Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Tak moje zlate to mäsko bolo take vynikajuce,ze som to dneska vsetko spapala,mnam. No a upiekla som si muffiny bez otrub,kedze som uz mala knedlu a skusila som ten kolac s tou ricottou len som spravila hovadinu vyliala som na to tu zelatinu horucu riedku a nasiakla mi aj ta syrova hmota aj cesto a este mi aj polka vytiekla z formy von :-p ,ale inac dobry a tie muffiny su super
Odpovedať
mate niekto s tymto skusenost? http://cs.wikipedia.org/wiki/Laskavec mozme to jest?som to nasla v obchode,ale neviem ci sa to moze https://www.google.de/search?q=amaran...
Odpovedať
@lokalistin fiiiha super to všetko vyzera , ešte keby mi to niekto prišiel navariť a upiect ;-) ...inak aký receptik si pouzila na tie muffiny ?????? ... a steou rastlinou nemam vobec skusensoti , ešte som o nej nepočula :-)
Odpovedať
@lokalistin veru aj ja zdielam ten nazor ze tie muffiny aj torticka su uzasne si mi narobila nenormalnu chut na nieco sladke
Odpovedať
@zuzkoo @melbe dakujem recept som nasla na internete pokusim sa vam to prelozit Muffiny bez otrub: 150gr proteinoveho prasku(alebo ako sa to vola Eiweißpulver)pozrite take,ktore maju co najmenej kohlenhydrate ja som mala doma uz davno cokoladovy 2 vajcia 150gr jogurtu bieleho nizkotucneho sladidlo podla chuti a ja som dala trosku mandlovej aromy vsetko vymiesat a dat piect Dobru chut
Odpovedať
@zuzkoo no ja som mala konecne po dlhom case volny vikend a tak som sa vyblaznila v kuchyni :-D
Odpovedať
@melbe no ved,ze aj ja by som furt jedla sladke :-| tak preto furt nieco hladam a vypekam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrá ránko prajem všetkým - u nás prší :-( ja som sa v sobotu ráno veeeeľmi potešila, po fakt dlhoooom období sa váha "rozhodovala" medzi novým číselkom 64..samozrejme, skočila ešte na 65,1 ale verím, že čoskoro tam bude už ta 64,xy ;-) No ale potom prišla sobota, a veľká oslava, takže včera ráno viac ako 1kg + =-) =-) :-p takže včera BD, dnes a zajtra tiež - dnes by som mala mať aj zeleninu, tak ale nedám si, nech mám 3 dni len bielkoviny, pretože od dnes sa idem fakticky snažiať, tak, ako na začiatku diéty. Sa henvám, že mi váha stojí, alebo ide len veeeľmi pomaličky dole..no ale sa čudujem??? veď každý deň hreším..aj včera padli 2 špice :-p Takže idem na to - budem znova pocitvá dukanka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 wow, super výsledky, veeeeľka gratulácia moja, si frajerka :-)
Odpovedať
pekné, aj keď zamračené ráno želám aj ja, doraňajkovala som pečenú cviklu a na obed bude sviečková hovädzinka od včera. Idem si zacvičiť, lebo od piatku som nejak nevládala a naháňala ma nádcha či čo to bolo :-( . Lokalistin - si riadne povypekala :-) :-) :-) Ja tiež vždy v nedeľu veľa pečiem, hlavne pre drahého, ktorý chodí na týždňovky a robím mu Dukanov chlieb a hlavne pizzu :-D , potom dáke nátierky (rybaciu, vajíčkovú....) a nedeľa je v ťahu.
Odpovedať
tak dievcence aj ja vam prajem krasne rano som uz po ranajkach totalne prezrata sak aj ani neviem ako ale natlacila som do seba 4 parky fuu na obed dam asi daku zeleninku s maskom a na veceru asi otrubovu kasu a vecer sa musim poriadne vypotit v posilke tie 4 parky zo seba dostat :D co dnes papate vy ?
