Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
ahojte, rada by som sa k vám pridala, som na DD len prvý deň a čakám čím ma to prekvapí, moja prvá diéta vôbec :P
Odpovedať
@sasas20069 TAK VÍTEJ,moje taky 1.dieta a doufám,že poslední,váhu už jsem získala,teď to jen udržet,to je těžší,podle mě..
Odpovedať
@pantaloni jasné, že Dukan kecal. 4.F. neexistuje. On sám píše. Zachovať si dobré zvyky z 3.F. Dík za podporu ;-) ;-) ;-) ;-) 8-) :-D A tofu neznášam. Raz som si kúpila, aj obyčajné, aj údené a skončilo v koši. Nie som prieberčivá, ale toto mi neseklo. A to som si myslela, že okrem plesnivých syrov zjem všetko :-S Nuž nastolila som jedlá z 3.F(nič vyprážané, žiadne živočíšne tuky...atď)a uvidíme čo bude. V piatok je váženie.
Odpovedať
@sasas20069 čau, čau. Aj moja je to prvá diéta. Možno aj preto to tak dobre išlo. a ako píše pantaloni, len si to udržať!!!!
Odpovedať
@11xena11 No právě,já si zachovávám dobré zvyky ze 3.f a špatné kombinované z té mojí,ale jak kdy.Jak vidím,že stoupám,okamžitě zasahuju a razantně.Asi je to dost aj tým,že přemýšlíme,co si můžeme dát,co zkusíme si dát a už je to..Ale když mě zůstane tato moje konfekční velikost,budu šťastná jako blecha největší,rozhodně už míň nepotřebuju ani nechci za žádnou cenu..Tak v pátek uvidíš.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sasas20069 vitame,poradime,posluzime,drzime palce
Odpovedať
Profilova fotka
@sasas20069 ahoj ahoj :)
Odpovedať
@cukrik580 Ty jsi ranni ptacatko nase.:-)Uz se ti to trochu pohlo smerem dolu?Nepises nic.Ja vcera 63,3 a dnes 63,8 a to jsem nicim neporusila,ale mela jsem asi vic soli v otrubove polevce nebo v chipsoch ze sunky.takze opet stoupam tak trosku..s vami,xena v tom neni sama,drzim partu aj vahu na dalku,ale netve me to nejak moc.
Odpovedať
@atota Jeste jsi stale ve 2.f a chudnes nebo uz jdes do 3. za nama?Kolik chces mit vahu?16kg to dost super vykon,to urcite vybavujes cely novy satnik...:-( 8-)
Odpovedať
@hamajka Jeste drzis DD,nebo si vzdala?Nic nepises ani ostatni nove kocky,asi nemaji kdy nebo se jim nechce.Toto me mrzi,ze se neozyvate..
Odpovedať
Vcera jsem na FB prohlizela fotky bab po DD,a ta motivace je obrovska pro ostatni kocky,nektere jsou ted az modelky a uplne okrasnely aj ve tvari...
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ahoj este stale som v 2 faz,ale chcem ist uz do 3f lebo ma to uz nebavi vaha stale 62kg,len potrebujem pomoct ako mam ukoncit 2f a ako zacat tu 3f velmi som to este nestudovala,vies mi prosim v tomto poradi?budem rada dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pantaloni mas pravdu musela som vymenit cely satnik od a po z,skoro aj topanky su mi velke ale tesim sa,lebo to dobre vyzera a kazdy ma chvali ba niektore kamosky mi uz zakazuju chudnut,ze som ako anorekticka ale ja si myslim,ze boli u mna zvyknute na inu vahu a ticho mi zavidia,no a manzel uz tiez povedal ze asi dost ze som sama kost tak asi tolko a prosim ta porad mi ten prechod z 2f do 3f diky
Odpovedať
@atota Neboj se toho,takze 2.f zakoncujes BZ dnem,ne Bilkovinym,a mas povolene uz ovoce,1jidlo ze skrobu a 1hody.schudla si 16kg,tzn.160dni u tebe 3.f.Ale ma se rozdelit na 2pulky to 80dnech v tvem pripade.V Te druhe pulce mas vse uz 2krat,to zn.2krat skroby a 2hody.Ale zasadni je,je delat mezi tim 1den BZ a 1den ve CT-BI.Z kus se podivat tady dozadu,je to rozepsane ode me,jen nevim ktera strana.
Odpovedať
Profilova fotka
vaha je opravena, nakoniec bolo treba len z brusu nove baterky, musim si spravit poriadok v tychto veciach, lebo od manzela sa asi nedockam :D No a co je najlepsie, tak mozem povedat, ze celych 9 kil je dole. (za 4 mesiace s preruseniami) Este potrebujem dole 6 kil, ale do 3 fazy prejdem asi skor.
