Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@cherrymania mne za tri mesiace 4.F. nabehlo 1kg. Teraz sa snažím trocha razantnejšie. Musím. ]-( Ak raz povolím, som v háji. :-| Olovo ukájala svoje depky v chladničke - chúďa nedarí sa jej. :-( Ale slúbila, že keď príde jej čas, a bude OK, vráti sa !! Musím sa trocha "hlídat" lebo opakovaná dukanka je o 100%ťažšia. Už to tak potom dole nejde. P.S. Tie nápisy (ďakujeme)píšu v každej pohrebáckej predajni. Ale to skôr "spomíname" :-D :-D :-D - morbidné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes ma nepustajte do kuchyne, katastrofa cista. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ja som si zase robila tiramisu,posielam ti kuuuuusok........
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka zamkni a odhod kluuuuucik
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 a mne moja?este len rozmyslam nad 3f a uz mi vybehlo hore 600g ale precooooo????? Ja cakam,ze by mi maliist este tie dve nevystate kg dole a oni si pribaluju kamosky co ich uz opustili no teda horor.....
Odpovedať
Profilova fotka
@atota dakujem si zlata :-) moj vytvor mam chut vysmarit do kosa. A este sa mi podarilo roztrhnut sacok otrub tak, ze polovica skoncila na zemi a v dreze, zato ze som bola leniva hladat noznice. ]-( Chcla som robit sumienkovy tvarohovy kolac. Tu je tvaroh tak tekuty, ze tam musim dat zelatinu. LENZE omylom som zelatinu nasypala do sumienky miesto pudingu. Tak, ze vsak nevadi, ze puding dam do tvarohu- neztuhlo to poriadne a sumienkova zelatina mi skoro cela stiekla pod piskotove cesto. A o dvoch rozbitych poharoch nehovorim. Clovek by si myslel, zeked ma den volna, tak mu pojdu veci odruky.... Heh....ako to posebe citam, tak PMS ako vysity :-D :-D :-D
Odpovedať
Dnes som mala taký poloBštvrtok : R - acidko D - acidko O - zasa kuracie rezančeky na kari + kuskus(už viac nemám :-D) Ol - otrubová kaša +PL pudingu V - praženica s párkom + celozrnná dalamanka Zelenina ani ovocie žiadne. V podstate tam nemal byť kuskus a dalamanka. Bolo mi ľúto vyhodiť ten kuskus (nikto iný to jesť nebude, len ja. Volenciéri sú to !). Preto si to zajtra zopakujem. Vypila som o jednu fľašu viac. Rozmýšľam o tiramisu aj ja. Na mňa to malo vždy suprový účinok. Kilečká išli dole. Ale spravím si to s dia celozrnnými piškótami. Musím pozrieť ráno u nás v obchode či majú jemný tvaroh.
Odpovedať
@merulka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka proste si mala fasa den,no nevadi uz je koniec a vsetko bude ok,aj ja mavam take ale na konci si poviem,chvala bohu,ze sa nic horsie nestalo,tak vzhuru k lepsim a lahsim dnom
Odpovedať
@merulka dnes bol ťažký deň. Ale ty si nám ho na konci spríjemnila :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Dnes som sa zasmiala prvý krát. Je to neuveriteľné. Zasa platí : Keď sa darí, tak sa darí a na posratého aj hajzel spadne ! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D @atota :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 a ty sa preco nesmejes moja?chces byt skareda?ludia su s usmevom krajsi ta prosim roztahuj usta aj keby ta drali z koze ,svet je hned krajsi a spomen si na to ako ta po diete niekto pochvalil ako to dobre padlo uuuusmev
Odpovedať
Kočky vás tu číst,tak se tak zasměju,že nestíhám utíkat na wcko.Tož toto mi nedělejte.Ale mám vás úpřimně ráda.A merulka toto dobře znám,moje kuchyň je někdy jak po atomovém výbuchu,když si myslím,že ještě zkusím toto,pak toto,a HENTO taky a pak nemám už ani nic čistého,jedním slovem bordel jak vyšitý. :-p Ale zítra je zase líp a už se směju na světě.Moja váha je zatím stejná,ale dnes jsem snědla snad půl hrnce zeleninové polévky a omezuju bílkoviny,po nastudování,co udělají s organismem jak se to přežene..moje hody budou dost bez bílkovin aspoň 1krát v týdnu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@11xena11 Netrap se 1 kilem hore,radši ho měj ráda jak něco horšího,ale nebudu psát o čem je řeč.Vypadáš super! 8-)
Odpovedať
@cherrymania ahoj cherry ja som tu este zo starej nasej partie, neprispievam,ale citam kazdy den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore + cherymania + xena a ostatné ahoj, ja som tiež tu, ale už veľmi veľmi máličko, momentálne akosi nič nestíham..vrátane diéty...som v 4 fáze, ak sa to tak dá nazvať, diétu som si upravila a často veru aj hreším...mám za to +1 kg, niekedy aj +1,5-2 kg ako sa rozžeriem :-D :-p Máte sa ako kočky moje?
