakujem
15. jún 2015 o 22:00  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
beshtia
19
Registrovala sa 19. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 33 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Sládkovičovo, okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
beshtia
19
Registrovala sa 19. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 33 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Sládkovičovo, okres Galanta.
 Dobrý deň, Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte. Momentálne mám aj zľavu na kompletné svadobné fotenie. Viac z môjho portfólia si môžete pozrieť na mojom facebooku.
24. jún 2015 o 15:06  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
2
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

Foto a video - Okres Bratislava
2
 Zdravicko. Ak chcete byt s fotografom aj fotkami nadmieru spokojní, skuste si prezriet moj profil emoticon
7. júl 2015 o 06:05  •  www.claviclephotography.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
derikphoto
Svadba
Ján Varga PRO

Foto a video - Okres Sabinov
1
fotoportrét
fotoportrét
derikphoto
Svadba
Ján Varga PRO

Foto a video - Okres Sabinov
1
 Aj ja Vám ponúkam svoje služby, termín je zatiaľ ešte voľný. Ak sa Vám moja tvorba páči, kontaktujte ma.
3. aug 2015 o 23:18  •  www.derikphoto.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
tutuphoto
Radka & Silvia TuTu photography
TuTu photography PRO

Foto a video - Okres Žilina
13

“Hľadáte svadobného fotografa? Ponúkame posledné voľné jesenné a zimné termíny! Budeme rady, ak si nás zarezervujete. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke alebo v ukážkovej fotoknihe. https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?KVgC4p6gPV7lV1qo8VtkzNc97zmcvt8VsGrTjbya”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
tutuphoto
Radka & Silvia TuTu photography
TuTu photography PRO

Foto a video - Okres Žilina
13

“Hľadáte svadobného fotografa? Ponúkame posledné voľné jesenné a zimné termíny! Budeme rady, ak si nás zarezervujete. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke alebo v ukážkovej fotoknihe. https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?KVgC4p6gPV7lV1qo8VtkzNc97zmcvt8VsGrTjbya”
(Pred 4 mesiacmi)

Dobrý deň, Váš termín máme ešte voľný, sme zo Žiliny, čo je na skok do RK, viac info som poslala do IP.
4. aug 2015 o 00:13  •  www.tutuphoto.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slaktrafer
Juraj Mako M-gallery
Juraj Mako PRO

Foto a video - Okres Topoľčany
1
fotoportrét
fotoportrét
slaktrafer
Juraj Mako M-gallery