Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@vladinka808 držím ti palce. Ale ak ešte kojíš, tak počkaj, alebo skúšaj 3.F.
Odpovedať
@merulka Nemas za co,ja tam nakouknu zjistim nove informace nebo recepty a taky zkusenosti tech,co tam jsou uz vic jak rok i vice.Oni maji prisne pravidla,jedou fakt jen Dukana.Ted daly minuly tyden od UT do NE ze Detox,cista 1.f. bez tolerovanych potravin.Nevydrzela bych ani 1den,jsou to vlastne bile dny-ty nebezpecne.Ja nekdy nemam chut na maso v BI den,tak si udelam bud livance nebo palacinky nebo chleba ve vajicku,nebo dukan knedlu ve vajcu se sunkou,za toto bych nebyla jiste pochvalena.Ale jinak ti poradi.Neprispivam tam.
Odpovedať
Taky se tady nedali sehnat syry jako pierko a ty mozarela do 5%tuku,tak jsem kupovala BORYNU v cihlicce v bille,a mozarelu asi 8% a i tu 23% a vidis,uz mam maly zadek a dokazala jsem to.Aj jsem si to pak ke konci 2.f dost prizbusobila seminkama a ovocem,a to se taky nesmi..a ziju furt..
Odpovedať
@11xena11 uz nekojim nemala som dlho mliecko
Odpovedať
@vladinka808 Zalezi,jestli miminko kojis-behem 14dni prijdes o mleko,vetsinou kocky do 10dnu,nemas zadne sacharidy a casem budes nervozni jak ty,tak i to male-nebude mit v mlecku cukry a bude plakat,to chces? pokud nekojis,ale davas z flasky tak nevidim problem.Ja bych osobne pockala,budes dost nervozni je to dusledek ze za 3dny uplne vycerpas ze svalu cukry a pujdes na doraz,dokud nepridas zeleninku a pri 20kg urcite nebudes drzet jen 3dny..prosim te zvaz to,najet za nama muzes vzdycky.
Odpovedať
@vladinka808 V tom pripade muzes,drzim ti pesti.
Odpovedať
@pantaloni tak ja som uz skusala pred mesiacom sa obmedzovat a nejest po 16,00 a nic neslo dolu,tak preto chcem vyskusat s touto dietou.Uz mi vadi ze si nic nemozem obliect .
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dakujem,trocha sa obavam a este rozmyslam
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 dakujem,este rozmyslam,mozno aspon do pol mesiaca,ked nie do konca,trocha sa bojim,ze co ked tie potvory kg sa vratia naspat ale pomahate mi tak asi porozmyslam do pondelka?????
Odpovedať
@vladinka808 Tak to ti verim,trapit se mesic a nic.Tady das za mesic dole min.5kg i vic,kdyz jdes z takove vahy.najdi si tuto adresu dukandiet.co.uk a tam se zaregistruj,presne ti to vypocita vahu po zadani vsech informaci,to si zapis do deniku a uvidis jak je to dost trefne,pokud dietu neporusis,dojdes k cili.
Odpovedať
@atota Jasne.,doklep tento tyden tak jak mas,at ti v ne vyjde bz den a v po zacni 3.f at mas prehled na dny..a poznac si to nekam do kalendare.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni 16,8 :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@merulka ja som tiez na fb v skupine dukanky ktoru zalozila evicka a tam sa prispieva este viac :D kuk aj tam ak chces :)
Odpovedať
@cukrik580 Tak to je vykon,a jeste chces kolik?Stale nejsi spokojena?
Odpovedať
@pantaloni Idem sa na to pozret. Ved citam,ze niektore velmi pekne schudli. A tebe sa kolko podarilo
Odpovedať
@pantaloni Tak som si urobila ten vypocet a zarazilo ma ze som si dala parametre kolko chcem schudnut a ono mi to vypocitalo ze staci mi 58 kg tak neviem a chcela som 54 kg
Odpovedať
Profilova fotka
@vladinka808 to bude asi tym, ze vypocet zohladnuje, vysku, kosti a aj to ci si uz drzala diety a kolkokrat si rodila, nase telo sa tym spomaluje. Tiez mi vyratalo, ze by som mala skoncit na 66,5kg aj ked chcem 65 kil. To ze ti dalo 58 kil si myslim, ze je hranica pod ktoru sa uz tvoje telo bude branit a kila pojdu pomaicky ak vobec dole. Na hranici 58 kil by som uz presla do 3tej fazy a mozno aj v nej zide este nejake to kilo dole ako tuna kockam :-) To len, aby si sa potom zbytocne netrapila a neznechutila, ze to nejde dole. Ved casom uvidis, sama ako ti to pojde a ako sa ti zmeni telo, kila nic neznamenaju. Ja mam dnes 71 kil (sla som z 80), ale obleciem veci a vyzeram v nich lespie, ako ked som mala na vyske 65kil.