Odpovedať
@11Xena11 Uz jsem jako ty +1kg po tom velkem hrnci zelen.polevky,budu ji jist jeste tak dneska,nech to zmizne.Ale ja zeleninu mam rada,tak mi to nevadi,ani ze po ni stoupam trochu nahoru.Dnes rano otevru lednicku,ze co posnidam?Bi zadne,dala jsem si 2 bebe celozrnne susenky s brusinkou se zelenym cajem.Nejak to ted nemuzu citit.Xena jak jsi mohla vydrzet se takto poctive stravovat bilkovinama?Dnes udelam siroke nudle se spenatem a sezamem a ricotou.a misu mrkvovo jablkoveho salatu s pomeranc.stavou..
Odpovedať
@zuzana018 ahoj zuzi ja poctivo dodrziavam zhresim fakt minimalne, stale nejem ryzu zemiaky cestoviny len shirataii, pecivko stale otrubove, chleba nepapam nic z toho co som menovala mi nechyba. Proste mam novy zivotny styl pre mna to uz davno nie je dietka. 17.1 som mala vyrocie. Rychlo to bezi. Cvicim kazdy den jillian okrem nedele plus 3 krat v tyzdni fitko pas-kardio. Kila si drzim od oktobra minuleho roku take iste. Ja som so sebou velmi spokojna. Vidimze aj tebe to ide stale super. Som rada ze si sa ozvala. Sorry ze nepisem ciarky interpunkciu ale vcera mi zasivali ruku au. Pekny den ti prajem a ozvi sa sem tam pls
Odpovedať
Profilova fotka
@alore zašívali ti ruku??? a čo si robila???????? teda, tak ty si iná frajerka, klobúk dolu pred tebou, pre mňa si teda HVIEZDA....nielen kvôli diéte, ale hlavne kvôli tomu, že robíš pre seba tak veľa..a ani sa nesťažuješ...veeeeľmi ti držím palce...ja som stále lenivá, ešte stále ma nič neosvietilo, nemám absolútne žiadny pohyb, v práci denno denne 8 hodín za zadku...len stredy a piatky hrám 1 hodku banbiton...takže fakt žiadna sláva...... každý deň jillian, to je len môj sen x-) x-) x-) Ešte raz - veeeľmi ti Gratulujem, si náš vzor!!!!