Odpovedať
@merulka To je skvele,jak jsi schudla!Znam to s temi opravami,zn.urob si sam!Ja ted skacu hore doje 1kg,ale jsem rada ze oblecu vsecky rok stare rifle a nektere mam volne.Ted to hlavne udrzet,
Odpovedať
ahojte. Takže dnešné menu: R - cereálie+mlieko D - jablko O - kuracie slížiky na kari korení+kuskus, ľadový šalát, a ešte som mala chuť na sladké, tak+sladký tvaroh Ol - 3PL otrúb a niečo, neviem čo V - celozrnný chlieb, párky Takže som vyhodila všetko možné zo 4.F. Poobede si idem urobiť jarnú údržbu(káderníčka) :-D :-D :-D
Odpovedať
@merulka my ženy musíme byť všestranné. To je pravda, niečoho sa dočkať od chlapa, katastrofa. Možno skôr, keď boli ešte zaláskovaní. :-D :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 tak tak, aj ked moj je zalaskovany, ale absolutne neprakticky. skor sa dockam kytice kvetov ako uprav v domacnosti. Este aj diery na obrazy som vrtala ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes BD den :-| R: zemle, karicka D: jogurt O: ham&eggs, kecup Ol: kava, tvarohovy zakusok V: pecene stehno ak bude cas varit
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni v tej broninej skupine su fotky pred aj po, alebo v nejake inej na FB? Tiez by som si rada pozrela nieco inspiracne :)
Odpovedať
@merulka V Broninej ne,je to dukanova dieta-skupina na FB,dej si zadost o prijeti,je uzavrena jen pro dukanky,jsou tam ze vsech koutu baby,recepty,kolaze jak schudly a vede to sousedka IVA,tak se ta pani jmenuje,je tam uz vic jak 2roky...
Odpovedať
@merulka Dukanova dieta cz-sk,to je presny nazev na FB.
Odpovedať
@merulka Aj ja mam dnes BI den,ve ctvrtek me to nepasuje.Dnes R-amoleta ze 2vajec a 1/2cotage,O-activia bila,O-hovezi dusene s knedlou dukan,O-kopkovy kolac s Goji,V-zavinace nebo makrela s dukan chlebikem-dnes cerstve upeceny a posypany seminky.Piju vodu,caj,kefir a colu-zero.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni diky ako dalej to viem,len neviem ako ukoncit a cim zacat
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni super dakujem, pridala som sa tam, nech nejaku inspiraciu naberiem :)
Odpovedať
@atota Neukoncujes nic,jen napr.snidas uz celozrnny chleb 1platek rano a 1vecer,muzes uz nizkot.syr ja pouzivam max.do 20%tuku.Jestli jsi uz mela BI den v tomto tydnu,muzes mit zitra 1den jako prilohu uz skrob.jidlo,pak Bz den,pak v Pa hody.nebo pokracovat zase v BZ den a hody nechat na vikend.Nejak si to sepis na papir at vis ktery den mas co,pak to jen prizbusobis sobe.Zvyknes si,neboj.
Odpovedať
@atota Ja kdyz mam hody,napisu si 1den dopredu co budu varit na cely obed aj se zakuskem,kde sice pouziju celozrnnou mouku,nejake ovoce dotoho a normalni trtinovy cukr a treba i zmrzku nebo mlecnou cokoladu.Vecer to uz tatko nejim,i kdyz to dukan povoluje.Jinak musis stejne pouziva sladidla a ja na hody musim citit normalni cukr.A taky to musis snist vse naraz po sobe jako velke menu,ne ze za 1hod si dolozis a dojis,ani vecer.A ver,uz toho tolik nesnis,ja jim moc ocima ale pak to nedojim.Nebo kdyz mam chut rano na chleb s maslem a marmeladou s cukrem-to uz jsou vlastne taky hody,tak pak musim cely den jen BZ jist,nebo porusim a verim,ze se to na me nenalepi.
Odpovedať
@atota normálne si povedz, od dnes som v 3.F(najlepšie od pondelka). Každý deň si dávaj zeleninu, stanov si jeden Bdeň, ktorý budeš dodržiavať do konca života(ja mám štvrtok). V nedeľu som mala hody(komplet nedeľný obed). A v stredu som mala škroby(celozrnné cestoviny, šošovica, fazuľa...). Pridaj si dva povolené krajce celozrnného chleba denne(tie som si dávala večer, to preto lebo raňajkujem celozrnné cereálie). Takto to maj 80 dní. Potom ďalších 80 dní si zasa pridaj ešte navyše jeden Škr.deň a jedny hody. A hotovo.
Odpovedať
Ahojte, dnes som začala s dietou.Som zvedava či sa mi to podarí. Som 3 mesiace po porode a potrebujem 20kg schudnuť čo je dosť veľa.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?