Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zuzana018 Ahoj :-) ja som minulý týždeň oslavovala a sestra mi upiekla tortu no tak nedaj si :-D váha v sobotu bola 62,6 kg ja tiež neviem či sa do Vianoc dostanem k zým 59 kg :-| musím sa snažiť a nezúfaj, isto sa ti to pohne ;-) akurát idem raňajkovať kašu a potom si spravím tvarohové guľky s tvarohom a so škoricou už sa tešíím :) včera som bola ako obvykle v posilovni a ty ako stále cvičíš ? :-)
Odpovedať
Este rozmyslam nad nejakou zmrzlinou - robila ste niektora taku ze bola fakt dobra? nasla som recept na dukanovsekj stranke ale tusim som ju uz raz robila a nebolo to ono...
Odpovedať
Ahojte baby! Tak moje dnesne ranajky a aj obedik..:) Este som obed nejedla len som ho pre vas dala na tanier, urobila cvak dala do krabicky a bezala do prace.. :-D Som zvedava ako budu tie rezance chutit :-p A co vy chrumkate dnes?
Odpovedať
@15nisa nisa ako robis tie gulky? na tie sa chystam uz dlho aj mam niekolko receptov tak len ze ktory odporucas?
Odpovedať
@vvictory no teda mnam vyzera to super ja prave tlacim pizzu trosku som zaspala zobudila ma az sestra ked volala o 12:30 je to pizza bez otrub a chuti super teda musite mat radi tuniaka a ja mam bielkovinovy den tak nemam zeleninu len som ju trochu potrela kecupom dala sunku natvrdo uvarene vajicko a syr posypala pizza korenim.cesto je rozmixovany tuniak 1plechovka vo vlastnej stave 2 vajicka a mala cibulka osolene a okorenene upecene 30 minut a potom dat co chcete na to a dat zapiect na veceru este jeden kusok som si odlozila a mam este mozarellu a vajicku medzitym
Odpovedať
@lokalistin pizza vyzera tiez perfektne, ja sa akurat bojim piect na private lebo mame plynovu ruru v ktorej mi vsetucko zhori.. |-|
Odpovedať
@vvictory úplne jednoducho :-) len 200g tvarohu hrudkovitého , 1vajco a 3lyžice gudtínu ja som si to rozdelila na 2 porcie a su že mňáám :)
Odpovedať
Ahojte kočeny. Moje dnešné menu: R - cereálie D - ochutený (vanilkový)hrudkový tvaroh, jablko O - segedín, knedla Ol - nestíhala som V- mozarela, rajčiny, chlebík a asi pred hodinou ešte sterilizovaný zeleninový šalát Zajtra mám bielkovinový štvrtok. Zásoby mám nakúpené takže sa ničoho nebojím. Žiadne prehrešky. :-D :-D :-D Lokalistin to cesto na tú pizzu je tvoj výtvor, alebo to odniekiaľ máš? Ako to chutí? Je to lepšie ako dukan cesto na pizzu?
Odpovedať
@zuzana018 ahoj. Prosím ťa to čo si mala včera za menu? Len mi nehovor, že si sa aj dosýta z toho najedla. Mám dôvod si myslieť, že tvoje telo si začalo robiť zásoby. ]-( ]-( Dúfam, že sa tak nestravuješ každý deň. Káva, mlieko pizza? Za celý deň? Musím ťa vyhrešiť. Zuzik začni jesť, lebo toto je zaručená stagnácia , ak nie dôvod na priberanie. Nedovol, aby si začalo robiť telo zásoby. To je už za nami. ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
tak baby moje dnesne menu ranajky kava ,desiata mliecny napoj ,obed mliecny napoj plus sunka a mozzarela vecera kuracie masko so sunkou a vajickom taka omeleta :)
Odpovedať
Práve rozmýšľam, čo zajtra. Asi takto: R - nízkotučný jogurt+bolero (cez bielkov.štvrtok cereálie vynechávam), čaj, káva D - kefír, čaj a potom sa uvidí čo to spraví :-Dale nebudem proti :-D :-D O - pizza, káva Ol - cottage, šunka, čaj V - údenáč, kefír
Odpovedať
@11xena11 fu ta vecera udenac s kefirom zaujimava kombinacia :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dievčatá, dnes som robila Falošné zemiakové placky z www.dieta-protal.sk samozrejme dukanovské, no výborné sú. Som ich potrela cesnačikom - fajnové :-p :-p :-p je tam kopec vynikajúcich receptíkov, mám minimálne dva týždne čo vypekať a vyvárať yes :-D :-D :-D
Odpovedať
@melbe potrebujem toho údenáča niečim zaliať. Dám si hodinkový odstup. Ten údenáč by bol málo, ten kefír je na dosýtenie. ;-) ;-) @pinetka26 práve aj ja čítam tie recepty, mám nápad na víkend. Španieskych vtáčkov. To som ešte nerobila.
