Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@lokalistin dakujeeeeeeeeem :-)
Odpovedať
@zuzkoo vyzerá to úžasne a určite to aj tak chutilo :-) môžem poprosiť receptíky? ;-)
Odpovedať
@zuzkoo tá rolka je úžasná a o koláči ani nehovorím. Odkedy som v 3.F.tak som ešte nič nepiekla,asi som zlenivela. Asi si až ty spôsobila, že sa to musí zmeniť. :-D :-D :-D Mňaaam!!!!!
Odpovedať
milé dámy, dnes som vytiahla nohavice, ktoré som si kúpila začiatkom júna v tomto roku. 7.6. som začala s Dukankou a tu je dnešný výsledok :-) :-) :-) yes
Odpovedať
@melbe no ja idem zo 72 a sen by bol 58-to som chcela aj minule, ale teraz by som bola spokojna aj so 64-62kg,ale mam pocit,ze sa to nehybe.Ale nejak nechim na wc neviem minule som chodila totalne pravidelne na minutu presne :-D a teraz aj 4 dni nic :-p @zuzkoo mnam to vyzera vynikajuco ale ja neviem vykostit kura recepty prosim aspom prelinkovanie =-)
Odpovedať
@pinetka26 zavidim :-( ale v dobrom myslene a prajem ti to
Odpovedať
@lokalistin Ďakujem :-) :-) :-) vyprázdňovanie rozhýbeš Acidkom v kombinácii so sušenými slivkami a samozrejme musíš viac piť ....vody. Moje denné minimum 2,5 l (voda + čaj). Niektoré kočky písali, že vypijú aj 6 l vody denne, ale to bolo leto.
Odpovedať
@pinetka26 no ja vypijem 2l caju voda mi nechuti a susene slivky ved nemozem,acido tiez nepomaha ]-(
Odpovedať
@hamajka kolačik cesto: 1 hrudkovity tvaroh NT , 5-6 lyzic ovsene otruby (moze byt v kombinacii s psenicnymi), pol teglika jopgurtu alebo odtucnenho makkeho tvarohu , 3 lyzice suseneho mlieka, 2 lyzice skrobu, 1 zltko, 1 pdp , sladidlo podla chuti , 2 lyzicky kakaa, 1 lyzicka kavy - nemusi byt plnka: 1 tvaroh odtucneny, 1-2 zltka, sneh z 2 bielkov, sladidlo podla chuti, citr.arom Postup: Vsetky komponenty na cesto zmiesame dohromady a dame do mraznicky tak na 30 minut vychladit(moze byt aj dlhsie potom sa lepsie s nim pracuje). Vychladene cesto rozdelime na 2 polovice a jednu cast ,,nastruhame,, skor pretlacime ako halusky na struhadle s vacsimi dierkami. Ide to trosku tazsie,lebo cesto je mazlavejsie a lepi sa na ruky.Takze sa toho netreba bát a pokracovat, vsetko je ok.Jemne utlacime na plechu. Potom navrstvime tvarohovy krem, cesto mozeme potriet aj marmeladou z rebarbory , pripadne pridat gaji do plnky. Na vrch znovu nastruhame zvysnu cast cesta a dame piect. Pecieme cca 20minut,kym to nie je jemne chrumkave zvrchu.Ja som to piekla v remoske, kedze nemam trubu na 150 stupnoch a stacilo uplne 20 minut. toto je original recept , ale ja som dala cele cesto na spodok , potom tu tvarohovu plnku a na vrch som urobila sneh z 2 bielok a sladidlom :)
Odpovedať
@11xena11 tak to som rada , že som ti dala motiváciu do varenia a pečenia ;-)
Odpovedať
@lokalistin otruby jedavas pravidelne ? aj zeleninu ? po zeleninovom dni by si mala ist na wc ... ved sa nevaz lebo ta to bude deprimovat chod sa zmerat tam urcite uvidis vysledky
Odpovedať
@lokalistin ja ti poradim psyllium ( na chut to nie je moc dobre ) ..ja som mávala tiez zapchu ..aj 3-4 dni som nebola na wc ...a toto mi pomohlo , jedavala som to len par dni ale od vtedy je to oki ...alebo ešte ti poradim štavu z kyslej kapusti nalačno ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@melbe @zuzkoo dakujem,otruby jem pravidelne aj zeleninu skusim sa na to psyllium spytat v lekarni,to su tabletky ci co je to?
Odpovedať
@lokalistin nie to nie su tablety to je vlastne vlaknina a konzistenciou je to niečo take ako tie otruby .... a maju to aj v BIO obchode
Odpovedať
@zuzkoo aha dakujem pokukam
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkoo ja mám psylium v kapsulách, normálne z lekárne. To, čo píše lokastin tiež dostať bežne v lekárňach, alebo aj v potravinách v oddelení zdravej víživy, mne to osobne ale vôbec nevyhovovalo, nechutilo mi to, dávalo sa to do vody a trebalo to vypiť - poriadne zapiť, aj pol litrom vody, čo mi robilo tiež problém, inak pozor . ak užívaš psylium musíš to zapiť pol až litrom tekutiny, inak ti to v čreve srpaví presne opačný efekt! A môžem to žiaľ aj potvrdiť :-p Ja užívam Bion3, sú to probiotika, tieto jediné mi zatiaľ pomáhajú na zápchu asi najlepšie.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ďakujem za rady, si milá. Už dlhšie užívam probiotika spolu s minerálmi, osobitne ešte zinok a cca dva týždne Femibion (vitamíny pre tehotné a dojčiace ženy :-D ), tak dúfam, že to bude mať nejaké výsledky. Včera som si kúpila od Gliss Kur na vlasy takú nezmývateľnú regeneračn-reparačnú kúru, kedysi som to používala a bolo to fajn, neviem prečo som na to zabudla, tak od dneska budem striekať na vlasy ako divá :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 supeeeeeeeeeeeeer, to už je dobrééé bruško :-D my sme začali v jeden deň vlastne, že? koľko teraz vážiš vlastne???? ja o takom brušku zatiaľ iba snívam :-( dnešná váha 65,9 kg, konečne ako pred 3 týždňami a to po zeleninovom dni, tak som sa potešila :-)
Odpovedať
ahojte, tak vcera som zalostne malo jedla - nestihala som, rano chlebik z mikrovlnky + syrokrem, potom som mala az obed o nejakej 16 a to bolo pecene kuracie stehno a na veceru som si dala dve parky. Vcera poobede som neodolala a odvazila sa vysledok = 63,3 tzn. - 5,2kg, tak som sa trocha ukludnila. Aj som sa merala: Prsia 86 ]-( , pas 69 :-D a boky konecne 99. Tak sa tesim, keby islo este par cm z urcitych partii dolu by bolo fajn. Dnes vobec netusim co idem jest akurat na ranajky mam zas chlebik z mikrovlnky. A vy? co idete papat?
