Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Už som si dala , skoro celý baliček ...ale je mi tažko ...tak pijem mineralku a mam tu liter a pol mätového čajiku , tak to musim zapiť že tie tuky vyplavim do rana :-D ...ale inak fajne boli Rozmarinove .. ;-) a nelutujem :-p
Odpovedať
Ahojte, tak akurat som docvicila...aj ked bol to strasny boj ako sa mi nechcelo...dnes sme na obed vymysleli vajickovu placku a v nej kuracie masko udusene a ugrilovane sampinony - bola to pochutka...dnes druhy den co som zvladla 2 l vody :-p Prajem vam dobru noc :)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ale no tak moja, hlavu hore, všetko bude zasa dobré, len nehádž ako sa vraví, flintu do žita - presne, ako píše pinetka, ja som ti to tiež raz vravela, neber to tak strašne vážne, bol čas, keď si bola diétou úplne posadnutá, nemyslela si na nič iné. Vytrápila si telo jedlom a aj veľa športu si zaradila, nečuduj sa, že tvoj organizmus vyhlásil ŠTRAJK. Pekne si to v hlavičke uprac, nasaď 3.fázu a vráť sa tu ku nám! A mimochodom -nie si vôbec buchta, ty predsa nepotrebuješ nutne chudnúť!!!!!!!! Ale vieš čo potrebuješ? Byť v pohode!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa tak super radi, gratulujem k pitnému režimu. Ja som včera toho veľa nevypila, typujem tak liter dokopy??? včera som veľmi hrešila, a zajtra ideme na oslavu, tak som si povedala, že nedeľa, pondelok, utorok len bielkoviny, nech sa dám znova dohromady, potom sa chcem zaprieť a dať dole ešte 3 kg a už ma to fakticky nebaví, veľmi chcem ísť už do 3 fázy...a keby som toľko nehrešila, už by som v nej mohla dávno byť. Od dnes mám aj lieky na ten krk a chrbáť, tak snáď to do pondelka pomôže a uľaví sa mi a ja budem môcť začať aj cvičiť ;-)
Odpovedať
@zuzana018 Tak drzim prsty...dufam ti to polavi. Sa ti ani necudujem, ze hresis po tak dlhom case...uz aby si bola v 3f. Ta je uz lepsia aj ja sa na nu tesim, len sa to musi najprv rozbehnut. V sobotu idem na ples tak tiez budem mat potom cca 4 dni len bielkoviny. A co ides dnes papat? ja som mala na ranajky po dlhom case syr - kleopatra, a na obed tu mam kysle rybky. Domov sa dostanem az vecer tak asi budem riadne vyhladovana...
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa no, dnes to bude dosť bieda s tým papaním...zatiaľ mám v sebe len kávu s mliekom, akosi zatiaľ nemám na nič iné chuť, doniesla som si roztierateľný tvaroh...pozerala som jedálniček čo máme v práci, celkom ma zaujalo morčacie ragu s omáčkou so 4 druhmi syra - ale neviem neviem, moc diétne pripravené to asi nebude, čo? ale nemám tu nič iné, tak to asi risknem.... teraz som rátala, koľko som vlastne na DD - začala som 7.6.2012 - tak už pol roka...no teda, ako to ušlo, neskutočne rýchlo :-p
Odpovedať
fuu, to uz dost dlho...to ja mam uz teraz take stavy ze nevladzem :-D Dufam sa to nejako aj mne aj mamine rozbehne - mozno s tou vodou (?). ja som si urobila kavu tiez ale je taka silna ze sa neda pit :-p Ten tvoj obed vyzera fakt dobre - ale ako hovoris prilis dietne to asi nebude - ale ja by som to riskla :-) Ja som dnes 45. den, takze zazraky nemozem cakat po takom kratkom case...
Odpovedať
@zuzana018 zuzi no teeeda taka dlha doba, obdiv. Z kolkych kg si isla a kolko si dala dole?
Odpovedať
Profilova fotka
@vvictory išla som z 80kg :-p , dnes ráno 65,2 x-) ale ja sa priznávam, že hodne hreším, viac menej hreším počas celej diéty.. :-x :-x aj sa meriam, a išlo z prs tuším 11 cm, z brucha 15cm..ale toto neviem presne teraz :-)
Odpovedať
@zuzana018 no to je skutocne zmena.. to aby ti jezisko nove kusky do zostihleneho satnika priniesol.. ;-)
Odpovedať
babeny moje dnes som sa po dvoch tyzdnoch odvazila a mozem len konstatovat ze za mesiac aj tyzden DD -5 kg jupiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, dosť dlho som tu nebola. A asi väčšina ma ani neregistruje. :-) Nevadí. :-D Teraz mám akési stagnovacie obdobie, čo sa váhy týka a nejak ma to nebaví... Ale vydržím a potom na Štedrý deň si dám "pauzičku" hehe. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pidanka_ kolko kil mas este to ciela ?