Odpovedať
@oskvarka ahoj.Takže z nás dvoch by bola jedna normálna :-D :-D :-D So mňa by bol dobrý chlap, ktorá ma rada ramenatých. :-D :-D :-D :-D :-D Ja som tak do trojuholníka. Kopu pred sebou a gate mi letia :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@11xena11 ja mam tiez vrch dost siroky... (mam siroke rebra) len prsia nemam ... :D.. teda take mini... takze podprdu si kupujem velky obvod male kosicky :D a z nohavicami mam vecny problem lebo mam nohy dlhe ako tyzden pred vyplatou takze keby ze mam mat este mensiu velkost tak uz na seba nic v normalnej dlzke nezozeniem.. vestko len po clenky...ako po mladsom bratovi :D
Odpovedať
@zuzana018 díky Zuzy a už nehreš!!!!!!!!!Povedz si, tento týždeň : bez prehrešku!!!!!! ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Je mi ťa už ľúto, keď sa ti to nie a nie pohnúť. :-| :-|
Odpovedať
Pekne rano vsetkym dukankam. @zuzana018 heh, to poznam. Aj ja si stale hovorim ze uz dost a poriadne. Hadam nam to vydrzi.. @melbe Kde kupujes parky? Lidle? Ci? Ja som mala na ranajky otrubovy chlebik 4 minutovy z MV -sunka, olom.syrecky a trosku pierka. Obed - Kuracie plus jogurtova omacka Dosiata a vecera uvidiiime... Z domu som dostala zasielku - dva rezne tak mam dilemu mohla by som dat dole trojobal a dat ci.. skoda vyhodit masko, nie? :-|
Odpovedať
Dnešné menu: R- cereálie+mlieko, čaj, káva D- jablko O- zajačí paprikáš,káva OL- otrubová kaša V - vývar zo zeleniny, 2ks párky
Odpovedať
@vvictory ahoj. Tú desiatu už asi nestihneš :-D :-D :-D :-D :-D Ja mám z rezňov najradšej práveže ten trojobal. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 Olovrant teda :-D
Odpovedať
Inak rozmyslam baby ze si pojdem kupit ten proteinovy prasok.. dobra vec do pecenia bez otrub. Lokalistin ma namotala.. :-D Peciete s nim?
Odpovedať
Ja ten proteinový prášok vôbec nepoznám a ani neviem ako sa používa. Idem to pozrieť na internet, nech nie som taká blbá :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 pozri, nieco sa s nim da urcite vymysliet. Inak som bola cez vikend na cvicenie na trampolinach Jumping.. poznate niekto? Som sa vyskakala.. konci mi M a vcera ked som sa vazila som mala 64,5 ;-) Buduci tyzden musim dat 64kg. Pekne pomaly ale velmi isto..:-p
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 hm, to bol vždy môj problém - keď som v strese, alebo mám problémy, neviem, čo by som zjedla..teda, hlavne sladké...vždy sa potom na chvíľku ukľudním, je mi lepšie....a čakajú nás doma ťažké chvíle čakania na výsledok, tak sa toho bojím už teraz :-N ;-(
Odpovedať
@vvictory no ja neviem, ale čo som sa dočítala, tieto proteinové nápoje(prášky) sú viac-menej ako náhrada za jedlo. Mali by sa brať alebo piť pred alebo po športovej aktivite. Ja myslím, že pri našom príjme bielkovín by sme boli už predávkované, ladviny by už isto skolabovali. Neviem čo si mám o tom myslieť. Kulturisti to pijú pre tvorbu svalstva. Ja neviem. To by chcelo názor odborníka.
Odpovedať
@11xena11 - hm tak mozno by mi ten proteinovy prasok ustalil chute na sladke po cviceni...skusim kupit a napiect a zobrat so sebou na cvicko. Uvidim co to spravi.. Inak dosli mi Shirataky! Tie teda vyzeraju prinajmnesom divne.. :-D Skusim zajtra urobit s kuracim masom... budem si ich setrit na BD. ;-)
Odpovedať
@vvictory ja jedavam aj obalovane rezne v pohode ked sa idem do mesta najest a ozaj nic na prirodno nieje dam aj vyprazane ale bez prilohy samozrejme ked to das raz za mesiac nic sa nestane podla mna a parky viesco kupila som prave telacie s 95%masa len teraz neviem ci je to coop jednota alebo cba
Odpovedať
takze dnes som uspesne ukoncila zeleninovy trojden a zajtra davam tri bielkovinove dni ale asi sa zapriem a budem pit vatsinou mlieko otrubovu kasu a kakao nech to trosku posurim
Odpovedať
@vvictory @11xena11 no ja som ten recept nasla na dukanovom fore ten proteinovy prasok to je to co piju kulturisti a poviem ti,ze dneska som ponukla ludi v robote s tymi muffinmi a vsetkym to strasne chutilo a ja si ho urcite kupim aj vo vanilkovej chuti mne strasne chutili. Podla mna boli lepsie ako naozajstne cokoladove muffiny tie som raz robila a boli uplne suche tieto boli suprove
Odpovedať
Dobre rano baby, a dobru chuť k ranajkam... Ja takto.. a CO VY??? ;-)
Odpovedať
@lokalistin tak super! Urcite skusim a kde si ho kupovala? Ja mam zatial namierene do DMky.. Inak mna rano vaha nepotesila.. ale nevadi.. nemozem sa kazdy den vazit a vcera som vela slaneho papala..urcite to bude vodaa. Dnes zeleninovy den! Salatik na veceru pripraveny, ranajky v bruchu, idem si dam kavicku a den sa moze zacat... Kto ma dnes este dobru naladu? 8-)
Odpovedať
ahojte, tak po styroch dnoch som zas tu. Dnes na obed - palacinky a na vecer hadam upeciem toliare. Cez vikend som bola na tom plese tak som rusila a trochu sa mi to pretiahlo aj na dalsie dni...ale ocakavam MS tak to preto. Teraz 4 dni B cez vikend si dam cosi zeleninkove. A co vy? co varite dnes?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?