Odpovedať
Zuzi dakujem ale nie som hviezda,zuzi neprehanaj obe sme sikovne cielavedome a nevzdavame sa. Kazda ktora zmeni NATRVALO zivotny styl je pre mna hrdinka, takze aj ty ;-) Vies co ma teraz najviac hneva? Ze nebudem moct poriadne odcvicit jillian a na pase si nebudem moct dat kopec lebo sa nemozem drzat pasu s tou rukou. Tak musim ist dnes len rovinnu. A z jillian vynecham cviky kde sa opieram celou vahou o ruku. Nastastie teraz mam seriu od nej specialne na brucho. Neboj sa ono to pride zarnes sa a hravo sfuknes jillian kazdy den. Zaciatky su sice tazsie ale urcite treba vydrzat nevzdavat to. Hlavne sa treba predtym odmerat na cm a odfotit. Potom sa porovnavat nech uvidis zmeny a to ta namotivuje este viacej a budes chciet prekonavat samu seba. A ta mojanestastna ruka. Vcera som si bola dat zviazat diplomku. A potom som cestou domov videla pana ako prevzdusnuje presekava travnik. Tak reku vyvetram sa trosku den rozbity spravim nieco uzitocne. Jednu cast zahrady som spravila z druhej kusok a presekla som si dlan. Krvak riadny xixi. Ale ja znesem takze pohodka. Ved nie som z .... :-) tak mi to osetrili a znamy lekar mi povedal ze by to chcelo stichy tak som musela na pohotovost. Ani neviem kolko ich tam mam. Ale dnes ma to uz dost boli . Vydrzim. Hneva ma ze som to nedokoncila a robota mi stoji. Vonku pekne. Auta spinave po zime atd. Ach ved to poznas jarne upratovanie. Sorry bavy ze som sa rozpisala mimi dietky. @zuzana018
Odpovedať
Profilova fotka
@alore jejda, tak si mala včera auu deň :-( Ono dnes a zajtra to asi bude bolieť viac, ako včera.."prebudia" sa nervové zakončenia a podobne :-| No a u nás jarné upratovania zatiaľ pozvoľna, keďže v záhrade máme ešte sneh ;-) Ja už prácu mám zviazanú, už len šťastne obhájiť a spraviť štátnice...malina... samozrjeme, to bol fór ..veď ešte som sa nezačala poriadne ani učiť :-N :-N :-N :-N =-)
Odpovedať
Jej tak aj ty statnicujes :-) ja sa tiez neviem odhodlat zacat sa ucit. Asi dnes uz zacnem pozvolna aby sa mi mozgove zavity nezavarili :-D Ja som uz mala jedny statnice v januari a teraz v maji mam druhe plus obhajobu. Tak si budeme drzat palce navzajom nech to dame tak jak dukanku :-) @zuzana018
Odpovedať
Profilova fotka
@alore jasné že to dáme ;-) Ja som štátnice nemala ešte, čakajú má prví júnoví týždeň, 4 predmety, no radosť preveliká :-p :-p x-) som si spravila akurát mňam kávičku, s našľahaným mliekom, veru, vychutnám si ju ;-)
Odpovedať
@zuzana018 tak to mas este more casu :) ja ich mam okolo 20.5 a z troch predmetov :-| asi nestiham uz teraz,este mi to nedochadza, ze meskam :-D a sak nejako bolo nejako bude ;-) ja pojdem asi nieco upiect davno som nic nepiekla a bude to sranda s tou ofacovanou, nefunkcnou rukou, milujem vyzvy a prekonavanie sa :-D a zas je po uceni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni @11xena11 @atota juj baby zlate ste :-) dnes aj svieti slnko, tak dufam, ze bude lepsi den a konecne aj zelenina :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Jillian je perfektna, tiez cvicim kazdy den, plus rotoped, jilian jednoznacne odporucam kazdemu. :-)
Odpovedať
@zuzana018 zuzi pohoda jillian sa da odcvicit aj s jednou rukou ked sa chce :-D akurat sa mi to spotilo pod obvazom nem moc dobre, co uz, cvicit sa musi, no nie? Ked sa tolko snazim nezahodim tu namahu teraz kvoli ruke. Len dufam, ze sa mi stichy nerozidu :-D idem si umyt vlasy to bude zazitok sto krat horsie jak jill :-D este ze mam z toho srandicky
Odpovedať
joj, o pomoc volám žienky, 4 deň 1. fázy a ani jedno kilo dole, neviete mi niekto poradiť? a pri tom som ani raz nezhrešila, papám, len čo smiem :/
Odpovedať
Profilova fotka
@sasas20069 pijes dost vody?
Odpovedať
no to bol vždy môj problém, teraz si už na to dávam pozor, takže v tom by mohol byť problém, myslíš? :)
Odpovedať
@alore klobúk dole pred tvojou pevnou vôlou. Aj keď je to ako píšeš zmena životného štýlu, sem-tam si neodpustím niečo zakázané. Nedá mi to keď to musím variť a potom pozerať na ostatných. @zuzana018 študentky obidvom vám držím palce strašne, strašne moc. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?