Odpovedať
@11xena11 ja som to včera študovala a odpisovala, no veeeľa dobrých inšpirácií.... aj sladké, aj slané.... super x-) x-) x-)
Odpovedať
@11xena11 mne toto chutilo viac ako cesto s otrubami a toto som nasla v "mojej kucharskej knihe" takze na internete na tom dukanovom fore ono to chuti ako tuniakova pizza len ja by som to chcela este zo spodu trochu chrumkavejsie,ale inac mne to chutilo a nemusim sa zriect mojej kasicky :-D ja ju urcite budem robit castejsie a da sa aj namiesto tuniaka mlete mäso a ked je zeleninovy den viac tej oblohy tam poukladat
Odpovedať
@pinetka26 to si robila tie z karfiolu? by som mohla skusit aj ja no vidim,ze moja kucharska kniha sa zase rozrastie :-D
Odpovedať
@lokalistin Tak my sme to ako deti volali macacie chvosty,ale nevedeli sme,ze je to jedle.No a rastlo to v skoro kazdej zahradke.No vsetci ludia-vsetko vedia.Ucime sa cely zivot.Dakujem za informaciu,opytam sa v obchode na zdrave potraviny. :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 myslíš, že je to málo??? Ja som si už milion krát povedala, že sa budem vážiť len napr. v nedeľu, ale nikdy nevydržím, a každé ráno tam stojím. Minulý týždeň celkom pekne klesla, som bola happy, od nedele váha zasa stúpa, nechápem to. A to podotýkam, že mi klesla cez moje dni :-. Dnes ráno 66,2 a to už som mala napr. v piatok 65,1 kg :-S Premýšľam už nad 3 fázou, ale môj cieľ bolo ísť na 65 kg, a na to mi teraz chýba eše viac ako kilo ]-( :-( Fakt neviem, čo robiť. včerajšie BZ deň: R: káva s mliekom, mlieko + otruby D: našľahané mlieko Obed: kuracie mäso, červená a biela kapusta (šalát), brokolica, baranie rohy O: káva s mliekom V: plný tanier kapustnice s kusom hovädzieho mäsa dnes opäť B-deň - ja ich striedam po jednom dni (B / BZ / B / BZ/ ...) na raňajky káva s mliekom, čokojogurt s otrubami, desiata asi nič, lebo nestíham, obed som si doniesla len mozzarela light. Doma tvaroh 0% a na večeru netuším, možno párky, alebo tuniak s cibuľkou?
Odpovedať
Krasne rano kocky dnes rano vaha 67 kg jupii som lahsia o 6 kg avšak predomnou este ciel 9 kg
Odpovedať
@zuzana018 Ahoj Zuzi, tak vcera si mala dobru veceru by som si dala ;-) Ja som sa uz nevazila ani nepamatam ale nezda sa mi ziadny priepastny rozdiel...odvazim sa po MS. Pocuj ved prejdi do 3 fazy, mozno sa podvedome ukludnis a vaha padne, ved niektore kocky schudli aj v tretje faze 1 - 2 kila. :-)
Odpovedať
@zuzana018 prosím ťa ako robíš to našľahané mliečko ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa na Radi neviem, podľa toho, ako poznám svoj organizmus, ja do tej skupiny šťastných spadať nebudem, ja isto priberiem...vždy som mala tú smolu, že som priberala, ako sa vraví aj zo vzduchu :-| Ale ja to dám, len sa musím zasa naštartovať :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa - kávovar , ktorý ma tlak 15 Bar a samostatnú nádrzžku na mlieko ;-) Naplním si do pohára koľko mám chuť, je to neskutočne lahodné, nadýchané, spenené a teplúčke. Len škoda, že tieto kávovary so také drahé :-( Tento konkrétne čo tu máme stále cca 1400 ,- € ...sú aj lacnejšie, cca 200-300 € čo takto fajne našľahajú mlieko, ale nemajú osobitnú nádržku na mlieko, proste si len naleješ do pohára mlieko, ponoríš do neho trysku a našľahá...ale to už nie je ono ;-)
Odpovedať
@vvictory ahoj, prosim ta ake to mas te slize vedla toho jedla? ja som si totiz v obchode dnes kupila nejake ryzove rezance myslite ze sa to moze? pisu vsetkeho 0 a na boku je tabulka na 100g: energeticka hodnota 372kcal, bielkoviny 3g, sacharidy 41,7g, tuky 0,025g, sol 1%. A farbu maju presne ako tie tvoje taku priesvitnu :-p
Odpovedať
@zuzana018 mas pravdu...hlavu hore a zas to pojde...to mas pravdu s tym kavovarom. Ja mam taky co nema nadrzku na mlieko, napeni ho sice ale zachvilku pena spadne - neni to ono :-D
Odpovedať
@melbe oj tak ti zavidim u mna to ide straaaaaaasne pomaly mna to tak se...e dneska sa mi tam nachvilocku ukazala 7,ale ustalilo sa to na 68,00kg takze skoro dva mesiace a len 4 kg a to tento tyzden vobec nehresim a nepouzivam ani skrob ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
@vancouver to myslis tu rastlinu,na ktoru som sa pytala?
Odpovedať
@radushkaa no podla mna ryzove sa nemozu,ale zase podla mna to az take zle nebude ;-) vyzeraju rovnako ale ona ma tie shirataki su robene z korena jednej rastliny konjak pozostavaju väcsinou z vody nemaju skoro ziadne kalorie neobsahuju skoro ziadne kohlenhydrate 100g Shirataki obsahuje 0,2 g bielkovín, 3,2 g sacharidov, 0,04 g tuku a iba 58kJ/14kcal. http://www.moje-shirataki.sk/
Odpovedať
Tak ja dnes tlacim salat z kyslej kapusty a k tomu som si urobila, ze cottage cheese kekse no daju sa zjest,ale urcite ich nebudem robit znovu :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?