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 Tak uz aj tam som prihlasena, dakujem. Tu mni hned akcpetpi pirstup, tak uz som lustrovala fotky. Hned je den krajsi :-)
Odpovedať
@vladinka808 Ja jsem sla ze 68,3 na 63,3 prumer,mam nekdy i 62,3 tak nejak mi to 1kg skace uz mesic..mne dukan vypocital 61,4kg ale beru leky na stitnou zlazu,a do 3.f jsem sla se 63kg,kdy me uz to nebavilo jak bez ovoce a chybela mi ryze,testoviny a lusteniny..
Odpovedať
@vladinka808 Nejlepsi je pro me na tom,ze jeste v prosinci jsem mela vel.42 a ted mam 38 rifle.objemove to slo dost.hlavne se zmer krejcov.metrem a zapis,poznas ten rozdil.mam vsude -6 az -10cm.to je moje motivace.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte , baby ja mám pocit uplne ako keby že priberám , neviem či je to psychyka , lebo som najskor držala 90 dnovú tam som schudla 14 kg a potom sa mi to už nehýbalo , tak reku idem na inu dietu , no a teraz sa bojím že priberem , a za mesiac svadba . sodovagomora :D
Odpovedať
Profilova fotka
@angelika23 @angelika23 nic neboj aj ja bojim od tretej f ale 2f som zvladla hravo tak nepanikar a uvidis aka budes kocka na svadbe
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky dostat niekde v Kosiciach sirataky:-)? Taku chut ste mi poniektore narobili a nikde ich niet a ja ich chcem a chcem poradite?
Odpovedať
@angelika23 Bohuzel je to psychika,dodrzuj to jak se to ma,a kdyz jsi ted na DD a nemysli na to.Pekne jez co je povolene aj sladkosti si napec,at te nic nelaka a mas vse nachystane a musi se to pohnout dolu,vaz se jen 1krat tydne jestli to vydrzis nebyt zvedava,ze kolik dole jako ja na zacatku.Ted jdu tak max.2krat tydne a dost.A citim tu volnost.
Odpovedať
Profilova fotka
@atota tiez som zhanala azijske potraviny v KE, bezuspesne :-S Ked mas niekoho v BA, nech ti dovezie. Inac mne tie shirataki moc nesmakuju, radsej si raz za cas dam tie sklenene rezance z fazule mungo alebo soje.
Odpovedať
@ pantaloni prosím ťa, na akej stránke je všetko o tej dukanke? nech sa inšpirujem, a nepoznáš aj super stránku na recepty? rada si varím, len na intráku veľa možností nemám :/
Odpovedať
Profilova fotka
@sasas20069 ahoj, tu su hlavne stranky : http://www.dukanovadieta.com/ http://www.dieta-protal.sk/hlavne-pra... Nejake recepty najdes na nich, aj vo FB skupinach a aj tu si vymiename recepty. Popzeraj strany dozadu aj na tejto diskusii, receptami sa to tu hemzi, aj par fotiek jedla sa tu uz popridavalo. Da sa toho povymyslat kopec z tych povolenych potravin (aj stylom pokus omyl). A kopu receptov je na zahranicnych forach, hlavne na francuzskom. Da sa stiahnut aj kniha dukanove recepty na uloz.to (ak ju este neodstranili), ale su tam dost take recepty na slovenske pomery komplikovane, hlavne co sa surovin tyka.
Odpovedať
Profilova fotka
dnesny jedalnicek BL den: R: zemlicky, karicka (uz dochadzaju zasoby v mrazaku, tak bude zmena prijmu otrub) D: proteinova tycinka- nebol cas O: kuracie stehna na kari Ol: tuniakovy salat (tuniak, vajce na tvrdo, jedna steril. uhorka) V: jogurtove mlieko
Odpovedať
@merulka tak to si pekne schudla ,to je dobry priklad na motivaciu.Len mi chybaju nejake nove receptiky aby som nejedla z tale to iste do okola.
Odpovedať
@pantaloni Ved ktovie ako to ja zvladnem ked detom stale varit a ochtnavat ci je to dobre
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?