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahoj moja, tak to je krásne, že už máš úbytok -5,2 kg za tak krátku dobu, gratulujem :-) ja som včera papala: R: káva a s mliekom, potom na spodok kávy som si prisipala otruby D: dva paradajky O: kuracie prsia na bujone, zelenina (biela+červená kapusta, mrkva, brokolica, baranie rohy) O: nič, nestíhala som V: paradajka, paprika, na sucho opražené šampiony, syr kleopatra, kúsok úd. šunky V2: kúsok orieškovej čokolády :-p dnes som sa nachystala, keďže domov prídem až večer = R: čoko puding, teraz pijem kávu s mliekom D: vanilková nizkotučná tvarohová activia, čaj O: upiekla som si dukan chlebík a vajíčková nátierka V: párky, pečivo, čili pasta, horčica
Odpovedať
@zuzana018 z tvojho menu sa mi najviac paci ten kusok orieskovej cokolady :-D ten by som si teda dala...ja mavam zachvaty po sladkom kazdu chvilu no zatial sa ako tak ovladam ale ja som len na zaciatku. Ozi zohnala som ten cukor - norbi update1 - je velmi dobry ale stal 10€/250...posielala mi ho sestra. Nabuduce si kupim asi cukren tento bol priserne drahy teda aspon pre nas :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa a ktorý cukor? xylotol? alebo steviu? áno, predražené...ako skoro všetko u nás :-| tak jasnačka, čoko bola najlepšie - som ju jedla s odôvodnením, že mi kvôli vlasom treba orechy :-p
Odpovedať
@zuzana018 áno, začínali sme v jeden deň a mám pocit, že aj cherryl začínala okolo "nášho" dátumu. Dolu som dala "iba" 7 kg. Dnes mám 62 a motkám sa okolo 62 už asi mesiac. Vôbec mi to nevadí, lebo som bola aj pracovne v Itálii, kde sa až tak presne Dukanka dodržiavať nedala :-( Skackala som s váhou medzi 62 a 63. Dva týždne dozadu som zintenzívnila cvičenie. Pridala som k Jullian a Zumbe aj Callan. Neviem, či práve Kalanetika, ale pekne sa mi začala tvarovať postava tak sa vytešujem :-) :-) :-) , problém je iba v tom, že sú mi dobré už iba jedny rifle :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 ja zatiaľ stále necvičím..viem, iba kecám a kecám, a nič pre to nespravím, stále len 2x do týždňa banbiton, ale isto musím začať niečo na spevnenie. Na tvojom brušku veru vidieť, že aj makáš na sebe a to je úžasne. A váha 62kg je super! Ja som dala dole 14kg, ale tukov som mala na rozdávanie, tak asi preto to šlo rýchlejšie. Ja striedam 2 riflí, aj tie som si musela kúpiť, lebo pôvodné sú "raz také" :-D Zišlo by sa mi viac nových kúskov do šatníka, nohavice určite, ale ešte chcem počkať, veľmi by som chcela ešte asppň 3 kg dať dole, a potom začať cvičiť niečo.
Odpovedať
@zuzana018 dovod sa vzdy najde :-D ale ty potrebujes teraz asi prijat veeela vitaminov, zivin a energie. Tento co mam je na prirodnej baze s 0 kj...ale myslim ze hocjaky z kauflandu je dobry. teraz zacal boom s DD tak vsetko strasne predrazuju lebo zistili, ze na nas zarobia :-|
Odpovedať
dobre rano dneska vytesena jak leco :-D 68,7kg utekam do obchodu pa
Odpovedať
ahojte dukanky.Dnešné menu: R-párky,karička,paprika,chlebík,káva,čaj D-jablko O-nič sa mi nechce robiť, asi mozarella s rajčinou,šunka OL-kaša,káva V-asi zeleninový bujón, ale 3 uvarené vajíčka O 14hod idem na dve hodinky do plavárne.Potom sa nadžgám tou kašou.Budem potrebovať niečo sladké na doplnenie energie. Pekný dník vám želám! :-)
Odpovedať
ja zatial len kasa obed bude ryba so sparglou olovrant asi parky a vecera ryba s rajcinkami
Odpovedať
@lokalistin gratulujem k uzasnej vahe tak vidis teraz to dost vyrazne kleslo :) ja zasa depka jak slak dnes som sa teda odvazila a ja tomu uz az nemozem uverit dnes 24.den DD a ja mam 70,5 cize len -2,5 kg :( cakala som viac pockam po mojich dnoch v piatok sa odvazim zas ...
Odpovedať
@zuzkoo dakujem pekne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?