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe Ešte veľaa. :-) Aktuálne mám 67,1 a cieľ je niečo medzi 55 a 50, takých 52, uvidím ako to pôjde. :-) Ale akurát dnes som prekročila hranicu 20 kg, začínala som na 87,3. :-) :-)
Odpovedať
Baby dnes som dala cvicenie Jumping, som sa vyskala a rovno skocila aj do Lidle..:D to boli nakupy. Mnam mnam.., @pidanka_ To su teda vysledky! ako dlho si na DD? Uz si za minimalne za polkou :-)
Odpovedať
@11xena11 , ako dopadlo vazenie, oslavujes? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vvictory No áno, za pólkou váhovou. :-) Ale ktovie ako dlho to bude trvať časovo. :-) Držím od 23. 6., takže tých 5 mesiacov. :-) Ale hej, výsledky sú to super, samé komplimenty dostávam. :-) :-)
Odpovedať
Ahojte kočky. Sľúbila som vám moje výsledky. Včera som sa sem nedostala lebo som bola plávať a prišli dcéry z intráku. Takže: 1.F. - od 11.4.2012 - do 6 dní : 77kg-74kg - 3kg 2.F. - do 2.9.2012 - 5 mesiacov : 74kg-63kg - 11kg polovica 3.F - od 3.9. - 15.11.2012 - 2,5 mesiaca : 63kg - 62kg - 1kg (jeden deň som mala aj 61kg :-) ) polovica 3.F - do 1.2.2013 - ? Takže spolu je to 15 kg. Túžim mať 60kg, tak uvidíme ako to pôjde ďalej. stehno - 56 - 47 : -9cm :-D boky - 102 - 92 : -10cm :-D brucho - 101 - 76 : -25cm :-D prsia - 110 - 94 : -16cm :-D ruka - 32 - 26 : -6cm :-D Ešte konfekcia: vrch - č.46 - č.40 :-D spodok - č.42 -č.36 :-D Kočeny dúfam, že som vás motivovala. Som šťastná. Takže teraz nabieham na 2 škrobové dni a 2 hody. Mám trocha obavy, no uvidíme. V tej prvej polovici 3.F. to šlo tak dúfam, že to bude fungovať aj ďalej. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 Uff, tú tretiu fázu Ti závidím. :-) Ja už svoje myšlienky upieram na to, čo si v nej dám ako to dovolené jedlo. :-D Ale ešte sa načakáám. :-S
Odpovedať
Dnešné menu: R- klasika cereálie+mlieko(ešte som sa neprejedla, raňajkujem to celú 3.F), káva, čaj D- jablko O- zeleninový vývar, zajačí paprikáš, káva OL- otrubová kaša, čaj V - šalát z čerstvej zeleniny +kurací gyros+cesnakový drésing, čaj Tie čaje vždy pijem pol litrové bylinkové+ okrem toho mám povinne denne 1,5l fľašu vody+bolero.
Odpovedať
@pidanka_ to ubehne ako voda. Tvoje zhodené kg by som brala. Klobúk dolu. Mne to už mesiac stagnovalo, preto som prešla do tretej. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 No aj ja mám teraz dlhšie obdobia stagnácie, resp. také, že to zíde kúsok dole, potom zas kúsok hore a tak dokola, ale z dlhodobého hľadiska to klesá. :-) No a ja by som zas brala Tvojich 62, ale tam sa asi do Vianoc nedostanem. :-)
Odpovedať
@pidanka_ som rada, že som sa na začiatku pomerala. Lebo za mesiac stagnácie a dva a pol mesiaca tretej fázy som dala dole len 1kg, ale najviac cm. Sama som bola prekvapená z brucha a pŕs. ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 No to som ja práve vôbec nespravila, škoda. :-) Ale tak keď ešte k tomu cvičíš, tak určite nemusia ísť kilá dole, ale postava sa môže krásne tvarovať. ;-)
Odpovedať
@pidanka_ pravideľne plávam.A dodržujem z knihy rýchlu chôdzu. Si robia zo mňa žartíky , že mám v zadku ojo :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 super výsledky ......a aku máš výšku prosim ta ???
Odpovedať
@zuzkoo mám 172cm
Odpovedať
srdečne vás zdravím všetky 8-) , nejak som nestíhala, tak sa ozývam až dnes. Posielam fotečku mojich raňajok...... dukanova placka s pečenou cviklou, bielym jogurtom a navrchu opečená šunka (chutila ako chips mňam). Pečená cvikla je lepšia ako uvarená a inšpirovala som sa v našej pivnici, kde jej máme požehnane x-) x-) x-) . Surovú cviklu stačí ošúpať, pokrájať na kolieska trolinku osoliť, dať rascu a hlavne olúpaný cesnak. Zabalíme do alobalu, dáme na plech a šup do rúry. Piekla som ju cca 40 min. Po pol hodinke trocha odbalíme, aby sa zapiekla. Pečený cesnak bol úplne famózny :-)
Odpovedať
Ahojte ja som tu dlhsie nebola mala som stresy. V stredu sme mali mensiu party zozrala som popcorn a dost som pila, vo stvrtok som stravila väcsinu dna na WC tak som myslela,ze som schudla pretoze som sa strasne vyprazdnila :-p a ked som sa v piatok postavila na vahu skoro ma porazilo 2kg navyse uz som bola skoro na 67kg a zase 69kg katastrofa. Tak som si dala bielkoviny a dneska rano 68,5kg :-p no ale zase trochu lepsie teraz mam dva dni zeleninu mnam Dneska na obed hovädzinu na stave s hribikmi malo byt karfiolove pyre ale nemali karfiol tak som skusila knedlu ale nemala som acidko tak som dala mlieko urobila som s polovicnej davky a vysli mi take dve male ruzicky. Ale neviem asi sa mi to nevydarilo, chutilo mi to skor ako chleba. Uharkovy salatik s jogurtom a koprom uz mam tiez za sebou este skusim nieco upiect tak uvidim . Fotocka mojho obedika a asi aj vecere :-D mnam
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 wow uzasne cisla som sa pobavila na tvojich velkostiach ze vrch a spodok.. aj ja to tak mam rozdelene som myslela ze som nenormalna ze na vrch si kupujem ine velkosti ako na spodok :D... ale ja to mam naopak... inak 61 kg a 36 velkost tisko zavidim ty musis mat tazke kosti... ja mam teraz cca 60 a dole mam 38 hore 36 takze presne naopak (dole niekedy aj 40..) - a to aj vtedy ked som mala 56 kg
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?